zaful x black overknee boots

Zaful Suede Pointed Toe Over The Knee Boots

Pekný pondelok želám ~ Pokiaľ ma sledujete na Instagrame, mohli ste si už niekoľko dní dozadu všimnúť, že som tam publikovala fotografiu s mojím najnovším prírastkom. A pokiaľ ste si prečítali aj minulotýždňový článok o mojich skúsenostiach so Slovenskou poštou, práve tieto čižmy boli v balíku, o ktorom mi dali vedieť na poslednú chvíľu.

Čierne semišové čižmy nad kolená som objednávala pred zhruba mesiacom aj niečo z e-shopu Zaful. Myslela som si, že ich už tento rok nevynosím, ale opak je pravdou. Na moje počudovanie sú celkom teplé i napriek tomu, že vo vnútri nemajú žiadnu teplú výstelku. Keďže sú čierne, treba sa o nich trošku viac starať a dávať pozor, či sa na nich nenachádzajú biele smietka.

Hello my lovely little licornes ~ In case you have been following me on Instagram you probably already saw a photo with the newest fashion item in my collection. And if you also read an article about my experiences with Slovak Post Office service which I published last week, these are the boots they let me know about very late. They were almost sent back!

Suede Pointed Toe Over The Knee Boots were ordered by me a month and something ago. I ordered them from Zaful and I thought I won´t be wearing them this year. But when I received them I realized that they are quite warm even if they don´t have any fur or something like that inside. Since they are black you have to be very cautious because everything is visible on them.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Objednávala som ich v čísle 37 a mám pocit, že sú mi trošku veľké. Ako môžete vidieť, majú nízky opätok. Pri chôdzi to niekedy vyzerá, že najprv idú čižmy a až potom ja, haha. Ale to nevadí, ja si zvyknem. Zapínanie na zips sa nachádza v dolnej časti čižiem a umožňuje tak rýchlejšie a pohodlnejšie obúvanie/vyzúvanie. Úplne hore vzadu sa nachádzajú šnúrky, vďaka ktorým si môžete čižmy prispôsobiť a stiahnuť podľa potreby. Veľmi šikovné riešenie, ktoré ženy s chudšími nohami určite privítajú.

I ordered a number 37 and I feel like they are a bit bigger for me. As you can also see, there is a little heel. Sometimes when I walk it looks like my boots are the first ones and I´m left behind, haha. Well nevermind, I will get used to them. Zip closing on a lower part provides a smooth way of putting them on. On the back of the upper part, there is a thin lace to tie them up. This is very convenient for women with slimmer legs.

Z čižiem som nadšená. Som šťastná, že som pri ich kúpe zariskovala i napriek tomu, že patrím k tým menším. Meriam totiž iba 159 cm. Na druhej strane som sa ale nedala odradiť a stavila na to, čo som si naozaj želala. Sú elegantné, pekne vytvarujú ženskú postavu, v chladnejších dňoch zahrejú. Čo viac si priať? ♥

I am very fond of these boots. I´m happy that I risked it and I bought them in the end. Even I´m not very tall (my height is 159 cm) I have wanted them for a long time. They look very elegant, they can warm your legs during the colder days and they also make a very nice silhouette of a feminine body. What else to wish? ♥

Zaful Suede Pointed Toe Over The Knee Boots

Zaful Suede Pointed Toe Over The Knee Boots

Ako vyzerajú zvnútra // Their insides.

Zaful Suede Pointed Toe Over The Knee Boots

A ako vyzerajú na mne. // Me wearing them.

Zaful Suede Pointed Toe Over The Knee Boots

Comments

 1. Cierne cizmy on your lond legs- beautiful :)

  PurpurowyKsiezyc

  ReplyDelete
 2. I love shoes like this! ;)
  Have a nice day :*

  ReplyDelete
 3. Veronique Beauty05:48

  Mě se takové botky tak strašně moc líbí, ale nejsem schopná se do nich dostat, protože mám silnější nohy :( Teď mě právě čeká výběr kozaček na zimu a docela se děsím, kolik bot budu muset vyzkoušet :(
  www.veroniquebeauty.cz

  ReplyDelete
 4. To je škoda. Ale ja verím, že to zvládneš a nájdeš tie svoje! :)

  ReplyDelete
 5. Wow! Pretty nice *__*

  I followed you via GFC as ladymoon. Hope for your feedback xx ♥♥♥

  MadMoon’s Blog || Instagram || Facebook

  ReplyDelete
 6. Thank you very much ♥
  I´m following you too :)

  ReplyDelete
 7. These boots are so cool! I love them!

  www.recklessdiary.ru

  ReplyDelete
 8. Amra Softic14:10

  Beautiful boots *_*
  I love your blog!
  Can you follow me back on GFC? Thank you <3

  http://makeyourperfectstyle.blogspot.ba/

  ReplyDelete
 9. Thank you very much! ♥
  I´m following you too :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts