Yves Rocher Regeneračné Bambucké Maslo

Yves Rocher Regeneračné Bambucké Maslo

Pekný štvrtok želám všetkým ~ Mesiac november sa v rámci francúzskej značky kozmetiky Yves Rocher niesol v znamení regenerácie suchej pokožky. Pri tejto príležitosti bola na trh uvedená nová kolekcia - regeneračné bambucké maslo - ktorá v sebe zahŕňa bohatú škálu rozličných produktov. Ja som mala v rámci spolupráce s YR možnosť vyskúšať produkty pre starostlivosť o telo, a to konkrétne regeneračný sprchovací balzam, regeneračné telové mlieko a regeneračný balzam. Všetky určené primárne pre tú najsuchšiu pokožku, ktorou sa tá moja, počas zimy, žiaľ, stáva.

Hello my lovely little licornes ~ In November, french cosmetic brand Yves Rocher introduced a brand new collection - regenerative shea butter which is dedicated mostly to the extremely dry skin. Shea butter collection contains a lot of different products - for men, for the body, for hair etc. You can choose from a lot of products. Thanks to a collaboration with this brand I had an opportunity to try three products - comforting shower balm, repair lotion and repair balm. As I mentioned above, this collection is mostly dedicated to extremely dry skin, what means it like made for mine. During the autumn and winter, my skin becomes very dry and most of the products I´ve tried weren´t very effective.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review


Všetky tri produkty majú identickú vôňu - ťažkú nasladkastú mandľovo-drevitú vôňu, ktorá na mňa osobne pôsobí pomerne prírodným dojmom. Necítim v nej nič chemické a myslím si, že ďalšie produkty z tejto kolekcie by ju mohli mať minimálne podobnú. Vôňa sa na pokožke tela udrží niekoľko hodín.

So zložením produktov som taktiež spokojná. Je oveľa šetrnejšie k pokožke a neobsahuje zbytočné látky. Pri niektorých je aj pomerne krátke, čo ma veľmi teší, pretože ak si pozriem zloženie niektorých iných produktov, som priam zhrozená z toho, čo všetko tam je ...

Balenia na mňa pôsobia príjemne, minimalisticky. Páči sa mi aj ich farebná kombinácia a jednoduchá kompozícia elementov, ktoré do seba navzájom zapadajú. Tie tuby sú dokonca eco-friendly, čím sa myslí aj na životné prostredie.

All of these three products have an identic scent - heavier sweet almond-wooden-like one, which reminds me of something natural, nothing chemical. I also think that other products from the same collection may have the same or at least very similar scent. You will smell it on your body even after a few hours.

I am really satisfied with the products´ ingredients too. They are "skin friendly" and they don´t contain harmful substances which aren´t needed. A few ingredient lists are also quite short what makes me happy too. When I look into ingredient list of some other product, sometimes I´m just scared of what I see ...

Packagings look nice and minimalistic. I like a colour combination and a composition of simple elements which are pictured here. Tubes are even eco-friendly, what is just awesome!

Yves Rocher regeneračný sprchový balzám recenzia

Regeneračný sprchovací balzambielu krémovú konzistenciu, avšak akonáhle sa spojí s navlhčenou pokožkou, kĺže po nej jedna radosť. Je to akýsi medzikrok medzi telovým krémom a sprchovacím gélom. K pokožke je jemný a nedráždi ju. Pri spojení s vodou vytvorí slabú penu. Nie je potrebné ho používať vo veľkom množstve. Po opláchnutí je pokožka pokrytá ľahkým filmom, ktorý zabezpečuje pocit hladkosti, hebkosti a hydratácie. Neobsahuje minerálny olej, farbivá ani parabény. Je zložený z viac než 2/3 rastlinných olejov a 99% jeho zložiek je údajne prírodného pôvodu.

Comforting shower balm has a white creamy consistency and when it touches wet skin, it can be spread very easily. I would say it is something between a body lotion and a shower gel. It is very gentle and non-irritant to the skin. When combined with a water, it makes a fine foam and bubbles. A small amount of this shower balm is just enough. After rinsing, skin is covered with a light film which ensures a feeling of smoothness, softness and hydration. The product doesn´t contain mineral oil, colourants or parabens. Composed of a more than 2/3 vegetable oils and99% of its ingredients should have been natural.

Yves Rocher regeneračný sprchový balzám recenzia

Yves Rocher regeneračný sprchový balzám recenzia

Yves Rocher regeneračné telové mlieko recenzia

Regeneračné telové mlieko je takmer totožné so sprchovacím krémom, o ktorom som hovorila vyššie. Je takisto bielej farby, akurát jeho konzistencia je hustejšia, tuhšia. Vďaka tomu sa po pokožke rozotiera trošku ťažšie, avšak nie je to zasa nič hrozné. V spojení so sprchovacím balzamom tvorí perfektné duo v boji proti extrémne suchej pokožke.

Repair lotion is almost identical to shower balm which I was talking about above. It is also white but its consistency is thicker. That is why spreading it can be a bit difficult but it´s nothing horrible. In a combination with a shower balm, it creates a perfect duo in a fight against the extremely dry skin.

Yves Rocher regeneračné telové mlieko recenzia

Yves Rocher regeneračné telové mlieko recenzia

Yves Rocher regeneračný telový balzam recenzia

No a dostávame sa k poslednému produktu, ktorým je regeneračný balzam na telo. Z týchto troch produktov má najhustejšiu konzistenciu. Väčšinou si naberiem do dlaní a pošúcham. Vzniknuté teplo ho akoby roztopí a aplikácia je oveľa jednoduchšia. I napriek svojej konzistencii je pomerne ľahučký a pripomína mi akoby vyšľahané maslo. Používam ho ako posledný krok v starostlivosti o telo po sprchovaní.

And the last product I will be introducing today is a repairing balm. From these three products, this is the one with the thickest consistency. I usually take a little amount of it and rub it between my hands. While making it warmer its application is simple. Even thanks to its consistency it´s a very light product. It reminds me of a whipped butter or something. I use this product as a last stem in my body care routine.

Celkovo som s produktmi, ktoré som mala možnosť recenzovať, veľmi spokojná. Rada by som ale uviedla, že ich spoločné používanie je určite efektívnejšie, ako keby ste ich mali používať v kombinácií s inými produktmi. Takto tvoria dokonalý základ pre vyživenú a hydratovanú pokožku. Moja pokožka je nielen oveľa vláčnejšia, ale taktiež zjemnená a hebká. Posledný produkt sem-tam využijem aj ako krém na ruky. Ako celku im dávam 4 z 5.

To say the truth, I am really satisfied with these products. I would also say, that using them together is more effective than using only one of them with some others. This way they create such a great base for a nourished and moisturized skin. My skin is more hydrated, smooth and soft. Sometimes I use the repair balm as a hand cream too. All of them together I would give 4 out of the 5.

Yves Rocher regeneračný telový balzam recenzia

Comments

 1. My favorite lotion 😍

  https://lolazas.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Emma Reyess22:43

  Obdivujem ťa za písanie takýchto článkov v angličtine 😅 Ja som pred nedávnom vydala svoj prvý beauty článok a konečne som na sebe samej pocítila, že správne a zaujimavo popísať jednotlive produkty dá celkom zabrať (a to som to nepísala v žiadnom inom jazyku) máš u mňa naozaj rešpekt 😇 A krásne fotky!

  https://emmareyess.wordpress.com

  ReplyDelete
 3. Love them products xxx 😍😍😍😍

  ReplyDelete
 4. YR products are great! This edition seems really good! xx
  Coco and Jeans by Marisa x My Instagram x My Bloglovin

  ReplyDelete
 5. Alena Nguyenová01:32

  YR zbožňujem. Minule som si chcela isť kúpiť ich Vianočnú ediciu no v Optime prerábali predajňu tak som odišla naprázdno. :)

  www.anbeauty.sk

  ReplyDelete
 6. Izabiela02:05

  Today I was thinking about buying this creme!

  Best Regards - http://izabiela.pl/

  ReplyDelete
 7. Andrea02:05

  Im always looking for eco-friendly brands and since Yves Rocher is even vegan... I hope this Black Friday they have discounts as well, because I have a huge list of things Im gonna get there!

  https://justohana.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 8. Sabina02:05

  Nice post!! Your blog is interesting!!

  I follow you. Mind following back?

  http://asweetwoorld.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Looks very inviting! I have to check out more YR products.

  ANOUK

  ReplyDelete
 10. YR products are soo cool! I absolutely adore them! Many great new jars to try)

  ReplyDelete
 11. Sarah M06:40

  Hello,

  So amazing !

  Sarah, http://www.sarahmodeee.fr

  ReplyDelete
 12. Mes Voyages à Paris05:48

  What a great roundup of products dear!!
  xx
  Mónica Sors
  MES VOYAGES À PARIS
  NEW POST: LOOKBOOK: 4 OUTFITS - LOS ANGELES
  DON'T MISS: MAXI DRESS IN PARIS

  ReplyDelete
 13. I love Yves Rocher! These products are really wonderful ♥
  http://witty-sweety.blogspot.ru

  ReplyDelete
 14. Hope you will get some products in the end ♥

  ReplyDelete
 15. Ich vianočné edície sú neskutočné ♥

  ReplyDelete
 16. Yves Rocher je mojou obľúbenou značkou a tito produkty su perfektné! ❤ xx
  www.liveinfoxworld.blogspot.com

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts