Jesenné rúže na pery

Notino jesenné rúže

Pekné pondelkové popoludnie želám ~ Ani som sa nenazdala a je tu pomaly polovica novembra. Ten čas tak rýchlo letí! Človek ani netuší, ako je to možné. Než sa ale začne nasledovné ročné obdobie, rada by som publikovala článok, ktorý je tematicky v súlade s jeseňou. V dnešnom článku vám ukážem mojich šesť obľúbených rúžov, ktoré nosím cez jeseň najradšej. Síce nie som z tých, ktoré by nosievali rúž na perách každý deň, no sem-tam sa nájde príležitosť, kedy neodolám. Aký je váš obľúbený rúž? Chystáte sa zakúpiť si nejaký nový? Ak rozmýšľate nad kúpou, určite si poprezerajte e-shop Notino.sk, kde ich je niekoľko stoviek! ♥

Hello my lovely little licornes ~
Time is flowing so fast! It´s almost a half of November already! That is insane! You don´t even realize how it´s possible. But since it´s still an autumn, I would like to post an article about my the most favourite lipsticks I actually use and "wear" during this season. I will be sharing completely 6 lipsticks. Even I am not from those who wear them every day, from time to time I like to freshen my makeup routine with them. Which is your favourite lipstick? Are you considering buying any new one? If yes, try browsing e-shop Notino first because there are hundreds of them! 

rúž Rimmel London Lasting Finnish By Kate 15th Anniversary

Prvým rúžom, ktorý vám dnes ukážem, je azda môj najobľúbenejší - rúž Rimmel London Lasting Finnish By Kate 15th Anniversary v odtieni 53 Retro Red. Darovala mi ho M* minulé Vianoce a ja si ho strážim tak veľmi, ako len dokážem. Má veľmi peknú sladkú vôňu, ktorá mi pripomína akoby lesné plody a žuvačku. Ide o tmavobordový odtieň, ktorý má v sebe zakomponované mierne ružovkasté a červenkasté tóny. Pery sú po použití vláčne, rúž nevysúša ich. Jeho výdrž je ohromná - nepretržite niekoľko hodín. Páči sa mi aj jeho elegantný minimalistický dizajn. Plánujem si ho zakúpiť znova.

The first lipstick I would like to show you today is my definitely the most favourite one - Rimmel London Lasting Finnish By Kate 15th Anniversary in a red 53 Retro Red. I was given it by M* last Christmas. It has a lovely sweet scent which reminds me of berries and bubble gum. It is a dark burgundy shade which has pinky and reddish undertones. After applying, lips aren´t dry at all - they are actually hydrated very well! On lips, it holds a few hours and it´s still fully pigmented! Just amazing! I also like its elegant minimalistic design. I plan to buy it again.


Bourjois Rouge Edition Velvet recenzia

Bourjois Rouge Edition Velvet tekutý rúž s matným efektom je v mojej zbierke nováčikom. Zvolila som si ho v odtieni 08 Grand Cru, čo je odtieň veľmi zmyselný a elegantný. Nachádza sa v praktickej fľaštičke a obsahuje taký ten klasický aplikátor, aký býva súčasťou leskov na pery. Vôňa nie je ničím výnimočná - ide o vôňu beauty produktu. Na perách je ľahký a má sýtu pigmentáciu. S aplikátorom sa obkresľujú línie pier pomerne dobre. Neviem si však predstaviť, žeby som si pred jeho použitím neaplikovala na pery balzam. Mne osobne pocit suchých pier prekáža. Balenie má 7,7 ml takže vám vydrží naozaj dlho. Aj v tomto prípade ide o niekoľkohodinovú bezchybnú výdrž.

Bourjois Rouge Edition Velvet Liquid Matte Lipstick is a total newbie in my collection. I chose it in a shade 08 Grand Cru. It´s very sensual and elegant. It´s contained in a practical bottle and it has that classic application which is used in the lip glosses. The scent isn´t anyhow special - it´s a typical scent of a beauty product. On lips, it´s very light and it is very pigmentated. With that applicator, you can paint lip lines very well but I can´t imagine not using a lip balm underneath. My lips would be dry and I just hate this feeling. Lipstick is provided in a 7,7 ml packaging so it will last for a long time. Even in this case, it´s a long-lasting product.

Bourjois Rouge Edition Velvet recenzia

Rúž na pery Avon

Tento rúž od Avonu, ktorého názov si vôbec nepamätám, je tak trošku zázračný. Pôvodne som očakávala tmavú bordovo-hnedú farbu, pretože takú farbu reálne má. Keď som ho však naniesla na pery prvýkrát, prišla som na to, že rúž má sýtu bordovo-červenú farbu. Priznám sa, že mi to neprekáža, ba priam naopak - som rada, že ju má takúto! Ide konkrétne o odtieň Red Dahlia. Rúž má sladko-umelú vôňu a ľahšiu konzistenciu, vďaka ktorej na perách až tak dlho nedrží.

This lipstick is made by Avon, but unfortunately, I can´t remember its name. But what I know for sure it´s the fact, that it´s a "magical" one. I thought its colour will be something between burgundy and brown, but it´s actually a reddish burgundy colour. I have to admit, that in the end, I really like this shade. It´s a shade Red Dahlia and it has a sweet-artificial scent. Its texture is a light one thanks to which is not a very long-lasting lipstick.

Rúž na pery Avon

Rúž na pery Avon Luxe

Ďalším v poradí je rúž na pery Avon Luxe s chladivým účinkom. I tento je tak trošku zázračný, pretože taktiež vyzerá tmavo, no jeho odtieň je oveľa svetlejší, s ružovým podtónom. Uprostred má bielu časť, ktorá sprostredkuváva perám chladiaci účinok. Je ideálny na leto, keď sa chcete troška osviežiť, no táto jeho vlastnosť mi nebráni v jeho používaní ani na jeseň. Jeho vôňa je sladká mentolová, konzistencia trošku tuhšia. Výborne hydratuje pery a taktiež patrí k tým dlhotrvácnejším.

Another lipstick is Avon Luxe with a cooling effect. This one is a bit miraculous too - it may look a bit dark, but actually it has a lovely light pink shade. In the middle of the lipstick, there is a white circle which provides your lips with the cooling effect. It´s like made for summer, but I don´t mind using it even when it´s colder outside. It moisturizes lips very well and it´s also a long-lasting one.

Rúž na pery Avon Luxe

Rúž na pery Essence

Posledné dva rúže sú od značky Essence. Kedže ten bordový v tom čase, keď som ho kupovala, tester nemal, riskla som jeho kúpu. Myslela som si, že pôjde o tmavohnedý odtieň. No opäť z toho vzišlo to, že je viac bordový ako hnedý. Nevadí, aspoň je to tlmená bordová, bez červeného podtónu.

Fialový je momentálne jediný takéhoto odtieňu, ktorý reálne nosím. Ešte mám v zbierke dva, avšak tie využívam už iba na príležitostné mejkapové inšpirácie. Oba rúže majú ľahšie zloženie, nie sú veľmi krémové a tým pádom ani ich pigmentácia a výdrž nie sú nič moc. Ide ale o lacnejšie rúže, takže za túto cenu som s výsledkami spokojná.

Last two lipsticks are made by a brand Essence. The burgundy one didn´t have a tester back then when I was buying it so I actually didn´t know if it´s a right choice. I thought it would be a dark brown one, but eventually, it turned out that even this one is more burgundy than brown. Nevermind, at least it doesn´t have a reddish undertone.

The purple one is currently the only one in this colour I actually wear. I also have another two pieces but I don´t wear them anymore - only for some makeup inspiration etc. Both of them has a very light texture - they are not very creamy. That´s why their pigmentation isn´t very vibrant too. But on the other side, they were really cheap so I´m actually satisfied with that price.

Rúž na pery Essence

Rúž na pery Essence

Rúž na pery Essence

Rúže na pery Notino sk

15 comments:

 1. Viva La Vida16:17

  I love this color shades! *♥*
  Great post!!


  https://blogvivalavida3.blogspot.rs/2017/11/banggood-wishlist.html

  ReplyDelete
 2. Alexa17:21

  Tie rúže sú krásne :) Tiež preferujem takéto farby počas jesene, aj keď ja viac ako po červených a bordových farbách siaham po taký rúžoch viac do fialova :) Inak krásne urobený článok :)

  ReplyDelete
 3. Monica Rae21:31

  Ten od Bourjois je nádherný <3

  ReplyDelete
 4. Red is definitely fall lipstick so I really love your choices of red lipstick, my favorite is that Bourjois Rouge <3

  xoxo,
  |CHELSHEAFLO|

  www.chelsheaflo.com

  ReplyDelete
 5. Pavla13:18

  No to jsou barvičky :-) sluší ti :-) já jsem pouze na nude odstíny, patřím bohužel mezi typy, kterým výrazné rtěnky vůbec nesluší :-D
  All my cosmetics

  ReplyDelete
 6. Nana13:42

  Všetky sú krásne. No dva posledné odtiene sú TOP! ♥

  https://ddalginanabeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Missy May20:07

  Loving the bold shade a lot. I find them sexy!

  http://missymayification.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 8. Ayuna- Chan09:52

  I have a very similar lipstick from luxe :)
  I like her, but I rarely paint my lips.
  great post honey! kisses from Poland :*

  ReplyDelete
 9. Andrea10:47

  The first one, Kate for Rimmel, my favorite!!!!

  https://justohana.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 10. Amazing and very cute! Wonderfu lipstics!
  www.recklessdiary.ru

  ReplyDelete
 11. Mariana Liberdade02:50

  I love buying in notino is just an amazing store!

  xoxo
  http://mimiinthemirror.com/

  ReplyDelete
 12. All of these colors look fab on you!

  xo Annie

  New England Romance

  ReplyDelete
 13. Sabrina Mohr14:18

  Awww lipsticks! I think I want them all. A girl can't have enough lipsticks. :D

  Sabrina
  Happiness-Is-The-Only-Rule

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)