Jesenné rúže na pery

Notino jesenné rúže

Pekné pondelkové popoludnie želám ~ Ani som sa nenazdala a je tu pomaly polovica novembra. Ten čas tak rýchlo letí! Človek ani netuší, ako je to možné. Než sa ale začne nasledovné ročné obdobie, rada by som publikovala článok, ktorý je tematicky v súlade s jeseňou. V dnešnom článku vám ukážem mojich šesť obľúbených rúžov, ktoré nosím cez jeseň najradšej.

Síce nie som z tých, ktoré by nosievali rúž na perách každý deň, no sem-tam sa nájde príležitosť, kedy neodolám. Aký je váš obľúbený rúž? Chystáte sa zakúpiť si nejaký nový? Ak rozmýšľate nad kúpou, určite si poprezerajte e-shop Notino, kde ich je niekoľko stoviek! ♥

rúž Rimmel London Lasting Finnish By Kate 15th Anniversary

Prvým rúžom, ktorý vám dnes ukážem, je azda môj najobľúbenejší - rúž Rimmel London Lasting Finnish By Kate 15th Anniversary v odtieni 53 Retro Red. Darovala mi ho M* minulé Vianoce a ja si ho strážim tak veľmi, ako len dokážem. Má veľmi peknú sladkú vôňu, ktorá mi pripomína akoby lesné plody a žuvačku.

Ide o tmavobordový odtieň, ktorý má v sebe zakomponované mierne ružovkasté a červenkasté tóny. Pery sú po použití vláčne, rúž nevysúša ich. Jeho výdrž je ohromná - nepretržite niekoľko hodín. Páči sa mi aj jeho elegantný minimalistický dizajn. Plánujem si ho zakúpiť znova.


Bourjois Rouge Edition Velvet recenzia

Bourjois Rouge Edition Velvet tekutý rúž s matným efektom je v mojej zbierke nováčikom. Zvolila som si ho v odtieni 08 Grand Cru, čo je odtieň veľmi zmyselný a elegantný. Nachádza sa v praktickej fľaštičke a obsahuje taký ten klasický aplikátor, aký býva súčasťou leskov na pery. Vôňa nie je ničím výnimočná - ide o vôňu beauty produktu.

Na perách je ľahký a má sýtu pigmentáciu. S aplikátorom sa obkresľujú línie pier pomerne dobre. Neviem si však predstaviť, žeby som si pred jeho použitím neaplikovala na pery balzam. Mne osobne pocit suchých pier prekáža. Balenie má 7,7 ml takže vám vydrží naozaj dlho. Aj v tomto prípade ide o niekoľkohodinovú bezchybnú výdrž.

Bourjois Rouge Edition Velvet recenzia

Rúž na pery Avon

Tento rúž od Avonu, ktorého názov si vôbec nepamätám, je tak trošku zázračný. Pôvodne som očakávala tmavú bordovo-hnedú farbu, pretože takú farbu reálne má. Keď som ho však naniesla na pery prvýkrát, prišla som na to, že rúž má sýtu bordovo-červenú farbu. Priznám sa, že mi to neprekáža, ba priam naopak - som rada, že ju má takúto! Ide konkrétne o odtieň Red Dahlia. Rúž má sladko-umelú vôňu a ľahšiu konzistenciu, vďaka ktorej na perách až tak dlho nedrží.

Rúž na pery Avon

Rúž na pery Avon Luxe

Ďalším v poradí je rúž na pery Avon Luxe s chladivým účinkom. I tento je tak trošku zázračný, pretože taktiež vyzerá tmavo, no jeho odtieň je oveľa svetlejší, s ružovým podtónom. Uprostred má bielu časť, ktorá sprostredkuváva perám chladiaci účinok. Je ideálny na leto, keď sa chcete troška osviežiť, no táto jeho vlastnosť mi nebráni v jeho používaní ani na jeseň. Jeho vôňa je sladká mentolová, konzistencia trošku tuhšia. Výborne hydratuje pery a taktiež patrí k tým dlhotrvácnejším.

Rúž na pery Avon Luxe

Posledné dva rúže sú od značky Essence. Kedže ten bordový v tom čase, keď som ho kupovala, tester nemal, riskla som jeho kúpu. Myslela som si, že pôjde o tmavohnedý odtieň. No opäť z toho vzišlo to, že je viac bordový ako hnedý. Nevadí, aspoň je to tlmená bordová, bez červeného podtónu.

Fialový je momentálne jediný takéhoto odtieňu, ktorý reálne nosím. Ešte mám v zbierke dva, avšak tie využívam už iba na príležitostné mejkapové inšpirácie. Oba rúže majú ľahšie zloženie, nie sú veľmi krémové a tým pádom ani ich pigmentácia a výdrž nie sú nič moc. Ide ale o lacnejšie rúže, takže za túto cenu som s výsledkami spokojná.

Rúž na pery Essence

Rúž na pery Essence