October 09, 2017

Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Krásny pondelok vám želám ~ Pre dnešný deň som si pre vás pripravila recenziu na ďalší produkt kórejskej kozmetiky, ktorý používam momentálne každodenne. Do svojej rutiny starostlivosti o pleť som ho implementovala pred niekoľkými týždňami a musím povedať, že si ma ihneď získal. Tentoraz vám prinášam recenziu na Missha Super Aqua Oil Clear toner. Je síce o niečo drahší, ale veľmi ma teší jeho 180 ml kapacita a extrakty, ktoré v sebe ukrýva. Je určený predovšetkým pre mastnú pleť a objednávala som ho cez e-shop Notino.sk.

Hello my lovely little licornes ~ For today´s article I would like to share with you my opinion on another k-beauty product which I´ve been currently using for every day. Into my skincare routine, I already implemented it a few weeks ago and I have to say that it got me immediately. Today I will be talking about a Missha Super Aqua Oil Clear toner which is a bit expensive for me, but at least it´s provided in a 180 ml packaging. It also hides a lot of natural extracts in itself and it´s dedicated mostly to oily skin. I ordered it through Notino.

Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Trápi vás prebytočný kožný maz? Hľadáte osviežujúci toner, ktorý zároveň aj jemne hydratuje? Nechcete produkty, ktoré obsahujú etanol a podobné látky, ktoré pleť veľmi vysúšajú? Ak ste odpovedali minimálne na jednu otázku ,,áno", určite by si mali prečítať o tomto produkte niečo viac.

Is your skin suffering from an excess sebum? Are you looking for a refreshing toner which provides a mild hydration too? You don´t wanna use products which contain ethanol and other substances like this one which dry skin way too much? If you answered to at least one question "yes", you should continue reading the article.

Popis
Missha Super Aqua Oil Clear toner je dvojfázový toner obsahujúci púder, ktorý reguluje tvorbu kožného mazu zatiaľ čo pokožku hydratuje a zároveň z nej odstraňuje zvyšky mejkapu či nečistôt po čistení. Keďže ide o dvojfázový produkt, v ustálenom stave si môžete všimnúť tekutú zložku hore a čiastočky púdru zdržiavajúce sa dole. Toner má veľmi vodnatú konzistenciu, je priehľadný a ponúka sladko-sviežu vôňu pripomínajúcu mi akési kvety a bublifuk. Používam ho dvakrát denne, po odlíčení/vyčistení tváre, ráno a večer. Nakvapkám niekoľko kvapiek, pošúcham medzi dlaňami a ťapkám po tvári - toner a emulziu nikdy nerozotieram.

Description
Missha Super Aqua Oil Clear Toner is a bi-phased one which contains a powder thanks to which excess sebum is controlled and skin is finely moisturized and cleaned from a remaining makeup and impurities after cleansing. Since it´s a bi-phased product, you can see a watery part above and powdery one below when left motionless. Toner has a very watery consistency, it´s transparent and it provides a light sweety-fresh scent which reminds me of some flowers and bubble blower. I use it every day after removing my makeup off / cleansing my skin - in the morning and in the evening too. I drip a few drops, rub it between the palms and pat it into my skin - I don´t spread toner and emulsion all over my face ever - I only pat it in gently.

Extrakty
Extrakt zo semien baobabu a kyselina hyalurónová sa postarajú o dokonalú hydratáciu pleti zvonku i zvnútra. Voda z hamamelu virgínskeho zasa minimalizuje póry, reguluje produkciu kožného mazu a zanecháva pokožku jemnú a sviežu. Absencia etanolu znamená, že pokožka nebude nezdravo suchá a že je  toner vhodný aj pre citlivú pleť. Extrakt z listov tea tree osviežuje a extrakt z morskej riasy zasa zatočí s pórmi. Zloženie tohto toneru si môžete pozrieť taktiež na webe cosDNA, vďaka ktorému sa často rozhodujem pri kúpe nejakého produktu.

Extracts
Baobab Seed Extract and Hyaluronic Acid moisturize skin from the inside out. Witch Hazel minimizes pores, controls sebum production, and leaves skin fresh and soft. The absence of ethanol makes toner suitable even for the sensitive skin types. Tea tree leaf extract refreshes the skin and seaweed extract provides a pore care. You can also see the toner´s composition on a cosDNA what is the first place where I look at before buying some beauty goodies.

Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Moje skúsenosti
Ako som už kdesi v úvode naznačila, tento toner mi vyhovuje a plánujem si ho ešte zakúpiť. Konzistencia je úžasná, vďaka čomu ho neminiete veľmi veľa a vydrží vám oveľa dlhšie. Vôňa je jemná a príjemná, nedráždi pleť ani očné okolie. Po dôkladnom čistení tváre, kedy sa môže dostaviť pocit sucha, je vynikajúcim pomocníkom, ako potrebnú hydratáciu pleti opäť zadovážiť. Toner sa rýchlo vpíja, nelepí sa, pripravuje pleť na ďalšie kozmetické úkony. Jemne a prirodzene pleť zmatní. Osobne by som mu dala aj 5 z 5 - za mňa spĺňa všetko, na čo je určený.

My experience
As I mentioned somewhere above, I just love this toner. I also plan to buy other packages. Its consistency is just amazing - since it´s watery so much, it´s easily spread all over the face which means you don´t have to waste a lot of it too. The scent is a fine one and it doesn´t irritate my skin or eyes at all. After a proper cleansing when your skin may feel a bit dry, this toner is a wonderful first aid! It will provide an immediate hydration to it. Product soaks the into skin very fast, it´s not sticky and it prepares your skin for using another beauty goodies. Skin is naturally matted too. Personally, I would give it 5 points out of the 5. For me, it satisfies everything it should.


Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Zloženie/Ingredients: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Water, Propanediol, Glycerin, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Rosa Canina Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Codium Tomentosum Extract, Ecklonia Cava Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Laminaria Japonica Extract, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Calcium Chloride, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Choleth-24, Dipropylene Glycol, Silica, Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Polyglutamic Acid, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance(Parfum).

1 comment:

 1. Elena Suñer Saldaña17:07

  Hi dear!
  Nice to meet you, and thank you for visiting the blog ☺️ then we can read each other and get to know better!
  I did not know about this toner but seems to be good!
  Have a wonderful weekend! 💋✨

  Elena from Somniare Aude blog

  ReplyDelete

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996