Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Krásny pondelok vám želám ~

Pre dnešný deň som si pre vás pripravila recenziu na ďalší produkt kórejskej kozmetiky, ktorý používam momentálne každodenne. Do svojej rutiny starostlivosti o pleť som ho implementovala pred niekoľkými týždňami a musím povedať, že si ma ihneď získal. Tentoraz vám prinášam recenziu na Missha Super Aqua Oil Clear toner. Je síce o niečo drahší, ale veľmi ma teší jeho 180 ml kapacita a extrakty, ktoré v sebe ukrýva. Je určený predovšetkým pre mastnú pleť a objednávala som ho cez e-shop Notino.

Missha Super Aqua Oil Clear toner je dvojfázový toner obsahujúci púder, ktorý reguluje tvorbu kožného mazu zatiaľ čo pokožku hydratuje a zároveň z nej odstraňuje zvyšky mejkapu či nečistôt po čistení. Keďže ide o dvojfázový produkt, v ustálenom stave si môžete všimnúť tekutú zložku hore a čiastočky púdru zdržiavajúce sa dole.

Toner má veľmi vodnatú konzistenciu, je priehľadný a ponúka sladko-sviežu vôňu pripomínajúcu mi akési kvety a bublifuk. Používam ho dvakrát denne, po odlíčení/vyčistení tváre, ráno a večer. Nakvapkám niekoľko kvapiek, pošúcham medzi dlaňami a ťapkám po tvári - toner a emulziu nikdy nerozotieram.

Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Extrakt zo semien baobabu a kyselina hyalurónová sa postarajú o dokonalú hydratáciu pleti zvonku i zvnútra. Voda z hamamelu virgínskeho zasa minimalizuje póry, reguluje produkciu kožného mazu a zanecháva pokožku jemnú a sviežu. Absencia etanolu znamená, že pokožka nebude nezdravo suchá a že je  toner vhodný aj pre citlivú pleť. Extrakt z listov tea tree osviežuje a extrakt z morskej riasy zasa zatočí s pórmi.

Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review

Ako som už kdesi v úvode naznačila, tento toner mi vyhovuje a plánujem si ho ešte zakúpiť. Konzistencia je úžasná, vďaka čomu ho neminiete veľmi veľa a vydrží vám oveľa dlhšie. Vôňa je jemná a príjemná, nedráždi pleť ani očné okolie. Po dôkladnom čistení tváre, kedy sa môže dostaviť pocit sucha, je vynikajúcim pomocníkom, ako potrebnú hydratáciu pleti opäť zadovážiť. Toner sa rýchlo vpíja, nelepí sa, pripravuje pleť na ďalšie kozmetické úkony. Jemne a prirodzene pleť zmatní. Osobne by som mu dala aj 5 z 5 - za mňa spĺňa všetko, na čo je určený.

Missha Super Aqua Oil Clear Toner Review