20. októbra 2017

b*day & pumpkin seed makeup

jesenné líčenie

Nádherný piatok vám želám ~ Dnes oslavujem 21. rok svojho života. Či sa cítim staro? Ani nie. Koniec koncov, je to deň, ako takmer každý iný :) Ráno som si privstala a začala sa pomaly chystať, pretože sme s M* boli dohodnuté zájsť na sushi, ktoré bolo mimochodom úžasné a dostali sme dokonca aj koláčik grátis ♥ Koshi Sushi je v Košiciach moje obľúbené.

Keďže je dnešok pre mňa významným dňom, plánovala som pridať špeciálny článok, ktorý by sa zameral viac na moju osobnosť. Pri rozmýšľaní som si však uvedomila, že v sekcii about me je grafická koláž, ktorá obsahuje všetky dôležité informácie pre tých, ktorí by ma radi spoznali. A keď som tak nad tým uvažovala, dnes sme riešili viac starostí ako radostí. Aj preto som sa rozhodla, že jednoducho zverejním článok s líčením, ktoré som skonštruovala v spolupráci s e-shopom Elnino.

* poskytnuté na recenziu

Ešte tu vsuniem tortičku, ktorú mi dnes urobila mamička ♥

blog de la licorne

jesenné líčenie

jesenné líčenie

Inšpirácia vznikla jednoducho a najmä preto, že sa začalo nové ročné obdobie, a to jeseň. Teda, začalo sa už pomerne dávno a nápad na takéto líčenie už bol dávno v mysli tiež, ale nemala som k dispozícii konkrétne tieto nové produkty, ktoré som naň použila :)

jesenné líčenie

jesenné líčenie

jesenné líčenie

 Makeup Revolution Makeup Geek recenzia

A čo produkty, ktoré som použila? Primárnym produktom je určite paletka očných tieňov I♥Makeup Makeup Geek od Makeup Revolution London. Z paletky som nadšená ♥ Obsahuje krásne sýte odtiene v rôznych farbách, ktoré sa ligocú sťa by prudký odraz slnka na vodnej hladine *básnické črevo*. Nájdete tam očné tiene výrazné aj menej výrazné, ktoré sú ideálne na rôzne príležitosti. Neobsahujú žiadnu parfumáciu a veľmi sa neprášia. Predná strana paletky je tiež holografická. Keď ju natočíte do strany, nápis "makeup geek" zmení výplň.

Očné tiene som fixovala iba korektorom, ktorý som použila ako podkladovú bázu spolu s bledým očným tieňom. V nezmenenom stave vydržali 11 hodín! Ich výdrž je ohromná! Podľa mňa by v nezmenenom stave vydržali oveľa dlhšie. Fotografiu po 11 hodinách nájdete na konci článku.

 Makeup Revolution Makeup Geek recenzia

 Makeup Revolution Makeup Geek recenzia

 Makeup Revolution Makeup Geek recenzia

L´Oréal Paris Super Liner Blackbuster recenzia

Ako podklad som použila Missha Signature BB krém a už spomínaný Bourjois Radiance Reveal korektor. Na obočie som použila tiene na obočie od Essence a duo ceruzku a púdrový tieň na obočie Maybelline Brow Satin. Na jeho fixáciu som použila browcaru od Essence. Keď už sme pri očiach, okrem už vyššie spomínaných očných tieňov som použila L´Oréal Paris Super Liner Blackbuster očnú linku v pere, do ktorej som sa okamžite zamilovala ♥ Bola mi dokonca poslaná grátis, za čo V* veľmi pekne ďakujem a zároveň si to veľmi vážim, keďže nemusela posielať vôbec nič ♥

Jej farba je niečo medzi sivou a čiernou, každopádne má pomerne silnú pigmentáciu. Jej hrot mi absolútne sadol, i napriek tomu, že je hrubší a tvrdší - dá sa s ním ale skvelo pracovať a vytvoriť tak presné línie! Počas dňa nebledne, zaschýna takmer okamžite a nelúpe sa dole. Má klasickú fixovú arómu a je dostupná v pomerne veľkom balení - 5g. Čítala som na ňu rôzne recenzie - pozitívne aj menej pozitívne, avšak ja si ju plánujem dokúpiť znova ♥ Aplikácia s ňou mi ráno šetrí čas :)

L´Oréal Paris Super Liner Blackbuster recenzia

L´Oréal Paris Volume Million Lashes Feline recenzia

Dostávame sa k ďalšiemu produktu, ktorým je riasenka L´Oréal Paris Volume Million Lashes Feline. Do linky na oči som sa zamilovala, ale do tejto špirály taktiež. Prisahám, že si nespomínam , kedy naposledy som používala takúto kvalitnú riasenku! Má čiernu farbu, obsahuje zakrivenú plastovú kefku, dokonale rozčeše mihalnice a pekne ich aj natočí. A čo je ešte lepšie, obsahuje krásne sladkú vôňu, mňam ♥ Je jednou z tých drahších, avšak jej objem je na druhej strane 9,2 ml. Obsahuje arganový a harmančekový olej. Po linke na oči ďalší favorit mesiaca :)

L´Oréal Paris Volume Million Lashes Feline recenzia

Bourjois Rouge Edition Velvet matný dlhotrvajúci rúž recenzia

Posledným produktom, ktorý som v tomto líčení použila, je produkt, ktorý som zabudla nafotiť. Chápete? Dnes vážne nie je môj deň (._. ) Nevadí. Tým produktom je matný dlhotrvajúci rúž Bourjois Rouge Edition Velvet v odtieni 08 Grand Cru, pod ktorým sa ukrýva sýta červeno-bordová farba, ktorá je ako stvorená na jeseň.

Tento matný rúž je mojím tretím favoritom tejto jesene. Aj jediná aplikácia stačí, aby dokonale zafarbila obe pery. Rúž sa nerozmazáva, nebledne, nezaschýna, nevysúša pery. V akom stave ho na pery nanesiete, v takom stave ho ešte po niekoľkých hodinách nájdete. Úspešne prežije aj niekoľkohodinový univerzitný deň. Je to vôbec prvý matný tekutý rúž, ktorý si ma získal.

Bourjois Rouge Edition Velvet matný dlhotrvajúci rúž recenzia

A ako to teda vyzeralo po 11 hodinách? Takto!

jesenné líčenie

jesenné líčenie

jesenné líčenie

jesenné líčenie