6 reasons why are black jeans the best

Twinkledeals Black Jeans

Krásnu stredu želám všetkým ~ Indigové, vyšúchané, vyblednuté, potrhané, batikované, rozpárané, zvoncové, bedrové, farebné, sivé a napokon čierne. Toľko druhov, toľko prevedení a toľko možností, ktorými sa tento kúsok oblečenia vyznačuje. Na e-shope Twinkledeals ich nájdete od výmyslu sveta! Niekde som čítala, že džínsy sú stelesnením demokracie v móde. Keď sa nad tým ale človek hlbšie zamyslí, niečo na tom pravdy je. Za posledné desiatky rokov si našli cestu do každého šatníka, bez ohľadu na pohlavie či vek jeho majiteľa. Osobne si neviem predstaviť, žeby som džínsy nenosila. Sú totiž neoddeliteľnou súčasťou môjho šatníka a nosím ich takmer každý deň. Vo svojej zbierke mám niekoľko rozličných kúskov, ale tie tmavé, a vôbec čierne, patria k mojim najobľúbenejším.

Hello my lovely little licornes ~ Indigo, scuff, faded, torn, tie-dyed, ripped, bell, hip, coloured, grey and in the end black ones. There are so many kinds, so many designs, so many opportunities how is this piece of clothing indicated. On Twinkledeals you can find so many of them! I read somewhere that they are a personification in fashion. When you think about it, it may be actually very well said. In the last few decades, they have become an inseparable item in every single wardrobe - regardless of gender or age. Personally, I can´t imagine not wearing them. They are like my second skin - especially the dark ones.

* článok môže obsahovať affiliate linky
* article may contain affiliate links

Twinkledeals Black Jeans

• Hodia sa každej postave! ~ Ale áno, hodia! A nielen čierne!
* They suit every single body shape! ~ Yeah, they suit! And not only black ones!

• Čierna zoštíhľuje! ~ S čím sa vám nedarí v posilňovni, s tým vám môžu pomôcť práve čierne džínsy!
* Black colour makes you slimmer! ~ Can´t lose weight on a specific part of your body? Here you go, black denim jeans.

• Sú kombinovateľné SO VŠETKÝM! ~ Svetre, blúzky, mikiny, topy .. Tenisky, baleríny, sandále, lodičky ...
* You can match them WITH EVERYTHING! ~ Sweaters, blouses, sweatshirts, tops ... Sneakers, flats, sandals, heels ...

• Nevidno na nich špinu! ~ Na rozdiel od svetlých či dokonca bielych džínsov ich nemusíte prať zakaždým, keď si na ne prisadne smietko.
* Even if they are dirty, they don´t look like! ~ On the contrary to light or even white jeans, you don´t have to wash black ones every single time when a little speck sits on them.

• Nemusíte sa báť nehody! ~ No, tento dôvod je dedikovaný prevažne slečnám a ženám, ktoré majú svoje dni. V tomto prípade, ak sa stane nehoda, ste v suchu, pretože to nie je také viditeľné ako napríklad na svetlých.
* You don´t have to be afraid of an accident! ~ This reason is dedicated to young ladies and women who are currently having a period. In this case, when "somethinghappensen, you don´t have to be afraid that much of "its" appearing.

• Vyzeráte elegantnejšie! ~ Nedá mi ani v tomto prípade neprízvukovať, že čierne džínsy pozdvihujú vašu eleganciu o čosi viac ako tie klasické, indigové.
* You look more elegant! ~ Even know I just have to remind the fact, that wearing black jeans makes you look a bit more elegant than wearing the ordinary ones

• Na rozdiel od legín vás udržia v teple! ~ Niektoré ženy nosia rady legíny práve preto, že sú pohodlné, jednoduché, niekedy zoštíhľujúce a taktiež ľahko kombinovateľné. Dzínsy sú ale na rozdiel od legín predsa len vyrobené z hrubšieho materiálu.
* They are warmer than leggings! ~ Some women like to wear leggings especially for their features - they are comfortable, simple, sometimes slimming and also easy to match. On the other side, jeans are a lot warmer, because they´re thicker.


A čo vy? Sú džínsy taktiež vašou neoddeliteľnou súčasťou? :)
What about you? Are jeans the unseparable part of you? :)

Comments

 1. oh yes I am obsessed with jeans especially black ones in the winter! And yes they are a part of me haha♥
  xx
  Selina | Selinas Inspiration

  ReplyDelete
 2. Classisc
  Elegant
  Refined taste

  Both for women and for men too

  ReplyDelete
 3. Shannon Boyce15:05

  I love black jeans because they are so versatile!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Anna Pasadyn01:01

  Nice jeans :)


  PurpurowyKsiezyc

  ReplyDelete
 5. Very interesting post! ♥️♥️♥️

  ReplyDelete
 6. I love black jeans! So versatile :)

  ReplyDelete
 7. Black jeans are so elegant and stunning and can be worn with anything - I wear a pair almost everyday! x Amazing post! x
  Marina xx
  http://marinawriteslife.blogspot.fr/

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts