Laneige Lip Sleeping Mask Review

Laneige Lip Sleeping Mask Review

Krásny piatok želám všetkým ~
Pred pár dňami som na blogu zverejnila recenziu na Laneige Water Sleeping Mask. Dnes by som sa s vami rada podelila o ďalší produkt, ktorý spadá pod túto značku, a to o Laneige Lip Sleeping Mask. Nočná maska na pery je dostupná v štyroch variantoch - jablková limetka, bobuľka, vanilka a grep. V Sleeping kit-e, ktorý som si objednala, bola príchuť bobuľka, vďaka čomu mala maska veľmi sladkú a delikátnu vôňu, ktorá bola veľmi prirodzená. Masku a jej ďalšie varianty nájdete na Yesstyle.com.

Hello my lovely licornes ~
A few days ago I published a review on a Laneige Water Sleeping Mask. Today I would like to share with you another product made by the same brand, which is Laneige Lip Sleeping Mask. Night mask for a special lip care is available in the four variants - apple lime, berry, vanilla and grapefruit. In a sleeping kit which I ordered, there was a berry one. Mask had a very delightful sweet scent which was very natural. This mask and also the other variants you can find on Yesstyle.com.

Čo hovorí značka Laneige?

Jemná, voňavá, hladká a pružná starostlivosť o pery. Nočná maska na pery obsahuje Vitamin-C rich Berry Mix Complex™ obsahujúci malinu, jahodu, brusnicu, čučoriedku a goji, ktorý jemne odstraňuje z pier mŕtve bunky, vďaka čomu sú pery nasledujúce ráno jemnejšie a hladšie na dotyk.

1. Berry Mix Complex™ je bohatý na vitamín C a anti-oxidanty.
2. MOISTURE WRAP™ je zvláčňujúca a hydratujúca technológia patentovaná značkou Laneige. Vytvára akýsi hydratačný obal vďaka čomu pomáha uzamknúť vlhkosť v perách. Obsahuje aktívne zložky ako ionizovanú minerálnu vodu, extrakt z koreňa večernej prvosienky a extrakt z marhule Hanza. (zdroj)

What Laneige says about the product?
Soft, fragranced, smooth and elastic lip care. Lip mask contains Vitamin-C rich Berry Mix Complex™ containing raspberry, strawberry, cranberry, blueberry, and goji berry, which remove dead skin cells from the lips and provide a smoother and suppler lips next morning.

1. Berry Mix Complex™ is rich in vitamin C and anti-oxidants.
2. MOISTURE WRAP™ is a Laneige’s patented moisture technology which forms a moisturizing film which helps to retain moisture and lock-in active ingredients such as hydro ion mineral water, evening primrose root extract and Hunza Apricot extract for skin to absorb throughout the sleep. (source)

Pre koho je nočná maska na pery vhodná?
1. Pre ľudí, ktorí trpia popraskanými perami
2. Pre ľudí, ktorí sú leniví so sebou neustále nosiť balzam na pery
3. Pre ľudí, ktorí majú extrémne suché pery
4. Pre ľudí, ktorí veľmi často používajú mejkap na pery

Who is recommend to use this mask?
1. People whose lips are chapped
2. People who are lazy to carry their lip balm along
3. People who have extremely dry lips
4. People who use lip makeup very often

Opis, použitie a moje skúsenosti
Väčšie balenie nočnej masky na pery sa pravdepodobne nachádza opäť v sklenenej nádobke, avšak menšia verzia sa nachádza v plastovom tégliku. Ako som už spomenula vyššie, maska má veľmi príjemnú a sladkú vôňu bobuľovitých plodov a peknú sýtu svetloružovú farbu. Na rozdiel od Laneige Water Sleeping Mask, Lip Sleeping Mask má hustú extrémne lepkavú konzistenciu. Z toho dôvodu som pribalenú špachtličku veľmi uvítala, keďže sa z nej odstraňuje ľahšie, ako z prstov. V tomto prípade mi tento lepkavý finish vôbec nevadí. Na perách sa správa ako hrubšia vrstva balzamu na pery, ktorá sa vpíja počas noci. Nasledujúce ráno sú pery hydratované, vláčne, jemné a  majú prirodzený plump efekt. Jednoducho výsledky sú veľmi pozitívne! S produktom som maximálne spokojná.

V budúcnosti by som si rada objednala aj ďalšie balenie, možno v inom variante. Tento malý téglik mi vydržal na nejakých 10 použití, čomu som pred jeho kúpou veľmi neverila. Predsa len ide o 3 gramové balenie. Je ale pravdou, že túto masku som používala na menšiu plochu a v menšom množstve. Ak hľadáte niečo podobné alebo už dlhšie rozmýšľate nad jej kúpou, neváhajte! :) Použitie je jednoduché - aplikujte v požadovanom množstve na pery pred spaním.

Description, usage and my experience
I guess that full packaging is contained in the glass container since the smaller ones are contained in the plastic ones. As I mentioned above, mask has a very nice and sweet scent of berries and a lovely light pink colour. On the contrary to Laneige Water Sleeping Mask, Lip Sleeping Mask has an extremely thick consistency which is also very sticky. Because of this I´m really glad there was also a little spatula in the packaging. It´s easier to clean it this way than from the fingers. In this case, I don´t really mind that sticky finish it leaves. On the lips it feels like a thicker layer of a lip balm, which soakes into lips during the night. Lips are very hydrated, moisturized, soft and plump next morning. Effects of this mask are really positive. I´m really satisfied with this product.

In the future I would like to order another packaging, maybe in a different flavour. I used this little container for about 10 times what I hadn´t been even expecting before buying it. In the end it´s only a 3 g packaging. But it´s true I was using this mask in a little amount and only on the lips. If you are looking for something similar or you´ve been thinking about trying this mask for a longer time, you should give it a try :) Usage is simple - apply a proper amount on the lips before sleeping.

Zloženie/Ingredients
Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Polybutene, Microcrystalline Wax, Shea Butter, Synthetic Wax, Candelilla Wax, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Hydrogenated Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Mica, Astrocaryum murumuru Seed Butter, Titanium Dioxide, Dimethicone, Aromatics, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Dehydroacetic Acid, Methicone, Carnauba Wax, Polyglyceryl-2 Triisostearate, CI 15985, CI 15850, Polyhydroxystearic Acid, Water, Potassium Alginate, Propanediol, Glycerin, Alcohol, Lycium Fruit Extract, Cranberry Fruit Extract, Strawberry Fruit Extract, Raspberry Fruit Extract, Sapindus mukurossi Fruit Extract, Blueberry Fruit Extract, Rubus chamaemorus Seed Extract, Coffee Extract, Chenopodium quinoa Seed Extract, Magnesium Sulfate, Calcium Chloride, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Manganese Sulfate, Zinc Sulfate, Ascorbyl Glucoside (zdroj/source)

No comments:

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)