August 21, 2017

theBalm AutoBalm Hawaii Face Palette Review

theBalm AutoBalm Hawaii Palette Recenzia

Krásny pondelok želám ~ Multifunkčná paletka AutoBalm Hawaii od značky theBalm je už v poradí druhým kozmetickým produktom tejto značky v mojej zbierke. Neviem ako vy, ale ja si nemôžem pomôcť - retro obaly takmer všetkých produktov jednoducho milujem. Sú veľmi pekné, originálne, zaujímavé. Táto multifunkčná paletka je naozaj malá - zmestí sa do každej kabelky či batožiny, nech už cestujete kamkoľvek. Ponúka štyri produkty a má v sebe zakomponované aj zrkadielko.

Paletka, ktorú mám konkrétne z Parfémy-Elnino.sk, obsahuje lícenku, rozjasňovač a očný tieň v jednom a taktiež ďalšie dva očné tiene. Kto ale povedal, že ich musíte využiť iba takto? Lícenka poslúži aj ako jasný sýty očný tieň a tmavofialový očný tieň zasa môže nahradiť očnú linku. A presne to mám na paletkách rada - môžete ich využiť aj na niečo úplne iné, než je ich primárna funkcia.

Hello my lovely little licornes ~ AutoBalm Hawaii Face Palette by theBalm is the second product made by this brand in my beauty collection. I don´t know your opinion, but I just can´t help myself - those retro covers are just amazing. I love them so much. They´re so pretty, original and interesting. This multifunctional palette is small so it´s easy to carry around with yourself - especially when you are about to travel somewhere. It provides four products and there´s also a mirror.

Palette, which I ordered through Parfémy-Elnino.sk, contains a blush, highlighter which you can also use as a base and two eyeshadows. But who said you have to use them like this? For example, blush can be transformed into very pretty and vibrant pink eyeshadow and dark purple shade can be also used as a substitute for an eyeliner. That´s what I really like about palettes - there are so many options to use them except their primal function.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

theBalm AutoBalm Hawaii Palette Recenzia

Všetky štyri produkty majú práškovú konzistenciu a ponúkajú veľmi sýtu pigmentáciu. Poslúžia na prirodzené líčenie ale aj na také, ktoré sa hodí na významnejšiu príležitosť či večierok. Farebné zloženie produktov mi nijako neprekáža. Možno by som len ten tmavofialový očný tieň vymenila za tmavohnedý alebo čierny. Vtedy by bol z neho dokonalý substitút očnej linky. Ale to nie je potrebné, pretože existuje dvojička tejto paletky, California. Tri tiene zo štyroch sú matné, jeden je trblietavý. Paletka neobsahuje žiadnu parfumáciu. Okolo zrkadielka si môžete všimnúť zaujímavý detail cestovnej mapy.

All products have a powdery consistency and they´re pigmented very well. You can use them in a natural makeup but for the special occasion, one too - for example when you are going to a party. Colour composition doesn´t matter to me at all. I like all of them. There´s is only one thing I would change - except the dark purple shade, I would add there a dark brown one or a black one. In that case, it would be an excellent substitute for the eyeliner. But it doesn´t matter that much because there is a twin of this palette too, California. Three shades out of the four are matte ones, one of them is a shimmer one. Palette isn´t scented. Around the mirror, there is a nice detail of a travel map.

theBalm AutoBalm Hawaii Palette Recenzia

Samozrejme, túto paletku som chcela vyskúšať aj v praxi. Rozhodla som sa teda pre výraznejšie líčenie. Ako podkladový tieň som použila najsvetlejší, ktorý môžete použiť aj ako rozjasňovač. Smerom od vnútorného kútika oka do polovice som naniesla jemnú vrstvu očného tieňu so shimmerom. Do záhybu oka som napokon naniesla tmavofialový očný tieň, ktorý som rozmazala aj na spodnom viečku. Spodné viečko som doplnila ešte o ligotavú zlatú linku na oči od Essence. Tmavofialovým očným tieňom som napokon ešte vytvorila jemnú linku pozdĺž 3/4 oka.

Ako som už spomínala, paletka je pigmentovaná veľmi dobre a farebné odtiene sú intenzívne. Na viečku sa nerozmazávajú ani po piatich hodinách a ani neblednú. Taktiež sa nezliezajú do záhybu oka. Ak pod podkladový tieň použijete aj bázu, povedzme mejkap alebo korektor, nemusíte sa báť a môžete s kľudom vykročiť do mesta.

Of course, except only looking at it, I also wanted to try this palette properly. That´s why I decided to make more intense and significant makeup look. As a base eyeshadow, I used the lightest one you can also use as a highlighter. From the inner corner of the eye to a half of the lid I spread a very thin layer of the shimmer eyeshadow. In the crease, I placed the dark purple one which I blended properly and spread it also on a lower lid. I also drew a gold shiny line there with a "christmas" eyeliner by Essence. The dark purple shade I also used as the eyeliner and drew a fine line near the eyelashes.

As I mentioned before, the palette is pigmentated very well. Shades are very intense. You don´t have to be afraid of their smudging because they hold on the lid perfectly! Even after five hours they don´t fade and don´t huddle in the crease either. If you also use the base underneath, e.g. foundation or a concealer, you don´t have to be afraid of anything and you can go to city peacefully.

Máte skúsenosti s touto paletkou alebo značkou theBalm? :)
Have you tried this palette? What about theBalm cosmetics? :)

theBalm AutoBalm Hawaii Palette Recenzia

theBalm AutoBalm Hawaii Palette Recenzia

theBalm AutoBalm Hawaii Palette Recenzia

theBalm AutoBalm Hawaii Palette Recenzia

No comments:

Post a comment

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996