Laneige Water Sleeping Mask Review

Laneige Water Sleeping Mask Review

Krásnu nedeľu želám ~ Pred zhruba mesiacom som si našla u starkej balíček, ktorý obsahoval Laneige Water Sleeping Mask. Okrem tejto masky som si však objednala ešte sleeping care kit, ktorý obsahoval rovnakú masku, ale v 15 ml balení a taktiež nočnú masku na pery v 3 g balení. V oboch škatuľkách sa nachádzali aj špachtličky na dávkovanie produktov. V plnom balení bol pribalený aj letáčik. Produkty som objednávala z e-shopu Yesstyle.com. Pokiaľ patríte medzi nadšencov kórejskej kozmetiky rovnako ako ja, určite vám táto maska za žiadnych okolností nemohla ujsť. Minimálne jedenkrát ste sa s ňou už stretnúť museli. S tak ospevovanou a do nebies vychvaľovanou nočnou maskou Laneige. Aký je ale môj názor na tento produkt? Stojí za kúpu?

Hello my lovely little licornes ~ I hope you have been having a lovely Sunday ~ It´s been something about a month since I received a package from an e-shop Yesstyle.com. I ordered three items there - Laneige Water Sleeping Mask and a sleeping care kit which contained this mask in a 15 ml packaging together with a lip sleeping mask in a 3 g packaging. In both boxes, there were also spatulas and with the bigger one, also a leaflet came. If you are that much fond of Korean cosmetics like me, you surely know about this "magical" sleeping mask. It´s a really popular one not only among Koreans but in foreign countries too. What about my opinion on this product? Is it worth buying?

Enjoy Friends Rewards! You can use code "ROSEBONNIEE6" for an extra 5% OFF of your FIRST purchase and an extra 2% OFF of your future orders. Reminder and notice → once you make an order, the amount you save goes towards my YesStyle account. If you do not wish to support me like that, please, do not use this code :)

Laneige Water Sleeping Mask Review

Čo hovorí značka Laneige?
Ide o nočnú masku, ktorá dodáva pokožke živší, rozjasnený a odpočinutý vzhľad nasledujúce ráno, a to vďaka čistiacemu účinku Sleep-tox™. Maska hydratuje a revitalizuje pleť ako keby ste si dopriali výdatný 8-hodinový spánok. Určená je primárne pre tých, ktorí majú hektický životný štýl alebo problémy so spánkom.

4 výhody nočnej masky Laneige
1. Sleep-Tox™ technológia čistí pleť počas spánku a tým ju udržiava v optimálnom stave. Pomáha omladiť a normalizovať pokožku, ktorá trpí častou únavou a je vystavovaná dennému stresu.
2. Moisture Wrap™ technológia pomáha v pokožke udržiavať vlhkosť počas spánku. Hustý zvlhčujúci štít beta-glukánu pozostáva z účinných látok, ako je ionizovaná minerálna voda, extrakt z koreňa večernej prvosienky, výťažky z marhule Hunza a iné, ktoré ponožka absorbuje počas spánku.
3. Upokojenie pokožky pomocou látok, ktoré sú jemné k spiacej pokožke a napomáhajú jej regenerácií počas noci. Nekomedogénne, testované na citlivosť.
4. Aromatická SleepScent™ technológia napomáha relaxácii počas spánku. (zdroj)


What Laneige says about this mask?
Water Sleeping Mask is used during the night and it should provide the skin with a lively, brightened and rested look next morning thanks to purifying effects of Sleep-tox™ technology. Mask hydrates and revitalizes skin as if you were sleeping for 8 hours. It´s primarily dedicated to those who have a hectic lifestyle and problems with sleeping.

4 advantages of Water Sleeping Mask
1. Skin purifying effect: SLEEP-TOX™ technology purifies skin during sleep, keeping it in optimum condition. It helps to rejuvenate and normalize skin that is fatigued and sensitized by stress during the day. This helps the skin to achieve a well-rested appearance the next morning.
2. Skin moisturizing: MOISTURE WRAP™ helps skin retain moisture throughout the night. The dense beta-glucan moisturizing shield consists of active agents such as Hydro Ion Mineral Water, evening primrose root extract, Hunza apricot extracts, and more so that skin absorbs during 8 hours of sleep.
3. Skin soothing: contains skin-soothing agents that are gentle on sleeping skin, helping it recover overnight Ultra-mild, safe formula that can be worn overnight / Non-comedogenic, sensitivity tested.
4. Aromatic SLEEPSCENT™ helps you to relax during sleep. (source)

Laneige Water Sleeping Mask Review

Opis produktu
Pokiaľ ide o veľké balenie, to sa nachádza v tvrdšej plastovej nádobke. Menšie balenia sa taktiež nachádzajú v plastovom tégliku, akurát ľahšom. Maska má svetlomodrú farbu a veľmi vodnatú konzistenciu. Obsahuje jemnú sviežu parfumáciu, ktorá mi mierne pripomína arómu aviváže. To ale myslím v dobrom, pretože parfumácia mi vôbec neprekážala. Je vhodná aj pre citlivejšiu pleť. Po krátkej masáži tváre sa produkt ľahko vpije a vôňa sa po pár minútach vytratí, resp. už ju nevnímate vôbec. Nočná maska je vhodná pre všetky typy pleti.

Product´s description
The sleeping mask is contained in a thicker plastic container. It has a light blue colour and a very watery consistency. It provides a fine light scent which reminds me of a fabric softener a bit. But it´s not like I don´t like it! Mask is suited also for sensitive skin. After a quick massage product soaks a bit into skin and scent fades away after a few minutes. The product is suitable for every skin type.

Enjoy Friends Rewards! You can use code "ROSEBONNIEE6" for an extra 5% OFF of your FIRST purchase and an extra 2% OFF of your future orders. Reminder and notice → once you make an order, the amount you save goes towards my YesStyle account. If you do not wish to support me like that, please, do not use this code :)

Laneige Water Sleeping Mask Review

Použitie
Masku nanášajte na dôkladne odlíčenú a vyčistenú tvár, po použití toneru a emulzie. Naberte primerané množstvo (odporúča sa približne 2,5 cm) a naneste ho na nos, líca, čelo a bradu. Krúživými pohybmi rozotrite masku po tvári a zároveň ju jemne masírujte. Po tomto malom rituáli si môžete spokojne ľahnúť a oddať sa zaslúženému spánku. Ráno si tvár opláchnite. Odporúča sa masku používať 2 až 3 týždenne. Ak je vaša pleť suchá, aplikujte dvojité množstvo. Produkt môžete aplikovať aj na krk.

Najpredávanejší produkt Laneige! Doteraz bolo zaznamenaných viac než 16 miliónov predaných kusov!


Usage
Mask should be applied on completely clean skin, after using a toner and emulsion. Take a proper amount (approximately about 2,5 cm) and spread it on nose, cheeks, forehead and beard. With a circle, motions spread the mask all over the face and gently massage the face. After this quick ritual, you can lay in a bed and try falling asleep complacently. The face should be washed in the next morning. You should be used 2 to 3 times per week. If your skin is a dry one, apply a double amount. It can be also used for a neck area.

Laneige Water Sleeping Mask is an internationally best-selling sleeping mask with 16 million sales recorded!

Laneige Water Sleeping Mask Review

Moje skúsenosti
Masku som začala používať okamžite, ako sa mi dostala do rúk. Snažím sa ju používať pravidelne a primárne vtedy, ak viem, že na druhý deň musím - alebo by som aspoň rada, vyzerala sviežo a oddýchnuto, bez akéhokoľvek náznaku nedostatku spánku. Malé vzorkové balenie vám vystačí na päť až sedem aplikácii. Áno, čítate dobre, i keď prv som i ja bola skeptická, či mi to vôbec vydrží na dve. Ako sa hovorí - menej je niekedy viac. A v prípade kórejskej kozmetiky to tak aj naozaj je.

Momentálne som vypotrebovala niekoľko malých balení a taktiež už používam druhé veľké balenie! Keď som túto recenziu publikovala prvýkrát, musím povedať, že som sa trocha nechala uniesť, pretože som o tejto maske povedala, že nie je až taká zázračná. Lenže z dlhodobého hľadiska  však zázračná je! Po nanesení masky na tvár sa intenzívna vôňa vytratí do minúty kamsi preč a zacítite ju už iba v niekoľkých náhodných a krátkych intervaloch. To mi celkom vyhovuje.

Čo mi ale vyhovuje už pomenej, je zľahka lepkavý finish, ktorý zanecháva a ktorý nesadol aj iným používateľom, ako som sa dočítala. Prv som si myslela, že to môže byť spôsobené väčším množstvom, ale môže za to pravdepodobne vodnatá konzistencia. Každopádne, ak musíte zaspávať na ľavej či pravej strane, nie je veľmi príjemné pocítiť, ako ste sa prilepili na vankúš a čo všetko sa vám prilepilo na tvár.

To by bola prvá polovica použitia. Druhá polovica sa dostaví nasledujúce ráno, kedy si pleť zľahka opláchnete vlažnou vodou. Zmyjete si z nej akoby gélový film, pod ktorým sa ukrývajú skutočné účinky tejto masky. Ako som už spomenula vyššie, keď som ju začala používať, osobne sa mi dostavili možno polovičné účinky. Z dlhodobého, a hlavne pravidelného, používania však môžem povedať, že táto maska je moja dlhodobo najobľúbenejšia. Pleť je viditeľne vypnutá (doslova plump), akoby plná vody, vďaka čomu sa lepší aj jej elasticita. Hydratačný účinok je badateľný. Pleť je okrem iného rozžiarená, jemná a hebká na dotyk. Povrch pleti je pekne vyhladený.

Moja pleť je mastná, problematická a veľmi citlivá, no tento produkt mi doposiaľ, *klop* *klop*, nespôsobil žiadne nežiadúce alergické reakcie. Maska neupcháva póry. Pôvodne som ju hodnotila na 3 body z 5, ale teraz by som jej pokojne dala aj 4,5 (pol boda dole za ten mierne lepkavý finish).


Máte skúsenosť s touto maskou alebo iným produktom od značky Laneige? :)

Laneige Water Sleeping Mask Review

My experience
I started to use this mask as soon as I got it. I try to use it properly, especially on the days when I need to or at least want my skin to look prettier, fresher and rested. For the days when I don´t wanna look like I wasn´t sleeping at all during the night. Little packaging can be used for the five to seven applications - seriously! But I can understand if you are a bit suspicious now - firstly I thought it would last me for only two, but I was wrong. Less is more - especially when we are talking about Korean cosmetics.

I already used a few of the small packagings and I´ve been currently using the second big packaging!  When U published this review for the first time, I have to say that I wasn´t fond of this product very much. It didn´t bring me any miraculous effects back then. But in the end, after long-term regular usage, you will see its true effects! After spreading the mask all over the face, the intense scent will quickly disappear. You will smell it sometimes in the small intervals, but not continuously. Well, I don´t really mind this.

What I actually mind a bit is that sticky finish it leaves after spreading. If you are from those who can only fall asleep when sleeping on their left/right side, be prepared to be "sticked" to the pillow and have dust and everything else sticked to your face in case you will turn on the other side. That was the first half of the usage. The second one will come the next morning after rinsing your face with a lukewarm water. With water, you will rinse of a gel-like film underneath which are the real effects of this mask.

As I mentioned above, at first I didn´t notice any miraculous effects. But after long-term regular usage, I can say that it has been my the most favourite one for a few months now. Skin is visibly plump and it looks like full of water, thanks to what even its elasticity gets better. Hydrating effects are visible a lot too. Skin is also brightened and soft. Skin´s surface is nicely smoothed too. My skin is oily, acne-prone and super-sensitive one, but I haven´t noticed any allergic reaction yet *knock* *knock*. Water Sleeping Mask doesn´t clog the pores. At first, I gave it 3 points out of the 5. Now I would like to give it even more than 5!


Do you have any experience with this or another product made by Laneige? :)

Enjoy Friends Rewards! You can use code "ROSEBONNIEE6" for an extra 5% OFF of your FIRST purchase and an extra 2% OFF of your future orders. Reminder and notice → once you make an order, the amount you save goes towards my YesStyle account. If you do not wish to support me like that, please, do not use this code :)

Laneige Water Sleeping Mask Review

Zloženie/Ingredients: Water, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Root Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Beta-Glucan, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Ascorbyl Glucoside, Magnesium Sulfate, Zinc Sulfate, Manganese Sulfate, Calcium Chloride, Potassium Alginate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polysorbate 20, Dimethicone, Dimethiconol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Stearyl Behenate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, HYDROXYPROPYL BISPALMITAMIDE MEA, Inulin Lauryl Carbamate, Alcohol, 1, 2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Tromethamine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance, CI 42090.

No comments:

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)