Let´s get in touch, shall we?


Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom

Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom recenzia

Pekný utorok želám všetkým. Dnes som opäť zostala doma, pretože v práci toho nie je veľmi veľa. Nie že by sa mi do práce nechcelo chodiť, ale som vďačná, že sme zostali doma. Veď komu by sa chcelo v týchto horúčavách čo i len nohu z domu vystrčiť? Keď som rozmýšľala o novom koncepte článku, zišlo mi na um, že vo svojej kozmetickej zbierke mám ešte niekoľko produktov, o ktorých som doposiaľ na blog nič nenapísala. Jedným z takýchto produktov je aj očné sérum v guličke s ružovým olejom. Obdržala som ho na recenziu od e-shopu Bioruza.sk, s ktorým mám len dobré skúsenosti a kozmetiku vrelo odporúčam. Ak si predom prečítate zloženia produktov, nemalo by vás nič prekvapiť. Sérum sa nachádza v roll-on tyčinke, ktorá je pomerne ťažká, vyrobená z kovu.

* poskytnuté na recenziu


Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom recenzia

Popis produktu hovorí, že ide o výnimočný produkt, ktorý vyhladzuje jemné vrásky okolo očí. Má jemnú a ľahkú textúru, ktorá obsahuje anti-age komplex. Do pokožky sa absorbuje veľmi rýchlo a efektívne. Jeho zloženie sa skladá zo 100% ružového oleja, ružovej vody, kyseliny hyularónovej, vitamínu E, Tego Cosmo C100 a špičkovej technológie obsahujúcej biopeptid-CL. Táto technológia poskytuje stimulujúce, hydratačné a omladzujúce účinky. Látky zvyšujú sviežosť, vitalitu a zlepšujú celkový stav pokožky okolo očí. Pleť vyzerá vypnuto, sviežo, pružne. Sérum je znášanlivé pre všetky druhy pleti - je antialergické. Neobsahuje parabény ani agresívne konzervačné látky.

Očné sérum má typickú ružovú vôňu, ktorá je charakteristická pre všetky produkty obsahujúce ružový olej či vodu. Je to taká jemná, príjemná, ženská vôňa, ktorá jednoducho povzbudí zmysly a navodí pocit relaxu a luxusnej starostlivosti o pleť. Parfumácia však nie je veľmi silná - neprekážala ani mojim citlivým očiam. Sérum pri aplikácii ponúka pokožke očného okolia príjemný chladivý efekt a vpíja sa takmer okamžite. Pokožka je jemne vypnutá, hydratovaná a mierne opuchy sú redukované. Počas dlhodobého používania séra je očné okolie o niečo rozjasnené. Produktu dávam 4/5. Ak hľadáte jednoduché a ľahké sérum, toto by mohla byť dobrá voľba. Ak však trpíte hlbšími vráskami, odporúčam vyskúšať niečo iné.

Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom recenzia

Comments

  1. Anonymous18:01

    Thanks for sharing your thoughts on posicionamiento web las rozas.
    Regards

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts