Baby Blue & Green Ribbon

Krásny utorok želám ~ Konečne som sa dočkala a prišiel mi posledný balíček, ktorý som si objednala cez e-shop Rosegal.com. Tentoraz obsahoval iba tri veci, avšak všetky sa mi veľmi páčia a som s nimi spokojná. Prvou z nich, je táto modro-biela pásikavá blúzka s čipkovým výkrojom na oboch pleciach. Ako som už niekoľkokrát na blogu spomínala, modro-biely pásikavý motív bol túto jar a leto veľmi štýlový a mohli ste ho vidieť aj na šatách či spodných dieloch. Blúzka má mierne volánikové rukávy, je veľmi pohodlná a vzdušná. Vzadu má šnúrky na zaviazanie. Čipka je tvrdšia, takže sa tak ľahko nezničí.

Hello my lovely licornes ~ It has been a month and something since I made another order through an e-shop Rosegal.com. I am really glad I finally received the package because it was quite a long time. This time I ordered only three items, but all of the are really pretty and I am satisfied with them very much. The first piece of clothing is a Stripe Applique Cold Shoulder Top. As I mentioned a few times on this blog, blue-white stripes were really in and trendy during this year´s spring and summer and you could see it on the dresses and bottoms too. Blouse has ruffled sleeves with a lace cutaway on both sides. Its material is very comfortable and breathable. In the back, there are laces to tie up. Lace is a thicker one so it won´t be damaged very soon.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Stripe Applique Cold Shoulder Top

Stripe Applique Cold Shoulder Top

Flare Sleeve Tiered Chiffon Ruffle Blouse

Druhým kúskom je modrá šifónová blúzka s miernym riasením a volánikovými rukávmi. Keďže je vyrobená z šifónu, je ešte ľahšia ako tá prvá. Vďaka tomuto materiálu je aj mierne priesvitná, ale nie je to nič tragické či nevhodné. Volánikový motív si môžete všimnúť aj po stranách prednej a zadnej časti. Rukávy sú 3/4-ové. Perfektný kúsok na jar alebo jeseň. Už sa neviem dočkať, kedy si ju na seba vezmem.

The second piece of clothing is a Flare Sleeve Tiered Chiffon Ruffle Blouse with a fine ruffling and flared sleeves. Since it´s made from a chiffon, it is even lighter than the previous blouse. Thanks to this material it is a bit transparent, but it´s not anything tragic or improper. Ruffling motive is also in the front and back part. Sleeves are a 3/4-ones. Perfect for spring or autumn. I can´t wait to wear it outside.

Flare Sleeve Tiered Chiffon Ruffle Blouse

Plaid Fabric Rhinestone Bow Circle Earrings

Tentoraz som neodolala a objednala si aj niečo z bižutérie. Zaujali ma tieto visiace náušnice s látkovou mašličkou a maličkým kamienkom hore. Na ušiach vyzerajú veľmi pekne, elegantne a taktiež sú pomerne výrazné, čo sa mi páči.

This time I also buy something from jewellery. I fell for these Plaid Fabric Rhinestone Bow Circle Earrings. They look very nice and elegant and they are very significant too.

Plaid Fabric Rhinestone Bow Circle Earrings

Comments

Popular Posts