Missha Hot Burning Perfect Body Gel Recenzia

Missha Hot Burning Perfect Body Gel Recenzia

Pekný a vytúžený piatok želám! Dnes mám pre vás recenziu na niečo, čo sa perfektne hodí k tomuto ročnému obdobiu - k letu. Ide o ďalší produkt jednej z kórejských značiek kozmetiky. Tentoraz by som sa s vami rada podelila o svoje dojmy v rámci používania Missha Hot Burning Perfect Body korekčného gélu proti celulitíde.

V dnešnej dobe je v ponuke neskutočne veľké množstvo podobných prípravkov od výmyslu sveta. Fungujú ale tieto produkty aj v skutočnosti? Alebo len ide a dobrý marketingový ťah, ktorému my ženy tak rady a rýchlo podľahneme?

Okrem toho produktu je na e-shope Notino dostupný aj ďalší, ktorý by sa mal s týmto používať súčasne - Missha Hot Burning telový peeling so soľou. Prv som plánovala vyskúšať ich spoločne, ale potom sa mi vybavili skúsenosti s peelingami, ktoré obsahovali soľ. Pre moju extrémne citlivú pokožku je sú tieto peelingy priam peklo. Na druhej strane poznám aj ľudí, ktorí si ich nevedia vynachváliť.

Pekná elegantná a luxusne vyzerajúca škatuľka v sebe ukrýva 200ml červenú tubu s totožným obrázkom, ako na povrchu škatuľky. Na fotografii si môžete všimnúť, že všetky inštrukcie sú písané po anglicky, zatiaľ čo inštrukcie na samotnej tube sú už v kórejčine (aspoň môžem trénovať čítanie, haha). Gél má vodnatú konzistenciu bielej jemne perleťovej farby a lahodnú osviežujúcu mentolovú vôňu, ktorá poteší, povzbudí a nabudí nielen telo, ale aj zmysly. Jednoducho sa rozotiera a nelepí.

Missha Hot Burning Perfect Body Gel Recenzia

Na škatuľke je uvedené, že gél by sa mal používať po sprchovaní, v požadovanom množstve na požadované miesta, a to ráno aj večer. Mal by sa aplikovať na suchú pokožku a po natretí by ste si mali trošku zacvičiť pre lepší účinok. Pokožka tela môže po aplikácii jemne sčervenať a trošku páliť. V tomto prípade je to ale úplne normálne.

Ja osobne som produkt používala pred cvičením, a to tak, že som si ho natrela na tie partie, na ktorých som sa rozhodla zamakať v ten daný deň. Keď som naniesla jednu vrstvu, pri cvičení bolo pálenie minimálne, no ak som natrela dve vrstvy, pálenie bolo o čosi intenzívnejšie. Pokiaľ ho budete používať s mierou, nemusíte sa ničoho báť. Odporúčam si po jemnej masáži pri nanášaní gélu ruky okamžite umyť.

Ak by som mala zhodnotiť celkový efekt, produkt je taký priemer. Samozrejme to môže byť aj tým, že som ho nepoužívala presne tak, ako by sa mal. Avšak nemyslím si, že bez driny a len natretím by mal nejaké účinky. Prišlo mi to ako mrhanie produktom, s nič nerobením. Keď som ale produkt používala pravidelne a pri cvičení, náznaky celulitídy boli zmiernené.

Nemôžem povedať, že by úplne zmizla, ale bolo vidieť zmenu. Gél vám tiež pomôže pri potení sa a verte mi, že vám bude naozaj horúco! Produkt nesklamal, ale zasa ani neprekvapil. Som ale rada, že som ho vyskúšala :)

Missha Hot Burning Perfect Body Gel Recenzia