Let´s get in touch, shall we?


Jednoduché prirodzené líčenie

Blog de la Licorne

Krásnu stredu želám! ~ V poslednej dobe som sa s inšpiráciami na líčenie celkom rozbehla, nemyslíte? Možno je to preto, že mám cez leto oveľa viac času a oveľa viac príležitostí, kde by som dané líčenia mohla aj vynosiť. Jedno je však isté - veľmi ma to baví a pokiaľ sa mi to páči, prečo sa s tým nepodeliť aj s vami, no nie? V dnešnom článku vám predstavím jednoduché prirodzené líčenie kde som využila produkty, ktoré som obdržala od Parfémy-Elnino.sk aj s milým prekvapením

* poskytnuté na recenziu

Jednoduché prirodzené líčenie

Ako už môžete vidieť, toto líčenie je naozaj strohé. Snažila som sa použiť čo najmenej produktov a zachovať čo najväčšiu možnú prirodzenosť, bez akejkoľvek extravagantnosti. Dokonca aj svoju obľúbenú linku na oči som vymenila! Ako je to u mňa už zvykom, podklad spočíval v opaľovacom kréme, mejkape s SPF a jemnej vrstve rozjasňujúceho púdru. Na oči som použila tmavohnedú automatickú ceruzku na oči Astor EyeArtist Definer v odtieni Brown, ktorou som nakreslila hrubšiu líniu popri mihalniciach. Mihalniciam som dodala farbu pomocou riasenky MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Volume. Použila som odtieň Black Brown a nafarbila iba mihalnice horného viečka. Obočie som vyplnila a zafixovala setom tieňov a gélom od Essence a dodala mu tvar pomocou ceruzky na obočie značky Rimmel London.

Jednoduché prirodzené líčenie

Jednoduché prirodzené líčenie

Pri druhom variante ostáva všetko rovnaké, akurát som linku o niečo predĺžila a zaostrila ju. Na pery som použila rúž Rimmel London Moisture Renew Sheer & Shine v prirodzenom oranžovom odtieni s názvom 600 Spin All Spring. Líčka som jemne nafarbila krémovou lícenkou One Blush Stick v tyčinke od Makeup Revolution London. Na tieto a vyššie spomínané produkty nájdete recenzie nižšie.

Jednoduché prirodzené líčenie

Produkty, ktoré som použila / Products, which I used

Automatická ceruzka na oči Astor EyeArtist Definer recenzia

Automatická ceruzka na oči Astor EyeArtist Definer v odtieni Brown sa stala mojím obľúbeným a verným letným spoločníkom. Používam ju dokonca ešte radšej, ako tie klasické čierne. Páči sa mi, že hnedý odtieň vytvára akúsi prirodzenú auru a líčenie tak vyzerá jemnejšie. Má ľahko krémové zloženie, veľmi dobre sa s ňou pracuje a pri aplikácii sa neláme. Väčšinou stačí jedna či dve línie a pekná sýta hnedá linka je na svete. Neotláča sa na horné viečko a počas minimálne štyroch či piatich hodín ani nebledne.

Riasenka MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Volume sa mi pozdávala v odtieni Dark Brown. Ako ste už mohli vidieť na fotografiách, farbou sa veľmi od tých čiernych nelíši, ale predsa len nie je taká silná. Ponúka oveľa jemnejší odtieň. Mihalnice dobre nafarbí, trošku oddelí a mierne natočí. Aplikácia je jednoduchá a rýchla. Riasenka sa nedrolí ani po niekoľkých hodinách a opakovanou aplikáciou sa netvoria ani žmolky.

Očný tieň Artdeco Pearl som síce v tomto líčení nevyužila, ale už som ho párkrát použila. Ide o jemný zlatistý očný tieň práškovej formy, ktorý ponúka ľahký trblietavý efekt. Využitie si viem predstaviť skôr v jemných neutrálnych líčeniach, pretože ponúka naozaj decentnú zlatistú farbu. Nezoskupuje sa v záhybe, počas dňa nebledne. Naozaj kvalitný produkt.

Riasenka MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Volume recenzia

Rimmel London Moisture Renew Sheer & Shine recenzia

Rúž Rimmel London Moisture Renew Sheer & Shine vo svetlooranžovom odtieni s názvom 600 Spin All Spring ponúka nielen miernu hydratáciu pier, ale taktiež prirodzený oranžový odtieň a jemný lesk. Po nanesení vytvára rúž na perách príjemný hebký pocit. Ak máte pery suché, odporúčam urobiť si pred aplikáciou peeling, pretože farebné čiastočky sa môžu usadiť v priehlbinkách, a to nevyzerá veľmi dobre. Ide o produkt stredne krémovej konzistencie, ktorý nezanecháva pocit suchých pier a ponúka jemné až stredné krytie. Obsahuje tiež decentnú arómu.

Rimmel London Moisture Renew Sheer & Shine recenzia

Makeup Revolution One Blush Stick Matte Pink recenzia

Krémové lícenky som chcela vyskúšať už dávnejšie, ale nikdy som sa k tomu nakoniec nedostala. Aj preto som rada, že sa mi konečne naskytla príležitosť vyskúšať One Blush Stick od Makeup Revolution London. Na rozdiel od tých práškových, tieto dané miesto nevysúšajú a poskytujú sýte farby a vysoké krytie. Vďaka krémovej konzistencii sa výborne rozmazávajú. Nemajú žiadnu parfumáciu. Počas dňa blednú iba minimálne a niekedy dokonca vôbec (záleží, či ich zafixujete alebo nie). Okrem toho ich môžete využiť aj ako krémové očné tiene alebo rúž na pery. Vo svojej zbierke mám odtieň Rush a odtieň Matte Pink.

Makeup Revolution One Blush Stick Rush recenzia


Makeup Revolution One Blush Stick Matte Pink recenzia

Comments

Popular Posts