July 12, 2017

Holika Holika DoDo Cat Dust Out 3 in 1 Trans-foam Clenaser Recenzia

Holika Holika DoDo Cat Dust Out 3 in 1 Trans-foam Clenaser Recenzia

Peknú stredu vám želám ♥ Už ubehlo niekoľko týždňov, odkedy som sem publikovala nejaký článok spojený s kórejskou kozmetikou, že? Je teda načase, aby som sa k vám s nejakým kórejským produktom znova prihovorila. Doma mám zásobu niekoľkých plátenkových masiek, avšak tie by som rada zhrnula v osobitnom článku a naraz. Dnes vám preto predstavím čistiaca pleťová pena 3v1 DoDo Cat od Holika Holika, ktorý môžete využiť hneď trojako! Spolu s inými produktmi od značky Holika Holika ho nájdete na e-shop Notino.sk :)

Hello my little lovely licornes ~ It´s been already a few weeks since I posted an article about a korean cosmetic product, am I right? So it´s time to do that now and post something new, but also something connected with a korean beauty. I have so many sheet masks at home but I would like to do a separate post about all of them. That´s why I decided to show you Holika Holika DoDo Cat Dust Out 3 in 1 Trans-foam Cleanser today. I´ve been so excited about it! There are three ways how to use it - isn´t it just awesome? This and other products made by Holika Holika can be found on Notino :)

3v1
Ako som už spomenula, tento produkt má až trojaké využitie! Môžete ho aplikovať ako každodennú čistiaci penu, naniesť ho na pleť v malom množstve a opláchnuť vlažnou vodou. Ďalej ho môžete využiť aj ako hĺbkovo čistiacu masku, ktorú si na pleť nanesiete v hrubšej vrstve a necháte pôsobiť po dobu dvoch až troch minút. Posledným variantom je použiť ho ako peeling, a to na navlhčenú tvár, ktorú jemnými krúživými pohybmi pomasírujete a následne opäť opláchnete čistou vlažnou vodou.

Popis produktu
Produkt sa nachádza vo veľmi peknom, sviežom, hravom a farebnom balení s rôznymi malými ilustráciami - mačkou, kačičkou, bublinkami a nádobkou, ktorá má pravdepodobne symbolizovať daný čistiaci gél. Balenie 120g vám vydrží pri každodennej spotrebe dva mesiace a možno aj viac - záleží na tom, ako ho využijete. I napriek tomu, že som niekoľkokrát použila slovo pena, ide o produkt hustejšej konzistencie šedastej farby, ktorý obsahuje aj jemné a drobné peelingové zrniečka. Vôňa produktu sa mi páči, pripomína mi niečo medzi kvetinami a bylinkami. Po nanesení však produkt rýchlo schne, takže musíte byť rýchle.

3in1
As I mentioned above, you can use it in three different ways! You can use it like an everyday cleansing foam, spread it on a skin lightly and then rinse it with a lukewarm water. Then it can be used as a deep cleansing mask, which you spread on the skin in a thicker layer and you leave it there for two to three minutes. In the end, you can use it like a mild peeling too by massaging your skin lightly and then rinsing it with a lukewarm water.

Product´s description
Product´s packaging is so much adorable - it´s composed of a few little illustrations - cat one, rubber duckie one, bubbles one and a bottle one, which probably resembles this cleansing foam. 120g packaging will last for about two and more months if you use it daily, in the small amounts. Even I referred to it a few times by using a word "foam", it has a bit thicker consistency which is a light grey colour. It also contains the tiny peeling granules. Its scent reminds me something between a floral and a herbal one. After spreading on the skin you have to do a cleansing quickly because it dries very fast.

Účinky
• trojaký spôsob využitia
• po použití je pleť vyčistená, póry sú stiahnuté a dostaví sa pocit sviežosti
• textúra pleti je oveľa hebkejšia, hladšia
• po použití vytvorí produkt akýsi ochranný film, ktorý chráni pokožku pred vonkajším škodlivým prostredím - tento film ale necítite :)
• hĺbkovo čistiaca maska eliminuje mikro prach usadený v póroch, vďaka čomu budú vaše póry dokonale vyčistené
• jemný peeling, ktorý taktiež poskytuje, odstraňuje odumreté bunky pleti
pleť nie je podráždená a pupenčeky nie sú viac začervenané
• je to asi prvý peeling v živote, ktorý mi absolútne nedráždi moju citlivú aknóznu pleť! *klop* *klop*
• u mňa má jednoznačne 6/5 a dokúpila som si už ďalšie balenie

Effects
• three ways to use
• skin is deeply cleaned, pores are tightened and your skin feels freshen
• skin texture is smoother and silkier
• after using the product makes an invisible layer to protect the skin from a harmful environment - you don´t feel this film :)
• deep cleansing mask eliminates a micro dust which is formed in the pores - thanks to that your pores will be cleaner!
• skin isn´t irritated and pimples aren´t redder
• it´s probably the first peeling I´ve ever used which doesn´t irritate my super-sensitive acne-prone skin *knock* *knock*
• I give it 6 points out of the 5 and I already had another packaging of it at home ♥

Zloženie/Ingredients: WATER, KAOLIN, GLYCERIN, POTASSIUM HYDROXIDE, STEARIC ACID, MYRISTIC ACID, BENTONITE, 1,2-HEXANDIOL, TITANIUM DIOXIDE, POLYVINYL ALCOHOL, POLYETHYLENE, CANADIAN COLLOIDAL CLAY, CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CANANGA ODORATA FLOWER OIL, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA(BERGAMOT)FRUIT OIL, JUNIPERUS MEXICANA OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, CORIANDRUM SATIVUM(CORIANDER)FRUIT OIL, ALLANTOIN, PEG-8, CAPRYLYL GLYCOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED EXTRACT, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, BUTYLENE GLYCOL, HEDERA HELIX (IVY) EXTRACT, PHYTIC ACID, SODIUM POLYACRYLATE, DISODIUM EDTA

Holika Holika DoDo Cat Dust Out 3 in 1 Trans-foam Clenaser Recenzia

27 comments:

 1. Nicoletta Cillara10:12

  Interesting review!
  Nicoletta
  http://lavieestbellebynicoletta.altervista.org/

  ReplyDelete
 2. Monica Rae11:34

  Hneď som si ho hodila do wish-listu! :) Viem že ty máš podobný problém s pleťou, takže musí byť! :D

  ReplyDelete
 3. seems like a perfect treat for my skin!

  ReplyDelete
 4. cintya anggun12:00

  The packaging is superb cute^^ I think I should try it too since I have the skin condition like you, super sensitive and acne prone. We know it's really hard too find peeling product that doesn't hurt our skin ;)

  loves,
  www.saycintya.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Šehada Ljajko17:13

  Great post, dear. I like it.

  laAdda | Wednesday Cooking - Macarons

  ReplyDelete
 6. Yeah, it´s super hard. And what´s more sad is the fact, that what may be good for some people, don´t have to be good for you at all :( Especially if you both have an acne-prone skin :(

  ReplyDelete
 7. Pevne verím, že ti sadne! :)

  ReplyDelete
 8. Markét19:40

  Mě se to líbí už jen díky tomu obalu :D aneb oči kupují a obal dělá hodně :D

  ReplyDelete
 9. RommieMax Blog20:01

  už som počula o tychto produktoch a maju naozaj hrave obaly a zaujimave taka maska 3v1 nie je na zahodenie,, ale čo ma pobavilo su tie ich názvy nestačí iba jedno slovo ono ich je viac :-D
  budem rada ak navštíviš aj moj blog http://aj-ro-na.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 10. Юля Журавлева20:28

  Great post, dear! i love this product)
  https://twinklelittlstar.wordpress.com/

  ReplyDelete
 11. Ďakujem za komentár :)
  Mne sa páčia tie ich balenia ♥ Bože, aké sú rozkošné :)

  ReplyDelete
 12. Tiež som z tých, ktoré pozerajú po obale a potom, či by som to využila, haha :D

  ReplyDelete
 13. Wow, this product has multi function, I can't wait to try this one out since you said it could freshen our look <3 Nice review :)

  xoxo,
  |CHELSHEAFLO|

  www.chelsheaflo.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Great post! :)
  Can I ask you a favour? I've changed the url of my blog, so blogger is not showing my post on the feed of my readers anymore. Can you please go to my blog, unsubscribe from my followers and then follow me again? This way you will see again my posts on your blogger feed :) I really hope you can do that.
  xoxo
  http://itsallabouttheglowxoblog.blogspot.it/

  ReplyDelete
 15. Looks like a great product, love to try it! xoxo
  Vesna - Home Chic Club

  ReplyDelete
 16. Pavla Kopuletá12:05

  Ten obal je překrásný :-) čistící pěny mám nejraději, vždy si jimi dočišťuji pleť po odlíčení micelárkou. tento kousek rozhodně v koupelně musím mít :-)
  All my cosmetics

  ReplyDelete
 17. i've been using the dodo cat bb cushion but i've never tried this! i definitely need to try this out~
  i've followed you on gfc, do follow me back too ^^

  Mellie,
  https://themelliediaries.blogspot.my

  ReplyDelete
 18. Tiež ich používam po odlíčení micelárkou :)

  ReplyDelete
 19. And on the other side, I would like to try that DoDo cushion, haha ♥
  Thank you very much honey! ~ I follow you too ♥

  ReplyDelete

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996