Delikatesy plné ruží


Krásny pondelok želám. Dnešok je mojím oficiálne prvým pracovným dňom tohto leta! Okrem blogovania, cvičenia, učenia sa kórejčiny a plno iných vecí, mám ešte vďaka práci poriadne nabitý program a neviem, čo skôr. Budem si musieť urobiť harmonogram, pretože takto to ďalej nepôjde. Zbytočne sa stresujem maličkosťami, mám pocit, že nič nestíham a cítim sa vyčerpaná. Ale opäť som začala niečo iné, než to, čo som chcela. Predpokladám, že o e-shope Bioruza.sk ste už počuli - či už z môjho blogu, internetu alebo iných blogov. Ale počuli ste už o dobrotách, ktoré obsahujú ruže? Sama som bola prekvapená, ako vlastne chutia a či sú vôbec dobré a také lahodné, ako sa o nich píše. Zvedaví? Tak sa poďme pozrieť na to, čo som ochutnala :)

* poskytnuté na recenziu


Lokum s ružovým olejom Biofresh

Lokum s ružovým olejom Biofresh je vlastne dezert z ružového oleja. Toto lahodné lokum vás poriadne osladí a rozhodne aj poteší. Balenie pozostáva z niekoľkých kusov mäkkých kociek a ide o známu bulharskú delikatesu. Pôvodne je to turecká špecialita, ktorá je nazývaná aj „Turkish delight“ - t.j. turecké potešenie alebo pôžitok, s originálnym bulharským ružovým olejom. Ako môžete vidieť, jednotlivé kocky na sebe majú akúsi posýpku, ktorú som nevedela identifikovať - pripomínalo mi to múku, avšak nie som si vedomá, žeby to malo nejakú chuť. Ide o normálne želé kocky, ktoré sú pomerne dosť lepkavé a neskutočne sladké :D Ono to nie je taká klasická sladká chuť, ale taká, z ktorej mi tŕpli zuby. Mamči a mamčinmu priateľovi to neprekážalo, ale pokiaľ máte citlivé zuby ako ja, mohol by to byť problém. Chutili ako typický ružový produkt, čo síce bolo nevšedné, ale chutilo mi to!

Lokum s ružovým olejom Biofresh


Cukríky s ružovým olejom Biofresh mi chutili o niečo viac. Avantgardná kombinácia sladkého potešenia s využitím najnovších poznatkov popredných japonských špecialistov v oblasti nutri kozmetiky ponúka možnosť skrášľovania tela a duše pomocou potravinových výrobkov. Skrášľujúce potraviny, kde patria aj bulharské cukríky s ružovým olejom, sú obohatené o ingrediencie, ktoré sa starajú o krásny vzhľad pleti, ako sú prírodné éterické oleje, ktoré prenikaním cez póry pokožky uvoľňujú vôňu do okolia takmer 6 hodín,a tak  pokožka a človek príjemne voňajú. Tieto cukríky sú náramne lahodné! Majú chuť ruží, ale na začiatku mi prípomínajú isté pomarančové cukríky.

Popular Posts

LICORNIATKA