Bonprix | What my mom got?

Peknú sobotu želám. Pamätáte si ešte, keď som sem pred rokom pridala článok o Bonprixe? Išlo o niekoľko vecí, ktoré som si vybrala v rámci spolupráce s e-shopom Bonprixshop.eu. Tento rok som ponuku na spoluprácu s týmto e-shopom obdržala znova. V tomto prípade som však neuprednostnila seba, ale rozhodla sa potešiť mamču. Z internetového obchodu si vybrala niekoľko pekných vecí, ktoré by som vám v dnešnom článku rada ukázala :)

Hello my licornes ~ Do you still remember the last post about Bonprix which I published approximately a year ago? That time I got an opportunity to collaborate with an e-shop Bonprixshop.eu and this year they contacted me again. I was very happy and I agreed, of course. This time I didn´t order anything for me, except for one thing, but I ordered stuff for my mom. She picked very pretty items which I would like to show you today :)

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Bonprix úpletové šaty vo vrstvenom vzhľade

Keď som sa jej pýtala, čo by jej najviac urobilo radosť, jej odpoveď bola šaty. Moja mamča ich veľmi rada nosí, a to hlavne v tomto ročnom období. Veď kto by nemal rád šaty, no nie? Vybrali sme niekoľko favoritov, avšak niektorých bolo nedostatok alebo nemali vhodnú konfekciu. Napokon nám padli do oka úpletové šaty vo vrstvenom vzhľade. Jedná sa o jednoduché maxi šaty vyrobené z veľmi príjemného a pohodlného materiálu, ktoré sú v hornej časti oživené peknou kvetinovou potlačou. Objednali sme ich vo veľkosti 40/42 a mamči sadli ako uliate, i keď podľa môjho názoru by jej sadlo aj menšie číslo.

When I asked my mom what would she like me to order her, she said "dress". Well, my mum just loves wearing dresses - especially during the summer when it´s really hot. Who wouldn´t love wearing dresses, right? We chose a few ones but in the end, she decided on a knitted dress with a layered look. It´s a long simple dress made from a fine and comfortable material which is vivified with a floral pattern on the upper part. We ordered them in a size 40/42 and it fits her perfectly.

Bonprix úpletová tunika dlhý rukáv

Potom sme sa sústredili už len na topy a tričká, ktorými by mamča oživila svoj šatník. Úpletová tunika s dlhým rukávom bola ďalšou jasnou voľbou. Musím povedať, že mamina nezvykla nosiť takéto pestré jasné farby. Aj preto som veľmi šťastná, že sa odhodlala k takejto kúpe. Podľa mňa jej takéto farby veľmi svedčia a uznajte, že to oživí celkový vzhľad a nepôsobí to fádne.

After that, we focused on the tops. Knitted tunic with the long sleeves was another choice. I have to say that my mother didn´t use to wear so bright colours on the clothing. That´s also why I´m so happy that she decided to wear them finally! I think these colours suit her very well! It also makes an outfit look more vivid.


Bonprix Strečový top

Pridajte sa k odberu noviniek a získajte zľavu 5€!

V rámci upgradu letného šatníka som vytipovala ešte set dvoch strečových topov v bielej a svetloružovej pestrej farbe. Jednoduché, letné, pohodlné a priedušné. Takýmito kúskami jednoznačne nič nepokazíte a ušetríte na výhodnom balení.

Since we decided on upgrading her wardrobe with tops I showed her a set of two stretch tops. Set is composed of one white and one pink top. They´re simple, made for summer, comfortable to wear and also breathable. With the tops like these you won´t mess up anything and a packaging is also convenient!

Bonprix tričko 3/4 rukávy s čipkou

Posledným produktom, ktorý si mamča vybrala, bolo toto tričko s 3/4 rukávmi s čipkou. Na fotografii možno vyzerá trošku bledo, ale inak je peknej žiarivej citrónovej farby. Ide o ľahký, príjemný a priedušný materiál.

The last piece of clothing dedicated to my mum was this lace T-shirt with a 3/4 sleeves. On this photo, it may seem to be a bit dull but in reality, it has a nice bright lemon colour. It´s a light, fine and breathable material again.

Bonprix šľapky

No a úplne posledným produktom boli tieto ružové šľapky, ktoré som si objednala pre seba. Prv som ich plánovala nosiť povonku, no nakoniec som sa ich rozhodla nosiť doma. Sú trošku ťažšie, čiže pri dopade na zem musíte byť opatrní, ale inak sú veľmi pohodlné. Objednala som si ich vo veľkosti 37 a som veľmi spokojná. Keď ich nosíte dlhšiu dobu, vnútro topánky vám akoby stmavne a vytratí sa ružová farba. Každopádne, je to pochopiteľné a pri chôdzi to i tak nevidno.

And the very last thing which was contained in a Bonprixshop order were these pink slippers which I ordered for myself. Firstly I was thinking I will wear them outside but in the end, I decided to wear them at home. They´re a bit heavier so you have to be a bit cautious while walking (especially inside) but they´re very comfortable. I ordered them in a size 37 and I´m very satisfied. If you wear them for a longer time, the pink colour is going to start to fade. But it´s logical and on the other side, it´s not visible while walking.

Bonprix šľapky

7 comments:

 1. Pěkné kousky, mamce moc sluší! ;)
  BLOG EVERYTHIN KATE

  ReplyDelete
 2. Šehada Ljajko22:13

  Great post, dear. I like this stuff, and bonprix is really nice.

  laAdda | Story time: Ukleto groblje

  ReplyDelete
 3. maminke veci moc pristanú, páčia sa mi tie šaty :-) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 4. Great post and beautiful producti.
  Have a nice day, dear!

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)