80s Colourful Soda Makeup Inspiration

80s Colourful Soda Makeup Inspiration

Peknú a pohodovú nedeľu želám. Pokiaľ sledujete môj Youtube kanál alebo blogovú stránku na Fejsbúku, určite ste si už všimli, že som včera pridala nové video! Ide o inšpiráciu mejkapu podobného tomu, aký sa nosil v 80. rokoch minulého storočia. Neónové, žiarivé, sýte farby rozhodne nesmeli chýbať. Taktiež si myslím, že aj k letu sa tieto farby veľmi hodia. Zaujíma vás, ako líčenie vzniklo a ktoré produkty som použila? Pokračujte v čítaní :)

Líčenie vzniklo celkom spontánne a to vtedy, keď som sa dozvedela, že e-shop Notino usporadúva obrovskú letnú súťaž. Presné podmienky súťaže nájdete na Notino, avšak nejde o nič zložité. Súťaž sa nesie v duchu #SummerYourself, čo znamená, že ide o to, aby ste ukázali svoje ja v rozličných letných podobách. Leto je obdobím plným experimentovania, skúšania nových vecí a nezabudnuteľných zážitkov.

80s Colourful Soda Makeup Inspiration

Prečo teda nezaexperimentovať v líčení? Teraz je ten správny čas, aby ste sa so sviežimi farbami poriadne vyhrali! Teraz je tá správna doba na to, aby ste sa oddali plne tomu, po čom túžite a pustili uzdu svojej fantázie. Súťaž trvá do 13. augusta, tak neváhajte a zapojte sa. Máte možnosť vyhrať voucher v hodnote až 200 eur, čo vôbec nie je málo! Publikovať môžete vlastné líčenie alebo si vybrať niektorí z ponúkaných štyroch lookov.

80s Colourful Soda Makeup Inspiration

80s Colourful Soda Makeup Inspiration

Ktoré produkty som použila? Which products I used?

  • Missha M Signature Real Complete BB Cream → Ďalšia várka SPF faktoru v podobe BB krému, ktorý si v lete nanášam na pleť len vo veľmi malom množstve. Recenziu očakávajte už onedlho.
  • Bourjois Radiance Reveal Concealer → Korektor ste mali možnosť vidieť už niekoľko mesiacov dozadu. Veľmi dobre sa svojím odtieňom hodí k môjmu tónu pleti a používam ho na zakrytie začervenaných miest na tvári, tmavých kruhov pod očami a rozjasnenie pleti.++6

  • Pierre René Mono Eyeshadows → Tieto dva očné tiene sú v mojej zbierke momentálne najnovšie. Chcela som nejaké svieže letné farby tak som zvolila žltý a oranžový odtieň. Sú práškové, pri aplikácii sa ale veľmi nedrolia. Pigmentácia je pomerne dobrá, ale ak ich vrstvíte alebo rozmazávate, je potrebné naniesť jednu alebo niekoľko nových vrstiev. Neobsahujú žiadnu parfumáciu. Hodnotím ich 3 z 5.
  • Sleek MakeUP I-Divine
  • Astor 24H Gel Perfect Stay Eyeliner → Moja prvá gélová linka, ktorú používam už niekoľko mesiacov. V týchto letných som ju však vymenila za klasickú tekutú, pretože sa otláča na hornom viečku. Čo už, prirodzenú funkciu potných žliaz žiaľ neovplyvníte.

  • Miss Sporty Studio Lash Eyeliner → V tomto prípade ide o klasickú tekutú očnú linku čiernej farby, ktorá obsahuje štetček a pracuje sa s ňou veľmi ľahko. Je opäť jedna z tých lacnejších a poviem vám, že lepšiu tekutú linku som asi nemala. Neodlupuje sa, nebledne.
  • MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Volume Mascara
  • Essence Make Me Brow Eyebrow Gel Mascara - jednoducho výborný fixátor obočia za málo peňaží. Rimmel London Eyebrow Pencil - obyčajná ceruzka na obočie v tmavohnedom odtieni, ktorý sa hodí k prirodzenej farbe môjho obočia. Essence Eyebrow Shadow Set - must-have kúsok v mojej zbierke, ktorý úžasne vyplní obočie.
  • Makeup Revolution The One Blush Stick
  • Frais Monde Rossetto Lipstick