> Zahalená v tropickom šate so Ziaja | Blog de la Licorne


Zahalená v tropickom šate so Ziaja

Ziaja Tropický Kokos recenzia

Krásnu stredu želám všetkým. Dnešný deň sa nesie v znamení letného slnovratu, takže dnešok je oficiálne považovaný za prvý letný deň roku 2017. A ako lepšie tento deň osláviť než recenziou, ktorá sa bude niesť v duchu tropického obdobia? Nedávno som mala možnosť vybrať si z letnej ponuky značky Ziaja produkty, ktoré by som rada zrecenzovala. Zaujala ma táto kokosová edícia, ktorú som si nakoniec aj vybrala. Všetky produkty majú sladkú letnú vôňu. Pravdaže, je tam cítiť už spomenutý kokos avšak mne osobne táto vôňa pripomína vôňu lízankových cukríkov, ktoré si zaručene pamätáte ešte z detstva. Balenie je strohé, ale ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása.

Hello my little licornes ~ Today is a midsummer day which means it´s a first summer day of 2017. I am really excited. And what´s better to celebrate this day if not with a new cosmetic review composed of the products full of summer? A few weeks ago I got an opportunity to try new products by brand Ziaja. I really like its tropical coconut collection so in the end, I chose these products. All of these products have a typical sweet coconut scent which reminds me of summer sooo much. On the other side, this scent reminds me also a scent of a lollipop candy. Some of you may remember it from childhood. Packaging is very simple, with a simple illustration and text. But there is a beauty in simplicity, right?


* poskytnuté na recenziu

* provided for a review

Ziaja Tropický Kokos recenzia

Hydratačný balzam na telo poskytuje expresnú starostlivosť o pokožku tela. Zmäkčuje a vyhladzuje suchú pokožku. Okamžite sa vstrebáva do pokožky a zanecháva na nej príjemnú sladkú kokosovú vôňu, ktorá sa na nej drží ešte niekoľko hodín po natretí. Má jemnú stredne hustú konzistenciu, ktorá sa ľahko rozotiera. Hydratačný účinok v rámci mojej pokožky trval nejaké štyri hodiny. Avšak vďaka povzbudeniu zmyslov po sprchovaní mi to pri tomto produkte až tak nevadí :)

Moisturizing body balm provides an express skin care for a body. It makes the skin a lot smoother and smoother. When spreading on a body it soaks into skin immediately and it leaves a fine sweet coconut scent on it. You can smell this scent even a few hours after application. It has a fine a bit thick consistency which is easy to spread. Moisturizing effect lasts on my skin for only a few hours - up to four hours. But you know what? I don´t really care because while using it even my mood gets better and I feel happy and relaxed :)

Ziaja Tropický Kokos recenzia

Ziaja Tropický Kokos recenzia

Krémový sprchový gél z tejto kolekcie môže byť zároveň použitý aj ako pena do kúpeľa. Používam ho každodenne a priznám sa, že krémové sprchové gély mám oveľa radšej ako tie klasické. Pôsobí upokojujúco a pokožku zanecháva nielen čistú, ale aj ošetrenú. Dobre pení. Vôňa je identická, sladká kokosová.

Creamy shower soap from the same collection is also usable as a bath foam. Since I don´t usually bathe I only use it like a shower gel. I prefer creamy ones to the ordinary ones. It has a soothing effect and leaves the skin not only clean but also treated. Well, froth. The scent is identical to other products - sweet and coconut.

Ziaja Tropický Kokos recenzia

Ziaja Tropický Kokos recenzia

Posledným produktom, z ktorého som veľmi nadšená, je tento cukrový peeling do sprchy. Moja zásoba peelingov sa už pomaly míňala, takže tento produkt bol v kúpeľni vítaný. Obsahuje jemné zrniečka, ktoré dokonale odstraňujú odumreté bunky pokožky a zároveň pokožku zjemňujú a robia ju hebkou na dotyk.

S touto kolekciou som veľmi spokojná. Sadla mi náramne dobre a určite by som si ju kúpila znova. Hlavne počas tohto letného obdobia, do ktorého je ako stvorená. A čo vy? Skúšali ste už niečo z tejto kolekcie? :)


The last product is a sugar body scrub. I just love it! It was very welcomed in the bathroom because I almost run out of my previous body scrubs. It contains fine grains which help to remove dead cells from the skin. Peeling has a smoothing and soothing effects too.I´m really satisfied with this Ziaja collection. I just love using it during the shower. I would buy these items again. Especially during the summer because they´re like made for it. Literally. And what about you? Have you already tried anything from this collection? :)


Ziaja Tropický Kokos recenzia

Ziaja Tropický Kokos recenzia

8 comments:

 1. Monica Rae22:54

  Tie obaly krásne oživili! <3

  ReplyDelete
 2. I often use tis brand!

  ReplyDelete
 3. Soňa Lazoriková19:29

  Ziaja ma krásne voňavé produkty, určite aj tieto sú ako sen. :)

  ReplyDelete
 4. Karinlife.com03:31

  Naprosto skvělá recenze.
  Možná produkty i já vyzkouším. :)

  ReplyDelete
 5. Máš úplnú pravdu ♥ Hotový sen :)

  ReplyDelete
 6. I don´t use it that frequently now but in the past I used to too :)

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)