Unicorn Makeup Inspiration & EnjoyYours Haul

Unicorn Makeup Inspiration

Krásny piatok želám všetkým! Počuli ste už o e-shope Enjoyyours.com? Ja som naň narazila, opäť, úplnou náhodou a musím povedať, že sa mi jeho koncept celkom páči. Nájdete tam takmer všetko. Taký malý mix, z každého rožka troška. Osobne ma najviac zaujala kategória beauty a rôzne doplnky, aj tie technické. Okrem týchto dvoch kategórií tam nájdete aj oblečenie, bižutériu, doplnky pre mobilné zariadenia, doplnky pre dom a záhradu a taktiež aj hračky. Navyše je tam jedna špeciálna kategória, 0,99$ - 2,99$, z ktorej vám zaručene niečo padne do oka. Už len kvôli tej nízkej cene, haha. Ak si objednáte vecičky za 0,99 dolárov, môžete počítať aj s poštovným zdarma :)

Hello my little lovely licornes! ~ Have you heard about an e-shop Enjoyyours.com? I just randomly found it when I was browsing throught the Internet. You will find there almost everything - it´s a little mix of everything, I swear! Personally I really like beauty and accessory category. Besides these two categories e-shop includes also clothing, jewellery, mobile accessories, home & garden and also toys category. There is also one special category, 0,99$ - 2,99$, which is just amazing because stuff there is really cheap! If you buy some stuff which price is only 0,99 (per thing), you can enjoy free shipping :)


10% OFF coupon code "CIT10"

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Paletka 40 matných očných tieňov v pestrých farbách mala na mojom beauty wishliste výsostné miesto už niekoľko rokov. Väčšina paletiek, ktoré vlastním, obsahuje neutrálne zemité odtiene, sem-tam nejaký, ktorý sa odtieňom či farbou odlišuje. Ale nič komplexné. Konečne som si však splnila svoje prianie. Obsahuje matné, ale aj jemne trblietavé odtiene. Mojimi najobľúbenejšími sú, pochopiteľne, tie ružové a fialkové. Tiene majú práškové zloženie. Pigmentácia je pomerne slabá, z čoho som trošku sklamaná. Ak ich ale niekoľkokrát navrstvíte, dostanete požadovaný sýty odtieň. S použitím nejakej bázy, napr. mejkapu a púdru, sa ich výdrž predĺži na zhruba päť či šesť hodín. Veľmi dobre sa nanášajú keď sú mokré! :)

Fashion 40 Colors Matte Luminous Eyeshadow Palette was on my beauty wishlist for a long time. Most of the eyeshadow palettes I have contain shades of brown or ground colours. They are mostly neutral, non vibrant ones. But with this order one of my beauty wish finally came true. Palette contains matte eyeshadows but also a few ones, which have the tiny glitters in their composition. They have powdery consistency and pigmentation isn´t that vibrant, what made me a bit sad. But if you layer them a few times, you will get that required vibrant colour. With a base, makeup or powder, they last for five to six hours. For a better application try to use them while they´re wet :)

Enjoyyours Fashion 40 Colors Matte Luminous Eyeshadow Palette

Enjoyyours Fashion 40 Colors Matte Luminous Eyeshadow Palette

A tu už môžete vidieť moje líčenie á la jednorožec, kde som použila primárne očné tiene práve z tejto paletky :) // Here you can see my unicorn makeup where I used only eyeshadows from these palette :)

Unicorn Makeup Inspiration
 Unicorn Makeup Inspiration

Unicorn Makeup Inspiration

Z niektorých odtieňov som urobila aj swatchers aby ste videli ich približnú pigmentáciu :)
I also made the swatchers of a few shades from the palette :)


Enjoyyours Folding wired selfi self stick monopod

Druhá vec má úplne odlišnú povahu. Ide o selfie tyč. V živote by som na seba nepovedala, že si niečo takéto objednám, haha. Vždy som bola toho názoru, že je to pre mňa zbytočné. Avšak uvedomila som si, že aj z hľadiska fotografií, ktoré publikujem na blog, je to celkom šikovná vecička. Má celkom tri etáže, resp. nejaké "poschodia", čiže je dlhá. Úchyt na telefón je priľnavý, čiže sa nemusíte báť, žeby vám vypadol. Sama som to skúšala v rôznych uhloch a rýchlostiach. So zhotovovaním fotografií či videí nebol žiaden problém. Koniec koncov som rada, že som si ju napokon objednala :)

The second thing is totally different. It´s a Folding Wired Selfi Stick Monopod. Well I always thought it´s not something what I need or want to have. For me it was quite an useless thing because I wasn´t taking that much of photos as I do now. But I have to admit I´m really glad I ordered it in the end. It has three "floors" so it´s really long. It has a really tight grip so you don´t have to be afraid of falling your phone off. I tried it in the different angles and in a different speed as well. I didn´t find any problem while using it :)

Enjoyyours Folding wired selfi self stick monopod