last buys Notino | NYC, Catrice, NYX

Pekný pondelok vám želám. Dnes by som vám rada predstavila niekoľko produktov, ktoré sa nachádzali v mojej poslednej objednávke, ktorú som urobila cez Notino.sk. Okrem nižšie spomenutých produktov sa tam nachádzali ešte plátenkové masky na tvár a zmatňujúci púder na tvár od Holika Holika, ale o týchto produktoch vám napíšem v niektorom z budúcich článkov. V tomto článku sa budem venovať trom produktom od značiek NYC, Catrice a NYX. O aké produkty ide? :)

Dvojfarebný rúž Ombré Two Tone Catrice recenzia

Prvým produktom, s ktorým by som sa vám chcela pochváliť, je dvojfarebný rúž Ombré Two Tone od Catrice. O dvojfarebných rúžoch som sa po prvýkrát dozvedela od kórejských značiek kozmetiky. Preto ma veľmi milo a príjemne prekvapilo, ako sa pomerne rýchlo dostali na kozmetické e-shopy a do regálov drogérií tu k nám. Ten svoj som si vybrala v odtieni Please Tell Rosy, čo je taká milá romantická ružovo-červená kombinácia. Na Notino.sk si môžete vybrať aj spomedzi ďalších odtieňov.

Rúž má krémovú konzistenciu a výbornú pigmentáciu. Čo sa mi však nepáči, je jeho výdrž. Po nanesení vám pekná farba vydrží iba nejaké dve až tri hodiny. Po tomto čase vyzerá farba akoby vysušená a pery sú vysušené taktiež. Určite je potrebné použitie bázy alebo opakované nanesenie rúžu. Rúž má príjemnú sladkú vôňu. Celkovo je super, ale kvôli tej výdrži mu dávam 3/5.


Dvojfarebný rúž Ombré Two Tone Catrice recenzia

Dvojfarebný rúž Ombré Two Tone Catrice recenzia

Dvojfarebný rúž Ombré Two Tone Catrice recenzia

NYC Show Time Lash & Brow gél na obočie a riasy recenzia

Druhým produktom je NYC Show Time Lash & Brow gél na obočie a riasy pre dokonalý vzhľad. Produkt som si objednala v očakávaní, že mi zvýrazní obočie a mihalnice v prípade, ak nechcem použiť klasický gél či iné produkty na obočie a riasenku. Vôňa gélu mi pripomína niečo chemické, má akúsi alkoholovú arómu. Ide o priesvitný gél, ktorý má vodnatejšiu konzistenciu. V rámci fixácie obočia je to taký podpriemer, pretože obočie síce vytvaruje, ale na mieste ho nedrží. S mihalnicami neurobil nič viditeľné - neboli ani zvýraznené ani natočené. Tento produkt mi absolútne nevyhovuje.

NYC Show Time Lash & Brow gél na obočie a riasy recenzia

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Long ceruzka recenzia

Posledným produktom je NYX Professional Makeup Long ceruzka na oči a obočie. Objednala som si ju v bielej farbe, v odtieni White, bez akýchkoľvek trblietok. Má dobrú krémovú konzistenciu a je výborne pigmentovaná. Nie je "automatická", preto je potrebné ju pravidelne strúhať. Je dosť dlhá, čo ma milo prekvapilo. Páči sa mi jednoduchá ilustrácia na obale. U mňa poslúži hlavne na zvýraznenie očí, respektíve spodného viečka. Za seba jej dávam 5/5.

The last product I want to share with you today is a NYX Professional Makeup Long pencil which can be used for both - eyes and also eyebrows. I ordered it in a white colour and without any glitters. It has a good creamy consistency and its pigmentation is really good. It´s not an "automatic" one so you need to sharpen it from time to time. It´s also quite long which surprised me - in a good way, of course! I will use it mostly like a lower eyelid highlighter. I give it 5 out of the 5.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Long ceruzka recenzia

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Long ceruzka recenzia

18 comments:

 1. Šehada Ljajko21:06

  Great post, dear. I like this products. It's perfect. I am really sad because you don't like second product so much.

  Moje mišljenje o onlajn kupovini | laAdda

  ReplyDelete
 2. Lipstick looks so sweet!

  ReplyDelete
 3. Inês Silva13:22

  thanks for the comment <3
  so nice!

  www.pinkie-love-forever.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. That pink lipstick looks great! :)

  xx Alyssa // STYLE VANITY

  ReplyDelete
 5. Monica Rae22:06

  NYX ceruzky sú fakt skvelé! :) Páči sa mi aj ten ombré rúž :)

  ReplyDelete
 6. Je super, škoda len, že som si od neho sľubovala viac :(

  ReplyDelete
 7. Carolina Collaer (MissBoucleNo11:37

  Hello seems to be really good products, especially the lipsticks !

  Cheers,

  Carolina | https://missbouclenoir.com/

  ReplyDelete
 8. Thanks for sharing these products!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)