Bioderma Sébium AKN Smoothing Purifying Care Recenzia

Bioderma Sébium AKN Smoothing Purifying Care recenzia

Krásnu slnečnú sobotu vám želám. Už je to nejaký ten piatok, kedy som napísala článok o nejakom produkte, ktorý som si objednala z e-shopu Parfémy-Elnino.sk. Opäť však nadišiel ten čas a ja by som sa s vami rada podelila o dojmy, ktoré som nadobudla vďaka používaniu produktu Bioderma Sébium AKN Smoothing Purifying Care. Pôvodne som chcela siahnuť po zmatňujúcom fluide, ktorý by nahradil Hydru aspoň počas týchto letných dní. Keďže sa ale stav mojej pleti o niečo zhoršil  - skúškové, stres, nepravidelná strava a podobne - rozhodla som sa skúsiť túto zjemňujúcu a očistnú kúru. Pokiaľ oň máte záujem tiež, teraz ho nájdete na e-shope dokonca v zľave! :)

Hello my lovely licornes! ~ It´s been a while since I last posted an article about something I ordered through an e-shop Parfémy-Elnino.sk. But today, I finally found a few spare minutes to write a review. I would like to share with you guys my opinion about Bioderma Sébium AKN Smoothing Purifying Care which I´ve been using for a month and something. Firstly I wanted to try a matting fluid but my skin got a bit worse because of finals, stress etc. That´s why I decided to order this product in the end. if you are interested in trying it as well, it´s on sale now! :)

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Produkt, ktorý sa nachádza v jednoduchom balení bielo-zelenej farby typickom pre rad pre problematickú a aknóznu pleť pôsobí proti všetkým príčinám vzniku akné. Zároveň tiež čistí póry a zjemňuje pokožku. Reguluje tvorbu kožného mazu a zabraňuje upchávaniu pórov. Nanášať by ste ho mali 1x až 2x denne na očistenú pleť.

The cream is contained in a simple packaging in a white and green colour which is are typical ones for a Sébium collection. It´s mostly dedicated to an acne-prone skin and it helps to prevent producing acne. It also cleans the pores, smooths a skin, regulates sebum production and prevents clogging the pores. You can use it once or twice per day on a clean skin.

Bioderma Sébium AKN Smoothing Purifying Care recenzia

V tomto prípade ide o produkt vodnatej konzistencie bielej farby. Stačí ho málo a dokážete ním potrieť celú tvár. Vpíja sa takmer okamžite, už pri samotnej masáži tváre pri nanášaní. Z osobných skúseností môžem povedať, že ho používam skôr ako večerné sérum, ktoré pôsobí na pleť počas spánku. Čítala som síce, že je vhodný aj pod mejkap, avšak keď som naň mejkap naniesla, vytvorili sa akési hrudky a celé to nevyzeralo pekne. Pupenčeky trošku zčervenajú a pokiaľ sú podráždené, nanesením krému môžu trošku štípať, ale nie je to nič hrozné. AKN Smoothing Purifying Care má jemnú vôňu, ktorá je charakteristická pre produkty z radu Sébium. Priznám sa však, že pri tomto produkte mi trošku vadí.

Čo sa týka dlhodobejšieho používania, všimla som si, že keď som tento produkt naniesla na pleť niekoľko nocí po sebe, pupenčeky sa síce zmenšili, ale boli červené a suché. Pleť tak nevyzerala dvakrát vábne a bolo potrebné postihnuté miesta poriadne hydratovať. Skúsila som tento produkt používať inak a tento spôsob mi doteraz vyhovuje. Už ho nenanášam na celú plochu pleti. Ak sa na pleti objaví pupenček, večer použijem hydratačný krém a AKN Smoothing Purifying Care nanesiem ešte na postihnuté miesta.

In this case, a product has a watery consistency and it´s easy to spread all over the face. While massaging a face with the product, it soaks into almost immediately. Personally, I have to say I use it like a night serum primarily. In this way, it works during a sleep. I also read it´s okay to use it like a base under the makeup, but when I did it, my makeup looked horrible. When applying this cream, pimples tend to be redder and when they´re irritated, it may sting a bit. But it´s nothing terrible. AKN Smoothing Purifying Care provides a light scent which is typical for the Sébium products. On the other side, I have to admit that I don´t like it in this product that much.While using it for a few days I noticed that the pimples were smaller, but my skin was red and very dry. I had to moisturise it very much. The skin wasn´t very appealing. That´s why I tried to use this product in a different way and it seems like a great way for my skin! Before sleeping I spread a moisturizing cream all over my face and when a pimple appears, I put a bit of this AKN cream on it.


Účinky tohto krému
póry sú vyčistené
• sú takmer okamžite zjemnené, vyhladené
• pleť je oveľa jemnejšia a vyhladená
• pupenčeky sú redukované, rýchlejšie miznú
reguluje sa tvorba kožného mazu
• ide o ľahký krém, ktorý nezaťažuje pleť
• poskytuje aj jemnú hydratáciu
• v nadmernom množstve môže pleť vysušovať
• za seba mu dávam 4/5


Benefits of this cream

• pores are clean
• they are immediately soothed and smoothed
• skin is softer and smoother
• pimples are reduced, they tend to dissapear sooner
• it regulates a sebum production
• it´s a very light cream which is not heavy
• it also provides a light moisturizing effect
• in a huge amount it may dry the skin
• I give it 4 out of the 5


Máte skúsenosti s týmto produktom? :)
Have you ever tried this product? :)

Bioderma Sébium AKN Smoothing Purifying Care recenzia

Comments

Popular Posts