Zaful Off The Shoulder Flower Vintage Dress

Krásnu slnečnú sobotu želám ~ V poslednom čase prežívam naozaj hektické dni, ktoré nie sú výsledkom ničoho iného, ako skúškového obdobia. Vo štvrtok som písala test zo žánrov, z ktorého som dostala C-é a som nesmierne šťastná, že už to mám za sebou. Posledné dva dni som sa sústredila na poznámky z fonetiky a fonológie a dnes by som chcela začať s tými z antropológie. Počas týchto dní mi však úsmev vyčarilo niekoľko balíčkov, ktoré sa u mňa ocitli. Dnes by som vám rada ukázala posledný, ktorý mi prišiel z e-shopu Zaful.com a bol súčasťou minulej objednávky.

Hello my lovely licornes ~ Recently I went through quite a lot of hectic days. Why you ask? The answer is simple - because of the finals. This is the time of the year when we are having a lot of test and exams to pass. On Thursday, I had a test about the journalistic genres and I got C. Well, that´s okay for me because I passed and I don´t have to stress about this subject anymore. Last two days I was focusing on my notes from Phonetics and Phonology and today I would like to focus on those from Antropology. Fortunatelly, there was also something what made me happy a lot - new packages I got. One of them was from Zaful.com which was a part of a previous order.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

V balíčku sa ukrývali krásne letné šaty voľného strihu, ktoré majú dĺžku mierne nad kolená. Sú vyrobené z príjemného ľahučkého materiálu, takže ich pri nosení skoro ani necítite. Majú pekné volánikové rukávy a sú na spôsob odhalených ramien. Môžete ich však nosiť aj normálne, so zahalenými ramenami. Nemajú spodničku, no nie sú veľmi priehľadné. Sú však vzdušné, čo oceníte v rámci sparných letných dní ~

Package contained beautiful Off The Shoulder Flower Vintage Dress. Its lenght is above the knees and it´s made from a fine, confortable and super light material. You don´t even feel like wearing something. It has nice ruffled sleeves and it´s supposed to be an off shoulder dress. On the other side, you can wear it also normally - with your shoulder covered. Dress doesn´t have a petticoat but it´s not that transparent either. Material is very breathable which is just amazing and welcomed during the sweltering summer days ~

Zaful Off The Shoulder Flower Vintage Dress

Objednala som si ich v bielej farbe a veľkosti S. Potlač je kvetinová. Nachádzajú sa na nej farby ako ružová, fialová a zelená. Ak si obrázky nižšie priblížite, môžete vidieť, že kvety sú akoby pixelizované. Osobne sa mi tento nevšedný nápad páči - robí šaty zaujímavejšími. Som s nimi veľmi spokojná a verím, že toto teplé počasie nám už vydrží a ja si ich budem môcť v najbližšej dobe obliecť :)

I ordered it in a white colour and size S. Print is a floral one. You can see there a few colours - pink one, purple one and a green one too. If you zoom the pictures below, you will see that those flowers look like they´re pixelated (or pixelize - I´m sorry I don´t know how to translate it into English properly). Personally I like this atypical idea - it makes the dress more interesting. I´m really satisfied with this dress and I believe that this lovely and warm weather will last for a long time because I would like to already wear this dress outside :)


Interesting in shopping at Zaful.com? Use a coupon code "ZafulChen" to get a huge discount!

Zaful Off The Shoulder Flower Vintage Dress