🌸 Spring vibes with Zaful 🌸

Krásny slnečný piatok želám. Dnes mám nesmierne dobrú náladu. Síce som vstala okolo doobedňajšej hodiny, avšak spolu s mamčou nás prekvapila milá návšteva. Keďže bývame blízko nemocnice, kde sa dnes vybrala teta s krstnou a jej deťmi, rozhodli sa poctiť návštevou aj nás. Vôbec sme to neočakávali. Veľmi nám to spríjemnilo deň. Aby som však opäť neostala pri niečom inom, dnes som si pre vás pripravila ďalší článok, v ktorom napíšem pár slov o oblečení, ktoré som si objednala z e-shopu Zaful.com. Na Zafule sa mi okrem krásneho oblečenia, ktorého nie je ani náhodou málo, páči aj ich úvodná stránka. Nachádza sa na nej množstvo elementov, ktoré vám dávajú do povedomia čo je nové, čo je trendy a čo je zlacnené. Ja som sa rozhodla rozhodla osviežiť si šatník opäť kúskami, ktoré sú určené na jar a leto. Čo som si teda objednala? :)


Hello my lovely licornes ~ I´m in a such a great mood today. When I got up finally it was something about 10 a.m. After a while, since I got up, our bell rang. We were really surprised with my mom because we weren´t expecting anyone to come here today. The bell rang again and we got to know a lovely message. My aunt and my godmother, together with her two kids, came to visit us. Suddenly! It was a very nice of them that they thought about us too and came actually ♥ For today´s article I would like to share with you guys a new stuff I ordered through an e-shop Zaful.com. Except for a lot of great clothing I really like its appearance. In a homepage, you can see a few elements which keep you informed about what´s new, what´s trendy and you can also find there a sale reminder. For this time I decided to freshen my closet with items suited for spring and summer as well. So what I actually ordered? :)


* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Pred niekoľkými rokmi by som si ani nedokázala predstaviť to, že niekedy budem nosiť sukne. Možno tak jeden či dvakrát do roka, pri nejakej slávnostnej príležitosti. Určite nie na bežné nosenie. Tento názor som ale v posledných rokoch zmenila a moja zbierka sukní sa podstatne rozrástla.

Ďalším kúskom, ktorý mi do šatníka pribudol, je táto biela plisovaná sukňa s výšivkou ruží. Zamilovala som sa do nej ihneď na prvý pohľad. Veľmi sa páči nielen mne a mamine, pokukovala po nej dnes aj moja teta, haha. Je vyrobená z príjemného ľahkého materiálu a pod vrchným dielom má aj nepriehľadnú spodničku. Spodnička má adekvátnu veľkosť, nie je to žiadna mini sukňa, ako to v mnohých prípadoch, žiaľ, býva.

A few years ago I wouldn´t believe I will wear skirts that ofter as I do now. I only wore them occasionally, for a special occasion at most once or twice per year. Now I can´t imagine not wearing them also during the ordinary day. I already expanded my collection with a few pieces and now I picked another one - Embroidered Floral Pleated Tulle Skirt. I fell in love with it on a first sight. Not only me and my mom like it - my aunt found it pretty as well, haha. It´s made from a very fine and light material with a petticoat underneath. The petticoat isn´t transparent at all, which is really amazing and it´s also longer than usual. Usually, it looks like a mini skirt what personally I don´t like very much.

 

Pri chôdzi sa sukňa tak trošku "šuchce" a vydáva ten taký typický zvuk. K takýmto plísovaným sukniam to ale neodmysliteľne patrí. Na vrchnom dieli sú malé vyšívané ružičky so stonkami a malými lístkami. Tento element sukňu nielen oživil, ale ju urobil aj jemnejšou a romantickejšou. Už sa neviem dočkať, kedy ju vynosím ♥ Objednala som si ju vo veľkosti S.

When walking it makes a "sound" which is typical for a pleated skirt. You surely know what I mean. On the upper part, it has also embroidered roses with the stems and little leaves. This element made the skirt more interesting and revived. It looks very soft and romantic too. I can´t wait to wear it outside ♥ I ordered it in a size S.

Blúzky podľa mňa patria do šatníka každej ženy. Minimálne aspoň jedna elegantná, ktorá je nadčasová a ktorú skombinujete so všeličím, čo sa vo vašom šatníku nachádza. V mojej zbierke je ich už niekoľko a teraz k nim pribudla táto kvetinová off shoulder blúzka, ku ktorej bol pribalený aj "choker" pásik. Spojené to vyzerá veľmi pekne, hlavne ak ju nosíte na off shoulder spôsob. Zvýrazní vám to krk a vy tak opticky vyzeráte "viac oblečená". Blúzka je mierne priehľadná, ako stvorená na sparné letné dni. Blúzka vyzerá dobre aj keď ju nosíte klasicky, v rámci zahalených ramien. Jej veľkosť je S.

In every women´s closet, there should be at least one elegant blouse which you can match with the most pieces from the closet. I have already a few of them in my collection and now I added there a new item - Floral Off Shoulder Choker Blouse. This blouse also came with a "choker" stripe thanks to which you don´t look as much naked. It also highlights your neck. It´s a lovely accessory. The blouse is a bit transparent like made for the sweltering summer days. You can wear it like the off shoulder one or like a normal one, with shoulder covered. Its size is S.

Overál mi napadne spolu s ďalším kvantom vecí, keď si predstavím pojem leto. Milujem ich nosenie primárne z toho dôvodu, že si nemusím robiť starosti s kombinovaním kúskov. Jednoducho sa doň navlečiem, zvolím nejaké doplnky, obuv a môžem ísť. Pásikavý volánikový overál mi príde veľmi pohodlný, opäť vyrobený z ľahkého materiálu. Páči sa mi volánik v hornej časti, vďaka ktorému nevyzerá až tak jednoducho. Rukávy sú oddelené, po bokoch overálu. V strede má elastickú gumičku. Vyzlieka sa pomerne hladko, takže ani v prípade malej potreby to nebude závažný problém! Objednala som si ho vo veľkosti S. Je mi trošku voľnejší, no neprekáža mi to, pretože v teplejších dňoch preferujem nosenie voľnejších vecí.
The romper is something that come to my mind right away when I think about summer. I just love wearing them because I don´t have to think too much about matching two or three different pieces. I just put it on, pick some accessories and shoes and that´s it. I can go out like this. I find this Blue and White Frilly Off The Shoulder Beach Romper very comfortable to wear and, again, made from a very light material. I really like that frill around the upper part - it doesn´t look very ordinary. Sleeves are separated, on the romper´s sides. In the middle, there is an elastic band. You can take it off easily so it won´t be a big problem in case you will need to visit a toilet. I ordered it in the S size too. As you may see in the photos below, it´s a bit big for me but I don´t mind - during the summer I prefer to wear loose clothing than a tight one.

Poslednou vecou, ktorú som si v balíčku našla, boli tieto zlaté vintage prstienky. Primárne sa jedná o prstienky, ktoré by ste mali nosiť na mieste po prvý článok prsta, no pokiaľ sú vaše prsty štíhlejšie, pokojne zídu až dole. Set obsahuje desať kusov - niektoré majú na sebe motív, niektoré zasa vsadený kamienok.

The last thing I found in the parcel was a set of Golden Rhinestone Elephant Flower Rings. They´re not the ordinary ones - you wear them mostly on the upper part of your finger. In case you have too skinny fingers, you can wear it normally, as usual. Set is composed of ten different rings - some of them have an element on themselves, some of them have the rhinestones.

37 comments:

 1. Miruska Petrova18:41

  aj my sme sa potešili, že sme Vás mohli vidieť...a ďakujeme krsniatko moje za prehliadku tých nádherných vecí, o ktorých tu píšeš...sukienka bez debaty TOP :-)

  ReplyDelete
 2. Šehada Ljajko20:58

  Very nice, dear. Zaful is perfect. I like skirt.

  ReplyDelete
 3. Nena Stylez22:30

  I really like the floral off shoulder top. It's very cute.

  ReplyDelete
 4. Natidí✧・゜*08:21

  I completely adore that floral embroided skirt! ♡
  Dripdrip✧・゜*

  ReplyDelete
 5. Love it !! Blouse looks gorgeous.

  Charming Coco

  ReplyDelete
 6. - Shoppingholic23:29

  I love that romper it looks so good on you! Also, you're very beautiful and your style is amazing :)
  Would you like to follow each other ? Let me know: shoppingholic-dreamer.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Markét13:58

  Ta sukně je boží !! :)

  ReplyDelete
 8. Thank you very much ♥
  I already follow you :) #246

  ReplyDelete
 9. Yeah! ♥ Zaful is just amazing!

  ReplyDelete
 10. Ďakujeme veľmi pekne za návštevu ♥ :)
  A nie je zač ♥ Aj nabudúce :* ♥

  ReplyDelete
 11. - Shoppingholic00:18

  Thank you for your visit, i followed you back :)
  shoppingholic-dreamer.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. Katarína Sládečková18:59

  Mne sa najviac páči to kvetinové tričko :) Ale ani tá sukňa nevyzerá zle :)

  ReplyDelete
 13. Alyona Psel16:21

  Great pictures dear! I following you now #931, please follow me back :)
  http://alyonapsel.blogspot.com/

  ReplyDelete
 14. Thank you very much! ♥
  I follow you too :)

  ReplyDelete
 15. Ayuna- Chan18:16

  sweet ^^ you look beautyfull!!
  kisses :*
  Ayuna from ayuna-chan.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. Carolina Aguirre18:24

  LOVE your selection! nice pictures x
  - The Runwhy | Fashion & Style

  ReplyDelete
 17. Gorgeous outfits, especially the skirt.

  Bernie, xx
  The Style Fanatic

  ReplyDelete
 18. Maris Novotná17:01

  Ta sukně je parádní! :) fakt se mi moc líbí všechny kousky, ale ta sukně je favorit :)
  Maris Novotná

  ReplyDelete
 19. Anni18:19

  Amazing post, dear! Looks wonderful :)
  Hugs ♥
  LIANA LAURIE

  ReplyDelete
 20. OrangeCosmetics15:26

  Hello Gabrielle,
  great look. I follow you via Facebook, GFC and Google Plus (Nancy T.).
  Have a sunny week.
  Nancy
  OrangeCosmetics

  ReplyDelete
 21. Katarina21:02

  Great stuff you got from Zaful. :)

  http://kathydelight.blogspot.rs//
  https://www.instagram.com/delightworld_k/
  https://www.facebook.com/kathydelight/

  ReplyDelete
 22. Soňa Lazoriková08:16

  Ten overal je neskutočne krásny. :)

  Rebelliouslily

  ReplyDelete
 23. Loving that pleated skirt so much <3

  Take care,
  Rizuna from A Well-dressed Nerd

  ReplyDelete