> SammyDress Pink, Love & Embroidery | Blog de la Licorne


SammyDress Pink, Love & Embroidery

Pekný utorok želám. V poslednej dobe nemám čas takmer na nič. Neustále riešim nejaké poznámky alebo sa učím. Som vďačná, že si kúsok času nájdem aspoň na oddych a cvičenie, do ktorého som sa pustila na plnej čiare. Po skúškovom období by som rada na blog pridala aj nejaké články spojené s cvičením, aké cviky preferujem vykonávať a podobne. Dnes vám však prinášam článok o nových veciach, ktoré mi nedávno prišli z e-shopu Sammydress.com :)

Hello my little licornes ~ Recently I have almost no time. I´ve been only studying and studying. I´m seriously grateful for at least a little spare time to rest and also to work out. These days I´ve been working out really a lot and focused on a various body parts. After my final exams will be over, I plant to post some workout articles as well - especially what kind of exercises I like to do and which ones I personally prefer to do. But today I have another haul for you. This time it will be about the stuff which I received from Sammydress.com :)

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Ako už iste viete, milujem ružovú farbu a milujem volániky. Keď som narazila na túto peknú ružovú volánikovú sukňu, nemohla som z nej spustiť oči. Vyzerá milo, elegantne, hravo a jednoducho, čiže sa dá kombinovať na takmer každý spôsob. Ide o minisukňu, no na môj vkus je až trošku príliš (vôbec sa rad týchto náhodných slov nevylučuje, vôbec) krátka. Má však princeznovskú spodničku, ktorú tvorí akoby kraťasová časť. Strih je priliehavý. Materiál je o čosi hrubší, nepriehľadný.

As you probably know, I just love ruffles and pink colour. When I found this Slimming High Waist Flounce Skirt, I couldn´t take my eyes of it. It looks lovely, elegant, playful and simple, which is great while matching it with another clothing items. It´s a miniskirt but for me it´s seriously quite short. On the other side it also has a lovely and adorable petticoat which looks like a princesse´s one. Cut is a close-fitting and material is thicker, non-transparent one.


Interested in swimming? Take a look at a new collection Sammydress Swimwear Summer 2017 Promotion.

Jar som nechcela pustiť iba do šatníka, ale aj do mojej zbierky kabeliek. Zapáčila sa mi táto kabelka do ruky s kvetinovou výšivkou v béžovo-sivej farbe. Spoločne prišiel aj remienok, vďaka ktorému ju môžete nosiť cez rameno alebo na spôsob crossbody kabelky. Jej veľkosť je niečo medzi malou a strednou kabelkou - nie je ani malá, ani veľká. Taký zlatý stred. Nie je ťažká a obsahuje aj niekoľko vreciek a priehradku vo vnútri.

I didn´t want to let the spring affect only my wardrobe. I want it to affect also my bad collection and that´s why I decided to order this Faux Leather Blossom Embroidery Handbag. It has a floral embroidery on itself and I ordered it in a beige-grey colour. It´s a handbag but you can also wear it like a shoulder or a crossbody one thanks to the strap which comes together with the bag. Its size is something between small and medium - it´s not very small, but not very large too. Bag is not heavy and it also contains a few pockets inside.


Interested in buying something? Use a coupon code "SammydressChen" to get a big discount!

Na obrázku vedľa môžete vidieť poslednú vec, ktorú som v balíčku našla. Boli ňou tieto maličké a rozkošné zlaté náušničky v tvare srdiečka. V poslednom čase som si visiace náušnice veľmi obľúbila. Sú viditeľné aj v prípade, že mám vlasy rozpustené. Milujem ten pocit, keď sa s nimi počas chôdze hrá vietor a ony vydávajú ten taký svoj typický zvuk ♥

In this picture you can see the last item which was contained in the package. Love Heart Drop Earrings in a gold colour are just adorable. I like the fact they are not a studded ones, but a drop ones. Recently, I prefer to wear drop ones more. They are also more visible even I don´t wear my hair tied up. I just love that typical sound of them when a wind is playing with them during walking the street ♥

24 comments:

 1. Caroline Cor18:07

  Akurát som písala článok o tom cvičení :) To je vo vzduchu nejaká motivácia počas skúškového? Haha :) Kabelka sa mi strašne páči - výšivky v poslednej dobe milujem a v obchodoch sa zastavím pri každej veci, ktorá má na sebe niečo vyšité :)

  ReplyDelete
 2. Shannon Boyce21:34

  That bag is so so cute! Love it :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. I love that bag! Any bag that can be a handbag or crossbody is amazing, and this one is especially cute. It kind of has a Japanese flair!

  ReplyDelete
 4. so sweet! pink is my fav shade and I love these items)

  ReplyDelete
 5. Kimberly Hsieh23:06

  My favorite is your bag! The embroidery is so cute and it is neutral enough to match with everything!

  ReplyDelete
 6. Mayuri Saxena23:21

  I love your embroidered bag...it is so beautiful and elegant! I might just check out the link you mentioned.:)

  ReplyDelete
 7. Adriana R.00:14

  That bag is soo pretty! I love it <3
  The Fancy Cats

  ReplyDelete
 8. Daniela06:03

  Oww I really love your bag! so cute

  Kisses

  https://softcutie.blogspot.com.uy/

  ReplyDelete
 9. Tereza Blog06:14

  Sukýnka i kabelka jsou krásné :-)

  ReplyDelete
 10. Jonia McGill04:12

  Thant bag is so cute!

  ReplyDelete
 11. I love the bag.
  It is very cute <3

  http://kireinoclouds2.blogspot.co.id/

  ReplyDelete
 12. Monica Rae09:58

  Tá kabelka je krásna <3 Zamilovala som sa!

  ReplyDelete
 13. Ďakujem ♥ Aj ja! ♥ Možno beriem rovno na skúšku, uvidíme, haha

  ReplyDelete
 14. Thank you ♥
  Yeah, it definitely has one! ♥

  ReplyDelete
 15. No, Kery všetko je lepšie, ako učenie sa, priznajme si to, haha :D ♥
  Ale držím palce aj s joseikanom ♥

  ReplyDelete

09 10