1. mája 2017

{Deň matiek} Tipy na darčeky

Krásny jarný deň želám. Ani som sa nenazdala a mesiac apríl preletel ako nič. Ani poriadne neviem, čo som celý mesiac robila, kde som celý mesiac bola. Tak rýchlo to všetko prešlo.

Jediné, čo s istotou viem je to, že skúškové obdobie sa neúprosne blíži a ja mám čo robiť, aby som si poriadne spísala všetky poznámky a dané učivá sa aj naučila. Mesiac máj sa však nenesie iba v duchu skúškového obdobia. V máji totiž oslavujeme niekoľko významných sviatkov, avšak iba jeden, ktorý sa týka tých, ktorých milujeme najviac. Našich mamičiek ♥

Pre každú z nás je tá naša mamina tá najlepšia na svete ♥ Tá, ktorá sa o nás celý život stará a bude starať, a to i napriek tomu, že sme už dávno dovŕšili svoj osemnásty rok života alebo sme sa už dávno z nášho "rodného hniezda" odsťahovali. Mamina je niekto, kto pri vás bude stáť v dobrom aj v zlom, nech už sa deje čokoľvek. Pre ňu ste jej najväčším pokladom vy.

Moja mamča je mi nielen najlepšou maminou, ale od útleho detstva aj tou najlepšou priateľkou, akú mi nik iný v živote nenahradí. Až na pár nejasností, ktoré má napokon každá dcéra s maminou spoločné, si rozumieme dokonale. Máme podobný vkus takmer vo všetkom, máme rovnaký sarkastický a ironický humor.

Obe sa rozprávame na prahu hlasu, ktorý by niekto mohol nazvať aj hádaním sa, avšak to je pre nás úplne normálne. Vždy musí lamentovať, že: ,,Legíny sa v koši na prádlo nepretáčajú naopak!", a nezabudne dodať, že už mi to povedala najmenej niekoľko stotisíckrát, haha. V tomto som však nepoučiteľná, že mami?

Moja mamina mi počas celého života dala toho toľko, že už teraz viem, že jej to pravdepodobne nikdy nebudem schopná vrátiť. Mohla by som toho napísať oveľa viac, ale ja jej to radšej poviem osobne. A vy by ste mali tiež. A možno práve v sprievode toho, keď jej budete podávať darček, ktorý ste si pre ňu na Deň matiek pripravili :)

Prezrite si inšpiráciu na darčeky ku Dňu matiek, ktorú si pre vás pripravil e-shop Notino.