> Tip na e-shop | Konvalinka.sk | Blog de la Licorne


Tip na e-shop | Konvalinka.sk

Krásny deň želám. Ako už iste viete, prírodná kozmetika má u mňa doma svoje čestné miesto. V poslednej dobe sa snažím čoraz viac vyvarovať chemickým zložkám, ktoré sú pre pleť škodlivé a môžu ju akýmsi spôsobom poškodiť. Mnohé z nich dokonca môžu z dlhodobého hľadiska uškodiť aj nášmu zdraviu, čo nie je vôbec sranda! Nechcem tým teraz povedať, že každá chemická zložka musí byť práve škodlivá. To nie. Ale prečo sa im nevyhnúť a svojej pleti nedopriať to najlepšie, ak máme túto možnosť?

V súvislosti s problematikou prírodnej kozmetiky mám pre vás jeden tip na slovenský e-shop, ktorý práve takúto kozmetiku ponúka. Názov tohto e-shopu je Konvalinka.sk, ktorý mi príde veľmi milý a celkom príznačný. Nehovoriac o tom, že slovíčko je slovíčkom našej ľubozvučnej materinskej reči. Po kliknutí na odkaz, ktorý vás presmeruje na rozkošne vyzerajúcu stránku sa vám otvoria dvere k značne veľkému sortimentu produktov širokej škály.

* sponzorovaný príspevok

K objednávke nad 25€ dostanete vozrku ako darček

Nedá mi nespomenúť, že svoj tovar balia do krabíc vyrobených na Slovensku, prípadne recyklovaných, a faktúra, ktorú nájdete v balíčku, bude mať sivastú farbu, pretože je vytlačená na recyklovanom papieri. Naozaj kvitujem takýto šetrný krok voči prírode. Doprava je možná Slovenskou poštou či GLS kuriérom. Okrem toho sídlia v mojom rodnom meste, v Košiciach ♥

Prečo práve prírodná kozmetika?
1. Neobsahuje ropné produkty
2. Farbivá a parfémy sú prírodného pôvodu.
3. Rastlinné zložky pochádzajú, ak je to možné, z kontrolovaného ekologického hospodárstva alebo certifikovaného prírodného zberu.
4. Nie je testovaná na zvieratách.
5. Neobsahuje syntetické konzervačné látky.
6. Ekologický proces výroby a iné.

V rámci prírodnej slovenskej kozmetiky nájdete na e-shope značky MYLO, MY-SYS, NAVIA, PONIO a SOAPHORIA. Problém nenastáva ani v prípade, že vyznávate vegánsky štýl života. E-shop ponúka aj vegánsku prírodnú kozmetiku, ktorá je bez obsahu zložiek živočíšneho pôvodu ako sú i mlieko, med, hodváb a pod. Pýtate sa, čo v prípade, ak ste muž? Našťastie pre vás Konvalinka myslí aj na vás a ponúka niekoľko produktov pánskej kozmetiky.

2 comments:

 1. Julie19:51

  Cool tips!
  Thank you for the blog visit babe, hope to see you back for my latest!

  Xx- Julie
  Haute Khuuture Blog | Instagram

  ReplyDelete

09 10