Spring vibes with Spartoo.sk

Pekný utorok želám. Vonku to stále vyzerá, akoby čoskoro mala nastať jeseň a nie jar. Počasie je chladné a pochmúrne, čo ma za následok aj redukciu produktivity minimálne u mňa. Zajtra ma čaká posledná ústna prezentácia tohto semestra, v rámci ekonómie, pre ktorú som si vybrala spoločnosť Nikon. Momentálne už iba doťukávam isté veci. Aby som však nemala hlavu plnú iba týchto technických a ekonomických znalostí, rozhodla som sa vám dnes predstaviť nový e-shop Spartoo.sk, ktorý je vlastne francúzskou firmou, založenou v mestečku Grenoble. Spartoo je niečo také ako internetový veľkoobchod. Nájdete tam mnoho rozličných druhov oblečenia, ale aj obuvi. Pre lepšiu predstavu, čo na e-shope môžete nájsť, som si pre vás pripravila malú inšpiráciu kúskov, ktorými by ste mohli osviežiť svoj jarný šatník :)

* sponzorovaný príspevok

Spartoo.sk

1. "Denimové" kúsky ~ I napriek tomu, že sa nejedná tak celkom o tú pravú riflovinu, tieto kúsky vyzerajú veľmi podobne. Poväčšine sú však vyrobené z jemnejších a ľahších materiálov. Preto sú vhodné aj do teplejších jarných či letných dní. Sú oveľa priedušnejšie, čiže v nich nie je až tak horúco. Okrem toho majú pekné modré odtiene, ktoré sa ľahko kombinujú s ďalšími kúskami.

2. Crossbody kabelky a kabelky do ruky ~ Crossbody kabelky sú jednoznačne ako uliate do teplejších dní. V tomto období nepotrebujete až toľko vecí ako v zime. Na nakupovanie či posedenie v bare sú oveľa pohodlnejšie. Čo sa týka kabeliek do ruky, tie môžu byť aj o niečo väčšie. V rukách každej ženy vyzerajú pekne a každú z nás robia o niečo elegantnejšou, ženskou. Svieža jar si žiada aj svieže sýte farby.

Spartoo.sk

3. Espadrilky ~ Tento druh topánok sa stal po minulé roky veľmi obľúbeným. Možno práve vďaka svojmu jednoduchému prevedeniu a vzhľadu. Vyzerajú ako také plážové plátenky. Hodia sa ako k elegantnejším, tak aj k športovejším outfitom. Navyše sú ľahučké a niektoré z nich môžete nájsť aj so zaväzovaním okolo kotníka či celého lýtka.

4. Tenisky na platforme ~ Ktorá z nás by nemilovala tenisky? Dnes už ich môžeme nájsť v rôznych dizajnoch, farbách či dokonca materiáloch. Napríklad také semišové, ktoré vyzerajú jednoducho ako stvorené presne pre nežné pohlavie. Trendy sú teraz aj tie na platforme, z ktorých niektoré vám môžu pridať dokonca niekoľko centimetrov na výške!

5. Sandále a lodičky ~ Jar je obdobím, kedy si konečne môžeme dovoliť ukázať svoje dokonalé nôžky o niečo viac, ako tomu bolo v zime. Sandálky a lodičky na podpätku sú vhodné nielen k sukniam, ale aj k šortkám či kraťasom. Okrem toho, že opticky predĺžia vaše nohy vám tiež pomôžu trošku spevniť a zoštíhliť vaše lýtka. Nezabúdajte však na zdravie vašich chodidiel a to, že ich každodenné nosenie neprospieva ani chrbtici.

6. Mokasíny ~ Niet nad nejaký pánsky prvok, ktorý sa ženám veľmi hodí. Najlepšie v neutrálnej farbe alebo také, ktoré môžete ľahko skombinovať s kúskami z vášho šatníka.