31. marca 2017

Missha M Perfect Cover BB Cream Recenzia

Missha M Perfect Cover BB Cream Recenzia

Krásny slnečný piatok želám. Dnes som už stihla toľko vecí. Dokonca som bola v meste a už som aj doma. S M* sme sa vybrali po dlhej dobe do našej obľúbenej útulnej reštaurácie Raňajkáreň Rozprávka, kde sme si dali croissant a kávu. Ja som si okrem croissantu plneného džemom dopriala aj Chrumkavé raňajky, ktoré pozostávali z pesta, šunky, rukoly a syru.

Moja mejkapová rutina nepozostávala z ničoho iného, ako z Missha M Perfect Cover BB creamu ako podkladu. Používam honiekoľko týždňov a myslím si, žeby sa už patrilo o ňom čosi napísať aj na blog. Produkt som si zakúpila cez e-shop Notino, v odtieni 21, Light Beige, s SPF42 a PA +++.

BB krém má jemnú hladkú konzistenciu vďaka ktorej sa ľahko rozotiera. Popri aplikácii cítite na pleti aj jemné osvieženie, akoby vašu pleť doslova napájal vodou. Nanášam ho na pleť hubkou alebo air labutienkou, na ktoré sa priľnie veľmi dobre. Cítim v ňom sladkastú kvetinovú, akoby ružovú, vôňu, ktorá je príjemná a neprekáža mi.

Vybrala som si ten najsvetlejší možný odtieň, ktorý po vytlačení z tuby vyzerá akoby mal sivastú sadrovú farbu, respektíve podtón. Neverili by ste, ale tento je presne ako uliaty pre môj farbu a podtón pleti. Okrem toho mi tiež sadne jemne ružovučký podtón. Akonáhle sa spojí s textúrou pleti, jeho odtieň vyzerá úplne prirodzene a mne osobne sadne ako uliaty, keďže moja pleť je veľmi, veľmi bledá. Konzistencia je vodnato-krémová.

Missha M Perfect Cover BB Cream Recenzia Missha M Perfect Cover BB Cream Recenzia

M Perfect Cover ponúka jemné až stredné krytie. Pokiaľ trpíte výraznejšími nedokonalosťami pleti, určite použite aj korektor pre lepšie krytie. Ak máte mastnú pleť rovnako ako ja, odporúčam použiť aj zmatňujúci púder, nakoľko BB krém ponúka prirodzený lesk, ktorý však na mastnej pleti nemusí vyzerať zrovna najlepšie. Na prepúdrovanie som kedysi používala Holika Holika Sweet Cotton, ktorý ponúka okamžité zmatnenie.

Teraz mi lesknúca sa pleť absolútne nevadí. Ako som už mnohokrát spomenula, osobne inklinujem viac k ázijskému kritériu krásy a okrem toho sa mi to páči oveľa viac. Na pleti vydrží bez akejkoľvek ujmy či poškodenia viac ako 5 hodín. Miestami sa však môže začať strácať aj skôr. Pleť je zjednotená, rozžiarená, svetlá a vyzerá zdravo. Netreba tiež zabúdať na jeho účinky proti starnutiu pleti, hydratáciu či ochranný faktor!

Missha M Perfect Cover BB Cream Recenzia Missha M Perfect Cover BB Cream Recenzia