> Hyuna Red Makeup Inspiration | Blog de la Licorne


Hyuna Red Makeup Inspiration

Hyuna RED 빨개요 Makeup Inspiration

Krásny utorkový deň želám. Po prevažne pracovnom víkende tu máme opäť školský týždeň a s ním spojené aj rôzne povinnosti, ktorých rozhodne nie je málo. Našla som si však krátku chvíľku na to, aby som vám predstavila nové líčenie, ku ktorému som sa odhodlala. Ako inšpiráciu som si tentoraz zvolila jednu z veľmi známych k-pop idols - Hyunu. Rozhodla som sa konkrétne pre líčenie k piesni Red, ktorá je od danej interprétky jedna z mojich obľúbených.

V minulých dňoch som sa tiež pohrala s mejkap produktmi a vytvorila dve nové videá. Po vyše roku aj niečo! Musím uznať, že mi to naozaj chýbalo a rada by som sa tomu venovala počas svojich voľných dní. Nie prioritne, avšak v rámci hobby. Ako prvé video by som vám rada predstavila inšpiráciu na líčenie speváčky Hyuna, ktorá sa ním pýši vo svojej pesničke s názvom Red.


Hyuna RED 빨개요 Makeup Inspiration

Hyuna RED 빨개요 Makeup Inspiration

Hyuna RED 빨개요 Makeup Inspiration

Hyuna RED 빨개요 Makeup Inspiration

Pri tejto príležitosti by som vám rada dala do povedomia aj ďalšie líčenie, ktorému som dala názov Slavic Blossom. V tomto som použila primárne sýtu oranžovú a ružovú farbu. Chcela som nejakým spôsobom osláviť príchod jari.

Ďakujem za každé jedno pozretie, lajk, komentár a sledovanie♥


09 10