Yadah x Sonyunara All Day Cushion Review

Yadah x Sonyunara All Day Cushion ReviewKrásny februárový piatok želám. Ani som sa nenazdala a už sa opäť schyľuje ku koncu ďalšieho týždňa. V pondelok sme si boli s korzármi sadnúť v bare Jekyll&Hyde a v utorok sme sa vybrali na výlet do Banskej Bystrice. Akonáhle som prišla domov, netrvalo dlho a už som ležala v posteli. Bola som neskutočne unavená a vyčerpaná - najmä z cesty vlakom. V stredu som však musela vstávať skoro ráno opäť, pretože som šla k lekárke. Deň mi však spríjemnilo stretnutie s M*, ktorú som nevidela niekoľko týždňov ♥ No a včerajšok som strávila doma, s maminou.

Dnes sa k vám opäť prihováram s recenziou na produkt kórejskej kozmetiky. Tentoraz sa však nejedná o nič, čo by bolo v našich končinách len tak dostupné. O tejto značke som dokonca predtým ani len nemala tušenia. V rámci spolupráce s e-shopom BB Cosmetic sme si určili produkty na recenzovanie. Jedným z nich bol All Day Cushion od značky Yadah v odtieni Light Beige, ktorý by som dnes rada rozobrala do hĺbky a druhým zasa set pleťových plátenkových masiek. Tie ale rozoberieme v ďalšom článku.

Yadah x Sonyunara All Day Cushion ReviewHello my little lovely licornes! ~ It´s almost the end of another week. Time´s been flowing so fast. On Monday, I spent the evening at Jekyll&Hyde bar together with my friends. We were chatting and drinking a bit. On Tuesday, we went on a trip to Banská Bystrica which is situated in the middle of Slovakia. I had to wake up really soon and travelling by train was exhausting too so you can imagine, how less did it take me to fell asleep when I finally arrived home, haha. On Wednesday I had to wake up soon as well because I went to the doctor, but my day got better when I met with M*. We went to Schalkház café ♥ Yesterday I stayed at home together with my mum.

For today I prepared a new review. I´ve started to collaborate with a BB Cosmetic which provides a lot of different korean cosmetic products. Most of the brands are unknown even to me. One of this brand is also Yadah. I could pick two products so I picked All Day Cushion by Yadah and a sheet masks set also by Yadah. Today I will be talking only about the cushion.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Yadah x Sonyunara All Day Cushion ReviewCushion, alebo vankúšik, je vlastne kompaktný makeup, ktorý by mal v sebe kĺbiť hneď niekoľko vlastností. Balenie vyzerá veľmi pekne a milo - tým myslím aj samotnú krabičku. Obal produktu je o čosi väčší ako v prípade klasických púdrov. Ukrýva v sebe zrkadielko a priestor pre labutienku, pod ktorým je samotný "vankúšik" napustený mejkapom. Obsahuje lahodnú levanduľovú vôňu strednej intenzity, ktorá však nemusí sadnúť každému. Mne však učarovala.Vankúšik by mal poskytovať ↓
• perfektné krytie
• dlhotrvajúcu hydratáciu
• nanesenie v rámci ľahkého dotyku labutienky (preložené to znie jednoducho pekne)
zamatový finish pleti, ktorý trvá po celý deň bez akéhokoľvek stmavnutia
štyri prírodné extrakty pre zdravú pleť: levanduľu, kvetovú vodu, lišajník, ovocný extrakt zo Zanthoxylum Piperitum a extrakt kvetu z nechtíka lekárskeho, ktoré zabezpečujú celodennú hydratáciu pleti
mochicushion, alebo vankúšik pripomínajúci japonské mochi, špecializovaný na prevenciu pred vyparovaním vlhkosti z pleti
• labutienku s antibakteriálnym účinkom, vďaka ktorej je nanášanie mejkapu hygienickejšie
• no a napokon patentované balenie, ktoré udržuje labutienku vlhkú po celý deň

The cushion is actually a compact makeup which should be providing a few attributes. The packaging looks seriously cute and pretty and it´s a bit bigger than classic packaging we used to see. It contains a mirror, powder puff and a mochi-looking cushion below the place dedicated for a puff. It has a nice lavender scent which I absolutely love but it doesn´t have to please everybody. Especially the people who don´t like lavender scent.

The cushion should provide ↓
• perfect coverage
long-lasting powerful moisturizing
• only with a light touch, easily realize full coverage
• satin finishing keeps the skin smooth without darkening
• contains 4 natural extracts for a healthy skin: LavandulaAngustifolia(Lavender) Flower Water, UsneaBarbata(Lichen) Extract, ZanthoxylumPiperitumFruit Extract, Calendula Officinalis Flower
• mochicushion specialized for a moisture evaporation prevention system provides the skin with deep moisture
• ruby-cell puff approved for anthe tibacterial activity
• pathe tented case for excellent sealing effect leaves the puff moisturized all day.

Yadah x Sonyunara All Day Cushion ReviewZačala by som výberom odtieňa, ktorý je vhodný naozaj iba pre bledulky. Mojej pleti sadol dokonale. Nemohla som si vybrať lepšie. Vyššie som už spomenula, že levanduľová vôňa mi príde príjemná. Na celú tvár mi vystačia dve či tri namočenia labutienky, čo je skvelé! Takto vám 15 gramové balenie vydrží oveľa dlhšie. Počas aplikácie poskytuje produkt pleti jemne chladivý a hydratačný efekt. Vrstva, ktorú napokon vytvoríte, dokonale splynie s vašou pleťou. Je ľahučká ako pierko, na pleti necítite absolútne žiadne "zaťaženie". Akoby ste aplikovali hydratačný krém, ktorý sa po čase vpil do pleti. Má ľahké tekuté zloženie.

Chcete pri nákupe ušetriť? Využite zľavový kód "BBGABRIELLE".

Keď som ho použila prvýkrát, moja pleť zareagovala trošku nežiadúco. Vyhodilo sa mi na nej pár malých pupenčekov, no nebolo to nič hrozné. Nakoniec som pochopila, že je lepšie produkt nanášať následne po tom, ako si na tvár nanesiete aj vrstvu hydratačného krému. Po nanesení na tvár vytvorí pekný prirodzený lesk a zakryje malé nedokonalosti. Pokiaľ trpíte malými pupenčekmi, je lepšie si pred aplikáciou naniesť aj jemnú vrstvu korektoru. Mne však toto jemné krytie neprekáža - osobne preferujem prirodzenejšiu úpravu. Tmavé kruhy pod očami či červené miesta kryje pefrektne! Na pleti vydrží bezchybne niekoľko hodín, a to zhruba 6 až 8! Stále mám však tendenciu aplikovať ho znova, pretože skrátka milujem ten pocit xD Po celú dobu bola pleť hydratovaná a opakovaným používaním mám dokonca pocit, že sa zlepšila aj jej textúra. Je oveľa žiarivejšia, sviežejšia, jemnejšia, hydratovanejšia, dokonalejšia. Sama tomu nerozumiem. Kórejská kozmetika je jednoducho zázračná.

Yadah x Sonyunara All Day Cushion ReviewIts shade is 21 Light Beige which is like perfectly made for my skin. As you may know, I´m a seriously pale person so I have a little problems with finding the right products. But I coudln´t pick better in this case. As I mentioned above, I just love the lavender skin. For a full face coverage, two or three taps are enough! Yes, you read correctly. This way the 15 g packaging will last for a seriously long time. During application, it provides a bit cooling and moisturizing effect. Layer you will eventually make on the skin is super thin - it´s almost like nothing, like the air. It has a light liquid composition.


Do you wanna save money? Use a code "BBGABRIELLE".


When I used it for the first time, my skin was a bit irritated. I´m not sure why but I didn´t want to give up. I tried it a few more times and nothing happened. I was so happy. But I will give you a little advice - it´s better to moisturized the skin before you apply the cushion. After applying your skin is naturaly shining and little imperfections are perfectly covered - even the dark circles under the eyes and red spots on the face. If you have a few pimples on the skin, you better use a bit of concealer before applying the cushion. But I completely skip this step. I find natural coverage more pretty ♥ Even after a few hours (6 to 8) the coverage is completely okay, without any damage or darkening. But I always tend to apply it cause I really like that feeling xD And I also think that even my skin´s gotten better! It´s brighter, fresher, smoother, more moisturized and a lot nicer. I can´t understand it properly myself. Korean cosmetics is simply amazing.

Yadah x Sonyunara All Day Cushion Review

Záver ↓
• krytie: 4/5
hydratácia: 4/5
jednoduchosť aplikácie: 5/5
• konečný vzhľad pleti: 5/5
• vôňa: 5/5
vzhľad samotného produktu: 5/5
cena: cenovo je trošku drahší 3/5
dostupné odtiene: 2/5

Conclusion ↓
• coverage: 4/5
moisturizing: 4/5
application: 5/5
skin finish: 5/5
scent: 5/5
the appearance of the product: 5/5
price: it´s a bit pricey 3/5
shades: 2/5

31 comments:

 1. Caroline Cor17:21

  Taký nezvyk na tebe vidieť make-up :) Ale ide ti veľmi :*

  ReplyDelete
 2. Lovely review!
  Dora www.BangsBang.com

  ReplyDelete
 3. love this brand! Always awesome products to try)
  KireiKana

  ReplyDelete
 4. Alexa23:53

  Vyzerá veľmi zaujímavo:) Ja som takúto formu make-upu ešte neskúšala, no láka ma to :) Po tejto tvojej recenzii ho nám naozaj chuť vyskúšať :)

  Ardnaxela

  ReplyDelete
 5. Kelsey & Kenecha04:44

  Sounds lovely :)

  Florals&Smiles

  ReplyDelete
 6. Nice post. I like your blog.
  Would you like to follow each other? Yoou start ,next me.

  ReplyDelete
 7. Som veľmi rada, že som tento produkt skúsila. Plánujem si ich objednať v budúcnosti určite viac :)

  ReplyDelete
 8. Jááj Kerka, veď ja minimálne púder ž od leta používam, haha :)

  ReplyDelete
 9. looks like a nice cushion! thanks for sharing!

  Lyosha
  Inside and Outside Blog
  following you now!

  ReplyDelete
 10. Monica Rae13:46

  Vyzerá úžasne, aj výsledok je skvelý! ♥

  ReplyDelete
 11. Omg love your blog. You look beautiful. Never tried this but the package looks adorable.
  Also Thanks for visiting my blog. I follow you via GFC :)

  Charming Coco

  ReplyDelete
 12. Vesna18:01

  Looks really great darling! Thanks for sharing! xoxo
  Vesna - Home Chic Club

  ReplyDelete
 13. I can't even see the cushion because your eyeliner is so fieeerce! Great job!
  I'm following you <3
  Taupe Candy

  ReplyDelete
 14. Haha, thank you very much!
  I follow you too and thank you ♥

  ReplyDelete
 15. Thank you very much! ♥
  I follow you too :)

  ReplyDelete
 16. Lovely. You're beautiful.

  Inez | My Small World

  ReplyDelete
 17. OrangeCosmetics20:05

  Hello Gabriella,
  Great post. Have a pleasant day.
  Nancy 😊
  OrangeCosmetics

  ReplyDelete
 18. Moj mali kutak20:39

  Wow! Your blog look amazing. I follow you. Post is look great, and the product looks super.

  Moj mali kutak

  ReplyDelete
 19. Toks00:56

  I'm a bit wary of using this type of covering on my face, especially if you don't know what ingredients are in it. xoxoxo

  www.toksblog.com

  ReplyDelete
 20. The packaging looks so cute! <3

  ReplyDelete
 21. Nice products, you look gorgeous.

  Bernie, xx
  The Style Fanatic

  ReplyDelete
 22. Shannon Boyce00:18

  The packaging is fantastic! And I love the idea of this product. Following you on GFC!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 23. looks lovely :)
  Liza | http://www.yaalia.com

  ReplyDelete
 24. Great makeup, especially the eyes are so beautiful♥ Follow yor blog via GFC, hope you will follow back:)
  witty-sweety.blogspot.ru

  ReplyDelete
 25. Hello I already follow you like Gabrielle Crystal RoseBonniee :)

  ReplyDelete
 26. RariMoon✧・゜*07:58

  ☀︎˚✧₊⁎❝᷀ົཽ≀ˍ̮ ❝᷀ົཽ⁎⁺˳✧༚ ¡Preciosa!
  Dripdrip✧・.・゜

  ReplyDelete