* Valentínske líčenie *

Krásnu slnečnú nedeľu želám. Za sklami okien to vyzerá, akoby sa nám už črtala jar. Vonku svieti slniečko, teplomery konečne ukazujú aspoň niečo málo nad nulou a aj ľudia vychádzajú von oveľa viac, ako predošlé týždne. V rámci takého pekného počasia som sa rozhodla vytvoriť aj novú inšpiráciu v líčení, ktorá by pozostávala z pekných živých farieb. Ako dominantnú farbu som si zvolila ružovú - pochopiteľne, keďže sa jedná o valentínske líčenie. Siahla som po jej rôznych odtieňoch a použila som niekoľko odlišných paliet očných tieňov.
Základ líčenia tvorí hydratačný krém od Biodermy, Sébium Hydra (recenzia), na ktorý som následne naniesla zmatňujúci púder Sweet Cotton od Holika Holika (recenzia). Pôvodne som mala v pláne použiť aj farebné líčka, no napokon som zvolila niečo atypické - srdiečkové "pehy", ktoré mi kedysi prišli v Kawaiiboxe. Keďže som doma nemala nič použiteľné, čím by som ich mohla prilepiť, zvolila som zlatú očnú linku od Essence, ktorá sa nachádzala vo vianočnej kolekcii.

Základnou ružovou, ktorú som pre toto líčenie použila, bola tá z paletky Freedom Pro Shade & Brightern Play Kit (recenzia). Je veľmi pekná, svieža a výrazná. Potom som vrstvila pár ružových tieňov so shimmerom, ktoré obsahuje paletka Makeup Revolution - I ♥ Make Up Pink Fizz palette. Zo Sleek MakeUP i-Divine Snapshots som použila sýty ružový odtieň Magenta Madness a sýty fialový s názvom Purple Haze. Ten som použila na definovanie "spodného viečka", ako si môžete všimnúť na fotografiách nižšie. Doplnila som ho ešte jumbo ceruzkou na oči Rimmel London Scandal Eyes v odtieni Witness White, ktorú som naniesla rovnako na spodné viečko, akurát k vnútornému záhybu oka. Zlato-ružový odtieň som na viečku dosiahla vďaka tieňu zo Sleek i-Divine Oh So Special s názvom Gateau.

Očnú linku som vytvorila pomocou gélovej linky Astor Perfect Stay, ktorú som nakreslila pomocou štetčeka, ktorý je súčasťou balenia. Pracuje sa mi s ním veľmi dobre. Mihalnice som zafarbila pomocou riasenky Miss Sporty The Miaoww Look. Na obočie som použila set tieňov na líčenie obočia spolu s fixačnou riasenkou, opäť od značky Essence. Tvar obočia som zvýraznila ceruzkou Rimmel London Professional Eyebrow Pencil v odtieni Dark Brown. Na pery som použila rúž od Long Lasting od Essence v odtieni 27 Mystic Violet.


V prípade, že by ste rady vyskúšali na toto líčenie iný produkt alebo paletku, než sú spomenuté v článku, neváhajte a navštívte e-shop Notino.sk, kde nájdete mnoho rozličných produktov značiek od výmyslu sveta. Každý týždeň tam prebiehajú aj akcie , kde môžete ušetriť naozaj veľa :)

Comments

 1. Awesome outfit, you look amazing dear! Perfect eyeliner *-*
  Great blog! I'm following you, follow back? *
  http://omundodajesse.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 2. Krásné líčení! Nádech růžové se mi moc líbí ♥
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 3. laAdda21:38

  Makeup is very nice, dear, I like it.
  I follow you, please follow me back: laAdda
  ♥♥♥

  ReplyDelete
 4. Thank you I follow you too ♥

  ReplyDelete
 5. Ana Sofia22:12

  Omg, this eyeshadow is just awesome *.* Btw, loved your choker <3
  xo
  An Aesthetic Alien | Instagram | Facebook

  ReplyDelete
 6. Sofia Veloso22:46

  Ai ficou linda
  Beijinhos
  CantinhoDaSofia /Facebook /Intagram
  Tem post novos todos os dias

  ReplyDelete
 7. Dasha Zubenko22:53

  ładne zdjęcia :)

  Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;)
  ⤜ Mój blog "Demilla" ⤛

  ReplyDelete
 8. so festive, so glowing! perfect look)

  ReplyDelete
 9. Helena Raquel14:57

  Hello, the make is beautiful!
  I followed you :)

  BLOG | FACEBOOK | INSTAGRAM

  ReplyDelete
 10. Alexa16:08

  Krásne líčenie :) Obdivujem tie dokonalé linky, pretože ja sa s linkami ešte stále dosť trápim :)

  ReplyDelete
 11. Ďakujem veľmi pekne ♥
  Linky si maľujem už pekných pár rokov, chce to len prax x3

  ReplyDelete
 12. Hello dear, thank you very much!
  I follow you too :))

  ReplyDelete
 13. Jelena14:44

  Ahh, great post! I am following you :) Your turn.

  jfashionlover.blogspot.com

  ReplyDelete

Popular Posts