theBalm Meet Matt(e) Trimony Review

theBalm Meet Matt(e) Trimony ReviewKrásnu stredu želám ♥ Dnes som mala náramne dlhý deň. Je to pomerne dávno, čo som naposledy vstávala každý deň skoro ráno, aby som sa dostavila do školy na ôsmu, a končila o niekoľko hodín neskôr, ako tomu bolo na strednej. Nič iné mi však nezostáva, len si na nový režim zvyknúť. Chvalabohu sú tieto prvé týždne semestra vždy úvodné - väčšina profesorov a doktorov nás pustí skôr po objasnení podmienok pre absolvovanie daného predmetu.

Dnes by som vám rada napísala môj názor na paletku Meet Matt(e) Trimony od theBalm. Tohto amerického fešáka s úsmevom sťa by reklama na Colgate, ste si mohli všimnúť už na mojom Instagrame. Je to môj úplne prvý produkt tejto značky, ktorá má korene v USA. Keďže sa jedná o pomerne kvalitnú kozmetiku, ceny jednotlivých produktov sú trošku vyššie. Na obaloch kozmetiky theBalm sa mi veľmi páčia pekné, akoby retro vyzerajúce, ilustrácie, ktorými je charakteristická. Za vzhľadom však nezaostávajú ani zmyselné a vtipné názvy jednotlivých produktov či ich odtieňov.

Hello my little licornes! ~ Today I had such a long day. It´s been a seriously long time since I had to wake up so soon to be at school before 8 a.m. But I have to get used to it. Thanks God that these first weeks at the beginning of the terms are mostly introductory ones. But that´s not what I wanted to talk to you about. Today I would like to share you my opinion on a Meet Matt(e) Trimony eyeshadow palette by theBalm. You can saw this handsome man already on my Instagram. It´s the very first product made by this brand I actually own. The origin of the cosmetics is in the USA and it´s characteristic thanks to those retro-looking illustrations on every single package. Even the names of the shades and products themselves are extraordinary, but on the other hand, they´re very interesting and sensual.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

First, you Met Matt(e), then you Met Matt(e) Nude, now it’s time to Meet Matt(e) Trimony—the special occasion palette. Featuring nine versatile shades, these matt(e)s are ‘suit’able for any occasion. With a velvety smooth texture, triple-milled formula and true-to-pan payoff, your look will live on happily ever after. Always easy on the eyes, Meet Matt(e) Trimony transitions from business casual to black tie in no time. (source: thebalm.com)

theBalm Meet Matt(e) Trimony ReviewPaletka, ktorú mám konkrétne z e-shopu Parfémy-Elnino.sk, obsahuje deväť matných očných tieňov a veľké zrkadlo, ktoré sa ukrýva v hornej časti. Neobsahuje žiaľ žiaden aplikátor. Moje najobľúbenejšie sa nachádzajú v druhom riadku. Všetky majú jemné práškové zloženie a sú výborne pigmentované. Nemajú žiadnu parfumáciu. Poslúžia nielen na jednoduché jemné líčenie, ale aj v prípade, ak chcete dosiahnuť dramatickejší pohľad. Pri aplikácii sa nedrolia a nemáte ich pod celým spodným viečkom. Na viditeľné zafarbenie viečka vám postačí zopár ťahov štetcom.

I got this palette from Parfémy-Elnino.sk. It contains nine matte eyeshadows which have a light powdery composition. On the upper side, there´s a big mirror. Palette doesn´t contain any brush or applicator and doesn´t provide any scent. They are perfectly pigmentated. My the most favourite shades are those from the second row. You can use this palette in case you would like to make a light naturally looking makeup but even in case you want some dramatic one. They don´t crumble while applying them. For a visible colour, only a few brush strokes are enough.

Matt(e) je jednoducho úžasný. Veľmi som si ho obľúbila a spríjemnil mi už niekoľko spoločných chvíľ v kruhu priateľov a známych. Na fotografiách nižšie pripájam celkom tri líčenia, ktoré som ním vytvorila. Prvé z nich je jednoduchšie a jemnejšie, v rámci druhého už som použila tmavší hnedý odtieň v spojení s čiernym. V treťom prípade som na viečko naniesla iba jeden, a to Matt Kuman, ktorý má pekný červený nádych. Chcela som dosiahnuť jemný grunge nádych. V nemennom stave zotrvali zhruba 6-7 hodín a určite by vydržali o čosi dlhšie.(poznámka: ako som si teraz všimla, na očiach môžu vyzerať trošku lesklo, čo je pravdepodobne spôsobené lesklou bázou).

Matt(e) is simply amazing. I seriously like him a lot and he already made a few moments even better. On the photos below you can see a little makeup inspiration I made with "him". The first one is more simple and fine, in the second one I also used a dark brown shadow and also a bit of black one. In the third one, I wanted to try to make it look a bit "grunge" and I only used a Matt Kuman shade, which is a nice soft red colour. Eyeshadows hold on the eyelids for up to 7 hours without any damage. It will probably stay there much longer. (note: eyeshadow may seem a bit shiny but it´s because of the base).

Máte skúsenosti s kozmetikou theBalm? :)
Have you ever tried theBalm cosmetics? :)

theBalm Meet Matt(e) Trimony Review theBalm Meet Matt(e) Trimony Review

Comments

 1. driving30_with_2gether00:05

  The Balm has so many great products! This palette looks gorgeous. I adore the look you created!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Moj mali kutak09:47

  This product is so cute. I love essences products. Great post, dear!

  Moj mali kutak

  ReplyDelete
 3. so nice! ** i have NudeTube and I love it)))
  KireiKana

  ReplyDelete
 4. RariMoon✧・゜*08:00

  At first I wasn't so sureif to get this, but damn, now I do! ♡
  Dripdrip✧・.・゜

  ReplyDelete
 5. cintya anggun05:16

  Hello, Dear! Thanks for sharing the review. Your eyemakeup looks very professional.
  And you have very cute blog!
  Dear, would you like to follow each other? I have already followed you on Gfc. Please follow me back:)

  loves,
  www.saycintya.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Thank you very much for the comment and following ♥
  I follow you too :)

  ReplyDelete
 7. Thank you ♥ NudeTube is amazing too *///*

  ReplyDelete
 8. OrangeCosmetics23:09

  Great review! I have the Balm Meet Matt(e) Nude Palette and I like it.
  Have a nice weekend.
  Nancy :-)
  https://OrangeCosmetics.blogsspot.de

  ReplyDelete
 9. Thank you very much! ♥
  Have a great weekend too! :)

  ReplyDelete

Popular Posts