Vianoce s Bohemia Gifts & Cosmetics

Značka Bohemia Gifts and Cosmetics je českou značkou ručne vyrábanej kozmetiky, ktorá ponúka široký sortiment originálnych a jedinečných kozmetických darčekov a produktov. Je obohatená o prírodné bylinné a ovocné extrakty. Sortiment sa skladá z niekoľkých podkategórií, ktorou sa daná edícia odlišuje od tých ostatných. Spomeňme napríklad pivnú a vínnu edíciu, kozmetiku s extraktmi z levandule či ruže alebo kozmetiku s vôňou alkoholu, akým je napríklad rum či whiskey. Rozmanitosť tovaru je pre túto značku charakteristická a na e-shope Notino.sk nájdete dostupných pomerne dosť produktov.


Zhrňme si teda do niekoľkých bodov, prečo som si kozmetiku Bohemia Gifts & Cosmetics obľúbila ja ↓

• je ručne vyrábaná u našich susedov
• ponúka kozmetiku vysokej kvality
• produkty majú príjemnú identickú vôňu
• vyníma sa veľmi peknými grafickými baleniami
• na svoje si prídu aj páni, nielen dámy
• vynikajúce a v niektorých prípadoch aj vtipné námety na darčeky
cenovo výhodné sady, ktoré obsahujú niekoľko produktov
• na e-shope nájdete ponovom aj veľké vonné sviečky

Priznám sa, že väčšina darčekov, ktoré som rodinke zakúpila k Vianociam, bola práve z dielne tejto českej značky. Nikde inde som nenašla takéto neobyčajne originálne balenia a vôbec nápady na rozličné sady. Napríklad sada Wedding, ktorú si môžete všimnúť nižšie. Udrela mi do očí ihneď, akonáhle som ju uvidela. Rozhodla som sa ju kúpiť spoločne mamine aj jej priateľovi.

Bohemia Gifts & Cosmetics Wedding kozmetická sada I.Bohemia Gifts & Cosmetics Lovebook kozmetická sada I.Bohemia Gifts & Cosmetics Christmas kozmetická sada I.

kozmetická sada Wedding (sprchový gél pre neho a pre ňu)
Lovebook (krémový sprchový gél, soľ do kúpeľa, sviečka, kondóm)
Vianoce (sprchový gél, olejový kúpeľ, glycerínové mydlo)

Z týchto troch balení sa mi najviac páči určite kozmetická sada Alfons Mucha. Tohto maliara určite väčšina z vás pozná - je charakteristický svojím neobyčajným štýlom kresby a maľby. Pekný a milý nápad, ako si svojho rodáka uctiť a tiež skvelý nápad, ako potešiť niekoho, kto má k umeniu naozaj blízko.

Bohemia Gifts & Cosmetics Rum Spa kozmetická sada I.Bohemia Gifts & Cosmetics Alfons Mucha kozmetická sada I.Bohemia Gifts & Cosmetics Ladies Spa kozmetická sada I.

Rum Spa (sprchový gél, olejový kúpeľ, glycerínové mydlo)
Alfons Mucha (dvakrát krémový sprchový gél, glycerínové mydlo)
Ladies Spa (sprchový gél, prísada do kúpeľa, 2x tuhé mydlo)

No a v rámci tohto posledného výberu ma zaujala najviac tretia sada, Nostalgia spa, ktorá má krásny starozelený vintage obal. Pôsobí dievčensky a romanticky.

Bohemia Gifts & Cosmetics Gentlemen Spa kozmetická sada I.Bohemia Gifts & Cosmetics Coffee kozmetická sada II.Bohemia Gifts & Cosmetics Nostalgia Spa kozmetická sada II.

Gentleman Spa (sprchový gél, prísada do kúpeľa, 2x tuhé mydlo)
Coffee (sprchový gél, kúpeľová pena, vlasový šampón)
Nostalgia Spa (sprchový gél, kúpeľová pena, vlasový šampón)

Zaujala vás táto kozmetika? :)

Would you like to leave a comment?

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)