Povianočný výpredaj na Notino.sk

Želám krásny a pohodový piatkový večer. Určite sa každý z nás v živote stretol s typickým povianočným javom, ktorým sú povianočné výpredaje rozličného tovaru - potravín, oblečenia, ale aj kozmetiky. Keďže som blogerka, ktorá má blog orientovaný prevažne na kozmetiku, nedá mi nesledovať výpredaje kozmetických e-shopov. Veď prečo aj nie? Tovar je mnohokrát lacnejší a vyplatí sa oveľa viac ako počas predvianočných dní, keď je oň podstatne väčší dopyt. Sami to poznáte z vlastnej skúsenosti. Pri tejto príležitosti by som vám teda rada ukázala zopár produktov, ktoré zaujali mňa a možno dáte niektorým z nich šancu aj vy. Všetky z nižšie uvedených, a mnohé ďalšie, nájdete, ako inak, na e-shope Notino.sk.

Ako prvé ma zaujali produkty Victoria's Secret, ktoré som si vďaka darčekovej sade Secret Charm veľmi obľúbila. Páči sa mi ich jedinečná autentická vôňa, ľahké balenie telových sprejov a, samozrejme, aj výdrž vône, a to nielen pri sprejoch, ale aj sprchových géloch a telových mliekach.


* telové mlieko Love Spell * telový sprej Amber Romance * telový sprej Sheer Love * telové mlieko Amber Romance *


Darčekové sady, ktoré mi padli okamžite do oka, sú určite Collistar Profumo Dei SensiVictoria's Secret Victoria. Sada Collistar obsahuje osviežujúcu vodu, sprchový gél a červenú malú kabelku. Sada VS obsahuje telový sprej, mlieko, sprchový gél a kozmetickú tašku. Čo sa týka parfému, je tu jeden, ktorý odkedy bol uvedený na trh, nezišiel mi z mysle. Je ním parfémovaná voda Paco Rabanne Olympea. Zaujala ma svojou vôňou, nádherným flakónom aj TV reklamou.


V rámci kozmetiky vyzerajú super tieto dve sady. Prvú, L'Oréal Paris Revitalift, by som chcela zakúpiť mamine na meniny. Obsahuje odličovaciu micelárnu vodu a denný spevňujúci a protivráskový krém. Benefit Feelin' DANDY obsahuje oveľa viac produktov. Sú nimi tekutá lícenka a lesk na pery 2 v 1, kompaktný bronzujúci púder, tekutý rozjasňovač, lesk na pery a štetec.


Máte aj vy nejaké produkty, ktoré si plánujete v povianočných výpredajoch zakúpiť? :)