Like a doll

Makeup Revolution Blush palette reviewPekný zasnežený pondelok želám. Hľadáte lícenku, ktorá by dokonale pasovala k terajšiemu ročnému obdobiu, zime? Hľadáte lícenku, ktorá by obsahovala širokú paletu ružových odtieňov? Hľadáte lícenku, ktorá vaše líčka premení na líčka porcelánovej bábiky? Pokiaľ ste minimálne na jednu z uvedených otázok odpovedali áno, mám pre vás jeden tip, vďaka ktorému sa vaše želanie môže stať realitou. Dnes by som vám totiž rada predstavila produkt od Makeup Revolution, ktorým je táto Blush Palette, paleta s lícenkami. Tento produkt mám z e-shopu Parfémy-Elnino, kde nájdete viacero produktov značky MR za oveľa výhodnejšie ceny!

Hello by lovely licornes! ~ Are you looking for a blusher for the winter season? Are you looking for a blusher which consists of pink shades? Are you looking for a blusher which makes your cheeks look like doll ones? If your answer was "yes" at least in the one case, I have a little tip for you which can help your dreams come true. Today I would like to show you my new product by Makeup Revolution which is this blush palette. I ordered it through the Parfémy-Elnino e-shop where you can find another MR products which are way cheaper!

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Makeup Revolution Blush palette reviewMnohokrát som na blogu spomínala, že moja pokožka je neskutočne bledá a o pleti nehovoriac. Niekoľko rokov som nedala dopustiť na lícenku v oranžovom odtieni s jemným, ale naozaj iba jemným, nádychom hnedého odtieňa. Líčka nielen pekne zvýraznila, dodala tvári aj jemné kontúry. Nikdy som veľmi nemala v láske ružové odtiene. Prišli mi umelé a neprirodzené. Človek sa vekom a skúsenosťami ale mení a i ja som napokon po takýchto odtieňoch siahla. A urobila som, myslím si, aj dobre. Bielej bledej pleti sa, obzvlášť v zime, takéto artificial odtiene veľmi hodia. Líčka vyzerajú akoby prirodzene vyštípané od chladného počasia a mrazu.

I mentioned that my skin is seriously white a few times before. Since I can remember, I had been using the only one blusher - the orange one with a light brown shade in it. I just couldn´t bring myself to try another shade and the pink ones were too artificial and no very natural for me. But well, people change and I has changed as well. I brought myself to try a pink shade and not the only one! I think that pink blusher is seriously the best one for a white pale skin during the winter. Cheeks look like they´re naturally pink/red because of the cold air and maybe freezing.

Na úvod ma zaujal pekný výzor líceniek. Ak sa lepšie prizriete, vyzerajú akoby boli namiešané z viacerých farieb. Príde mi to veľmi pekné. Okrem krásnych farieb rozličných odtieňov sa mi páči, že nie sú matné - dodajú tak tvári aj rozžiarený vzhľad. Rozžiarená tvár vyzerá oveľa krajšie, sviežejšie a mladšie. A to je potrebné hlavne v tých takých pochmúrnych dňoch, kedy ani vaša nálada nie je zrovna najlepšia.

Makeup Revolution Blush palette review Makeup Revolution Blush palette review

Podľa mňa ponúka paleta škálu farieb, v ktorej si určite každá žena nájde tie svoje odtiene. Poprípade si ich môže sama namiešať tým, že spojí niekoľko farieb dokopy. Veď prečo nie? Experimentovaniu v oblasti mejkapu sa medze nekladú. Lícenka zotrvá na svojom mieste celý deň bez viditeľného rozmazania či vyblednutia farieb. To na lícenkách od MR milujem. Netreba sa báť, že vám urobia na tvári šarapatu. Stačí im veriť, pretože sú jednoducho úžasné!

The first thing about this palette which I like is the appearance of the shades. It looks like they are mixed together. Can you see it? I just find it seriously beautiful. Another thing which pleases my senses is the fact, that they´re not matte. I prefer shiny blushers way more than the matte ones. They can provide a little brightening effect on your face which is really great. Skin looks more fresh and younger. It holds on your cheeks whole day - you don´t have to be afraid of smudging or fading out. They´re just amazing!

Comments

 1. Daniela02:36

  OMG! I'm in love with these colors!
  Really cute !!
  http://softcutie.blogspot.com.uy/

  ReplyDelete
 2. Monica Rae12:07

  Makeup Revolution má dokonalé paletky ♥

  ReplyDelete
 3. Molly Hogan17:44

  Such a pretty palette!

  Xx

  Molly

  www.trendychickadee.com

  ReplyDelete
 4. Violette18:09

  I love these colors on this palette! They are perfect!

  http://violettedaily.com

  ReplyDelete
 5. Ešte som nenarazila na produkt, ktorý by mi od nich nesedel :)

  ReplyDelete
 6. Nina20:26

  wow this blush palette looks super cute, beautiful shades.
  Nina
  Nina's Style Blog

  ReplyDelete
 7. So pretty!

  http://www.myclusterofthoughts.com/

  ReplyDelete
 8. From Luxe With Love06:58

  Great post babe! Hope you had a lovely Christmas! x

  www.fromluxewithlove.com
  www.bloglovin.com/blogs/from-luxe-with-love-14590195

  ReplyDelete
 9. natalie09:18

  these colours are gorgeous
  x
  http://anoddgirl.blogspot.com.au

  ReplyDelete
 10. Pretty looking blusher, I like the colours very much.

  www.busyandfab.com

  ReplyDelete
 11. Alexa17:25

  Paletka vyzerá naozaj krásne :) tiež som bleduľka a bez licenky by som vyzerala ako smrtka :D

  Ak chceš zapoj sa do giveaway na mojom blogu ardnaxelaslife.blogspot.sk :)

  ReplyDelete
 12. Esraa Bassiouny15:57

  These are great shades. Love the photos too.
  How about we follow each other on bloglovin'? Follow me and I'll follow you back.
  http://societyfix.blogspot.com.eg/

  ReplyDelete
 13. Presne tak - viem presne, o čom hovoríš, haha :D

  ReplyDelete
 14. Thank you ♥ I had! Hope you had great holidays as well :)

  ReplyDelete
 15. Priscilla Eliodoro18:26

  Great post! Love blusher with pink shades!
  http://hairandvibes.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. such a pretty color palette!

  www.prettyinleather.net

  ReplyDelete
 17. Aditi Oberoi Malhotra02:58

  I love the colors! Thanks for sharing!
  Adi xx
  fancycorrectitude.com
  instagram.com/fancycorrectitude

  ReplyDelete
 18. Pretty pink colors!! I adore!

  Tina
  www.justatinabit.com

  ReplyDelete
 19. The post is great.! I really love your photos :)

  irinathayer.com

  ReplyDelete
 20. Elena Dal Maso16:06

  Great palette, all the shades look so lovely :)))

  xoxo
  www.bellezzefelici.blogspot.com

  ReplyDelete
 21. Oh very gorgeous palette darling!
  xx

  www.sakuranko.com

  ReplyDelete

Popular Posts