Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review

Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 ReviewPekný štvrtok želám! Konečne sme sa so spolužiakmi dočkali aspoň krátkeho voľna. Celý týždeň sa niesol v zápočtovom duchu takže som okrem učenia nerobila v podstate nič iné. V pondelok na mňa čakala filozofia, utorok som sa venovala sociológii, z ktorej chceme ísť s P* aj na predtermín a v stredu to bola ortoepia. Dnes sme mali zápočet z antropológie, z ktorej sme odovzdávali aj seminárne práce a rovnako tak aj z ortografie. Po dnešku už si svojou slovenskou národnosťou na 98,7% nie som istá, haha. I napriek tomu, že nadchádzajúci týždeň už má väčšina študentov voľno, nás čaká zápočet ešte z angličtiny pre masmédiá a sociológie. Pevne verím, že aj vy ste sa s pred"prázdninovými" testami popasovali, že ste všetci prešli a držte palce aj nám, masmediálnikom! ♥

Hello my little licornes! ~ It´s been a while since I posted the last article. I know, I´m sorry. I didn´t have much time because we were having a lot of tests this week. You surely know that feeling - finals at the end of the semester. Yep, it´s been killing me as well, haha. On Monday, I had Philosophy, on Tuesday Sociology, on Wednesday Orthoepy and today we had finals from Anthropology (+ seminar work) and Ortography. I´m seriously exhausted and at the same time so glad that it´s Thursday already. Next week I have "only" three tests - from English and two from Sociology (a small one and a final one). Hope you passed all of your tests and exams guys. Cross fingers for us, mass media studies students as well ♥

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 ReviewOdbočme teraz od môjho súkromného života, ktorý bol, ako ste si mohli v predchádzajúcom odseku prečítať, v posledných dňoch nabitý neskutočne záživnými a excitujúcimi udalosťami, a prejdime na produkt, o ktorom som sa dnes rozhodla písať. Ako už ste mohli z fotografie vyššie vydedukovať, jedná sa o novú paletku očných tieňov, ktorá sa, vďaka e-shopu Parfémy-Elnino, objavila v mojej zbierke pred zhruba dvoma týždňami. Makeup Revolution London Salvation Palette Iconic Pro 2 ponúka dokonalú farebnú škálu očných tieňov, ktoré môžete využiť rovnako v prirodzenom a nenápadnom, ako aj dymovom líčení.

But back to the main topic of this post. I would like to show you my new eyeshadow palette which I got I guess two weeks ago. I ordered it through Parfémy-Elnino e-shop. It´s Makeup Revolution London Salvation Palette Iconic Pro 2 and it contains a lot of lovely shades. You can use them for a "naked" makeup but also for a dramatic one.

Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 ReviewPaletka má veľmi pekný, matný, elegantný obal a nachádza sa v nej presne šestnásť očných tieňov. V hornom rade sa vynímajú prevažne matné, v dolnom sú to, naopak, tiene so shimmerom, čiže s jemnými trblietkami. Matné tiene používam častejšie - prídu mi oveľa prirodzenejšie a rada ich tiež zakomponuvávam do denného líčenia alebo warpaintu, ako to s P* nazývame. Je potrebné testom nahnať strach a rešpekt, no nie? Haha. Tie lesklé sa mi spájajú predsa len s výnimočnejšími príležitosťami.

Palette has a nice, matte and elegant cover which contains completely 16 eyeshadows. Upper row contains matte ones, lower contains shimmering ones. I like matte ones more because I think they look much more natural than shimmering ones. I like to use them during the day as well. For a "warpaint" like we tend to call it with P*. You know, even your final exams have to show a respect and fear to you, haha. I tend to use those shimmering ones for a special occasion.

Obojstranný štetček s novými aplikátormi ♥ S týmto prvým očný tieň rozotriete krásne dostratena. Je to jeden z mojich najlepších blendiacich štetcov. Je jemný a nedráždi pokožkuDouble sided brush has new applicators ♥ I usually use the first one for blending the eyeshadows. It´s seriously amazing and so soft.

Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review

V rámci prvého líčenia očí som využila kombináciu očných tieňov s názvami Grey Day, Echo a New Rules. Začala som záhybom oka, kde som naniesla a rozmazala dostratena tieň Grey Day. Keď som bola s výsledkom spokojná, použila som malé nebadané množstvo tieňu New Rules a zvýraznila líniu záhybu oka. Viečko som dokončila tieňom Echo. No a na záver som pridala čiernu gélovku spolu s riasenkou od Astor.

For the first makeup, I used a combination of three eyeshadows. On the eye crease, I used the combination of the shades Grey Day and New Rules. The whole eyelid I covered in the Echo shade. I finished the whole look with a gel eyeliner and mascara by Astor.

Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review

Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review

V druhom prípade som použila jasnejšie, živšie a sýtejšie farby, do ktorých som sa zamilovala a rada ich nosím aj počas všedných dní. Jedná sa o spojenie tieňov One Way a New-Trial. One Way som so štipkou tieňu Faith naniesla na záhyb oka a na viečko následne použila New-Trial. In the second case, I used brighter and more vibrant colours. For the eye crease I used shade One Way and for the whole eyelid, I used New-Trial one. Into One Way´s colour, I also added a bit of Faith shade. The eyeliner and mascara are the same ones as I used in the first case.

Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review Makeup Revolution Salvation Palette Iconic Pro 2 Review

S použitím bázy vo forme ľahkého jemne pigmentovaného púdru vydržia očné tiene na viečku zhruba deväť hodín bez viditeľného rozmazania sa. Mám to odskúšané, keďže sa líčim ráno a domov chodím zo školy vo večerných hodinách. Jedným slovom, táto paletka je úžasná ♥ Veľmi som si ju obľúbila a momentálne je to môj naj produkt, čo sa líčenia očí týka :)

As a base, I used a light and fine-pigmented powder my Maybelline. With the base like this, eyeshadows are able to hold on the lids even for the nine hours! I usually do my makeup in the morning. From the university, I usually arrive at home in the evening. I also have to mention that this palette is one of my the most favourite products right now :)

Comments

 1. Pavla Kopuletá07:12

  Pěkné líčení, sluší ti obě, ale osobně se mi více líbí to první, než to výraznější červené.

  ReplyDelete
 2. Katarína Sládečková08:36

  Paletka vyzerá naozaj atraktívne. Páči sa mi, že má trblietavé odtiene a hlavne tá rozmanitosť, že nezostala iba pri jednej farbe vo viacerých odtieňoch, ale nájdeš tu takmer všetko. Mne sa na tebe páči najmä nude líčenie, ale aj fialové je vážne sexy :)

  ReplyDelete
 3. Peletka vyzerá veľmi pekne. A to prvé líčenie sa mi moc páči :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. Gabux18:24

  Moc hezké líčení! :))
  Taky se chci umět malovat! :D To není fér. :D

  http://gabux-creativity.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Ellenya23:41

  V poslednej dobe zháňam akurát nejakú paletku, tak vidím, že sa budem musieť pozrieť po tejto, vyzerá veľmi pekne :)

  http://www.manzara.sk/elegantne-saty-murana-cierne

  ReplyDelete
 6. Ellenya23:46

  V poslednej dobe zháňam akurát nejakú paletku, tak vidím, že sa budem musieť pozrieť po tejto, vyzerá veľmi pekne :)

  http://www.ellenya.com/2016/12/vianocna-vieden.html

  ReplyDelete
 7. Ďakujem! :)
  Chce to len tréning! :D

  ReplyDelete
 8. Ja sa jej neviem nabažiť ♥

  ReplyDelete
 9. Radulinka12:30

  Krásné! Já ty paletky od MUR miluju snad všechny ♥
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 10. Drews Beauty13:36

  to burgundy líčenie je perfektné, máš super oči na linku :)
  http://drewsbeauty.blogspot.sk

  ReplyDelete

Popular Posts

LICORNIATKA