> Victoria´s Secret Secret Charm Review | Blog de la Licorne


Victoria´s Secret Secret Charm Review

Victoria´s Secret Secret Charm ReviewKrásnu nedeľu vám želám. Nedávno sa mi do rúk dostala sada Victoria´s Secret s názvom Secret Charm, ktorou sa mi otvorili úplne nové dvierka v oblasti telovej kozmetiky. Doposiaľ som od značky VS ešte nič neskúsila. Kozmetickú sadu Secret Charm som objednávala z Parfémy-Elnino.sk, kde nájdete aj iné produkty VS. Sada je ladená do modro-fialovej farby a obsahuje sprchový gél, telové mlieko a telový sprej, ktoré sú spoločne uložené v krásnej, lesklej, kozmetickej taštičke, v ktorej už mám uložené produkty, ktorými sa každodenne líčim a ktoré pravidelne používam. Vôňa produktov sa nesie v spojení konvalinky a bublifuku - čo je pre mňa úplne nevysvetliteľné, ako v týchto produktoch môžem cítiť túto vôňu. Každopádne, produkty som si zamilovala ihneď po ich prvotnom vyskúšaní ♥

Hello my little sweet licornes! It hasn´t been so long since I got this Victoria´s Secret set named Secret Charm. I hadn´t had any experience with a VS brand before. This is my premiere. I ordered this set through the e-shop Parfémy-Elnino.sk where you can find also other VS products. The whole set is composed of four products - shower gel, body lotion, body mist and cosmetic bag which looks really pretty, shiny and it´s in the purple colour. A scent of the products reminds me of the scent of a lily of the valley and a bubble blower which is seriously unordinary scent but on the other side really interesting.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Victoria´s Secret Secret Charm ReviewSprchový gél má svetlomodrú farbu a po nanesení na telo v spojení s vodou vytvorí jemné bublinky. Identická vôňa konvalinky a bublifuku je prítomná vo všetkých troch produktoch. Veľmi sa mi páči aj ich grafický dizajn - spojenie farieb, samotné logo Secret Charm a zobrazenie kvetu v dolnej časti.

Vďaka kombinácii sprchového gélu a telového mlieka bude vaša pokožka prevoňaná o čosi dlhšie, zhruba tri až štyri hodiny od aplikácie. Mlieko má svetlomodrú farbu a vodnaté zloženie - do pokožky sa vpíja už popri natieraní. Pre jeho silnejšiu parfumáciu by som bola opatrná s jeho používaním na podráždenú pokožku. Nižšie môžete vidieť zloženie telového mlieka.The shower gel has a light blue colour and with the water together it makes tiny bubbles. An identic scent of the lily of the valley and bubble blower has every single product from this set. I also like the design of the packagings in all three cases - colour composition, Secret Charm logo, flower below.

Thanks to the combination of the shower gel and body lotion your skin will be scented for approximately three to four hours. The lotion has also the light blue colour and watery composition - it soaks into skin already during the applying. For its stronger scent, I would be cautious while applying it on the irritated skin. Below you can see the composition of the body lotion.

Telový sprej Secret Charm sa stal neoddeliteľnou súčasťou mojej kabelky. Mám ho pri sebe neustále, nech idem kamkoľvek. Tú vôňu som si zamilovala. Vyhovuje mi jeho forma "rozprašovača". Stačí zopár strekov a krásne prevonia akékoľvek oblečenie. Výdrž je zhruba tri až štyri hodiny. Aj po uplynutí tejto doby je ho na oblečení cítiť, avšak nie v takej intenzite ako na začiatku. Po aplikácii z času na čas zacítim "alkoholovú" vôňu, ktorá sa však po niekoľkých sekundách rozptýli a vy voniate ako už spomínaný bublifuk, haha ♥ Ak plánuteje potešiť maminu, sestru, kamarátku či priateľku, kozmetické sady od VS sú vhodným darčekom nielen pod stromček, ale aj k rôznym sviatkom počas celého roka.

Body mist Secret Charm is an inseparable part of my bag wherever I go. I just fell for this scent. I also like it´s "spray" form. Just a few spreads and your clothes are nicely scented for approximately four hours. Even after this time, you can scent it on your clothes, but with not that much intensity as in the beginning. From time to time I can smell a bit of alcohol scent at the beginning, but after a few seconds it disappears and you scent like the bubble blower mentioned above ♥ If you plan to please your mum, sister, friend or a girlfriend, cosmetic sets made by VS are a suitable gift for them all. Not just under the Christmas tree but during the whole year.


1 comment:

  1. I love this set.

    www.mydailywear.co.uk

    ReplyDelete