Happiness Boutique Statement Earrings

Happiness Boutique Statement Earrings

Peknú nedeľu prajem! ~ Zhruba dva týždne dozadu ste si na mojom Instagrame mohli všimnúť fotografiu s dvoma novými skvostmi, ktoré mi pribudli do mojej zbierky šperkov a bižutérie. Spočiatku som váhala, po čom siahnuť skôr - či po niektorom z nádherných lesknúcich sa náhrdelníkov pestrých farieb alebo napokon staviť radšej na dva páry krásnych náušníc, ktoré vynosím viac a častejšie. Musím sa priznať, náhrdelníky vidím radšej ligotajúc sa na stojane, ako na vlastnom krku, haha.

Hello my little cute licornes! ~ Approximately two weeks ago I posted a photo on my Instagram with two pairs of my new statement earrings. They are so pretty, they seem so elegant. I can´t take my eyes from them, haha. I´m really glad I expanded my jewellery collection with these two pieces. I needed to decided between a necklace or two pairs of earrings. Of course I chose earrings because I prefer wearing them than necklaces.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review


Happiness Boutique Statement Earrings

E-shop Happiness Boutique ma zaujal už v rámci prvej návštevy. Má pekný, "čistý" a priehľadný dizajn a páčia sa mi aj ich fotografie - či už tie ilustračné v rámci akcií, ktoré momentálne prebiehajú alebo tie, na ktorých sú priamo zobrazené šperky. Nech už nakúpite v akejkoľvek cenovej relácií a v akomkoľvek množstve, poštovné máte úplne zadarmo! Dodacia lehota je od jedného do 14 dní , pričom v rámci Európy by sa mal balíček dostaviť do jedného týždňa. Okrem nákupu šperkov môžete využiť aj program odmien, čo určite poznáte. Ak uverejníte fotografiu akéhokoľvek ich produktu, dostanete za to bodíky, ktoré vám poskytnú v budúcnosti určité zľavy. Ak vás ich ponuka zaujala a máte záujem si niečo objednať, môžete využiť aj kód "blog-de-la-licorne", vďaka ktorému si uplatníte 10% zľavu! * platí pri nákupe nad 19€, do 2.12.2016

Happiness Boutique caught my attention on the first sight. I like its nice clean layout and their photos. They´re so beautifuly taken ♥ If you are interested in buying something on this e-shop too, you will surely be happy when I tell you, that a shipping is COMPLETELY FREE! Everywhere! And it takes something from 1 to 14 days to deliver. If you are from Europe, it will take up to 7 days, what is amazing! After receiving the items you can publish your photos with products and get some points - yeah, HB has its own reward program. Something caught your attention? Want to buy it? Enjoy 10% off with a code "blog-de-la-licorne" which is valid until the 2nd of December ♥

Happiness Boutique Statement Earrings

Sacred Blue Bee Statement Earrings boli prvé náušničky, ktoré mi padli do oka. Jedná sa o milé klasické "napichovačky", ktoré nosím veľmi rada. Modrú farbu obľubujem, nie sú ťažké, takže uši nijako nezaťažujú. Sršia odleskom a eleganciou v spojení strieborných a modrých tónov. Nosiť ich môžete pri špeciálnych príležitostiach, no vyzdvihnú aj každodenný outfit. Neobsahujú nikel ani olovo, čo je v mojom prípade veľmi dôležité, pretože som na nikel mierne alergická.

Sacred Blue Bee Statement Earrings were the first ones, what I wanted. Lovely little studs, which I like the most. Blue colour is one of my the most favourite ones. It´s great, that they´re small because they aren´t very heavy for your ears. They provide your ears shining and elegance with a silver and blue combination. You can wear it on special occassion events or during the ordinary day. They will make every outfit pretties. Product doesn´t contain leed and nickel.

Happiness Boutique Statement Earrings

Happiness Boutique Statement Earrings

Druhými v poradí boli Tropical Paradise Statement Earrings, ktoré sršia niekoľkými rozličnými farbami. Veľmi sa mi táto kombinácia farieb a celkovo pastelových odtieňov páči. Tieto sú opäť "napichovačky" avšak visiace. Aj tieto sú striebornej farby, doplnené o kamienky v ružovej, jemne tyrkysovej, svetlomodrej a mliečnej bielej farbe. Zanechávajú pocit elegantnosti a ženskosti, ale zároveň aj roztopašnosti a sladkosti. Sú o čosi ťažšie, ako tie predošlé, avšak je to pochopiteľné, keďže sa jedná o visiace náušnice.

Obe náušnice beriem ako jeden z prednarodeninových darčekov, pretože mi prišiel tesne pred 20. narodeninami. Krásny darček, čo poviete? :)

Tropical Paradise Statement Earrings were the second ones. They even look like they were made in paradise, don´t you think? Combination of rose pink, light turquoise, pale blue and milky white colour is just incredible. I can´t take my eyes off of them. Even these ones are in a silver colour. The feeling of elegance, femininity, voluptuary and mellowness is what you will feel during wearing them. They´re a bit heavier but not much. Both earrings came before my birthday so I take them as one of my pre-birthday gifts ♥

Happiness Boutique Statement Earrings

5 comments:

 1. It looks great!

  https://catherinehere.blogspot.hr/

  ReplyDelete
 2. Náušničky sú nádherné! :)

  ReplyDelete
 3. Tie sú nádherné :) Málokedy ma upúta šperk tohto druhu, ale stalo sa :)

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  ReplyDelete
 4. Majú tam jedinečné kúsky ♥

  ReplyDelete
 5. Love this great post, the earrings are truly gorgeous, thank you for sharing!!!

  xxx

  www.bridesonamission.com

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)