Bezstarostné ráno & Benátska noc

Blueberryhill cz

Krásnu sobotu vám prajem ~ I napriek tomu, že tento týždeň som strávila na univerzite iba tri dni, celý týždeň bol náročný a vyčerpávajúci. Začalo sa obdobie zápočtov, testov, seminárnych prác a prezentácií. Budúci týždeň ma čaká zápočet z filozofie, prezentácia na úvod do dejín mediálnej komunikácie, dve písomky zo sociológie, vypracovanie úloh na úvod do štúdií mediálnej komunikácie a test z veľkých písmen na ortografiu. Ono sa to môže zdať smiešne, avšak slovenčina je naozaj ťažký jazyk s takými zákutiami, o ktorých nemal všedný človek ani len poňatia. Akurát som dokončila seminárnu prácu a mám troška voľného času, preto som sa rozhodla napísať recenzie na dva prírodné produkty, ktoré nájdete na e-shope Blueberryhill.cz.

Hello everyone! ~ Even I went to uni just three times per this week, it´s been a really difficult and exhausting. Season of the tests, presentations, seminar works etc. has already begun. Next week I will be having a test from Philosophy, presentantion from Introduction to the History of Media Communication, two tests from Sociology and a test from Ortography. It may be funny to write/say, but Slovak language is seriously a difficult one and there are so many things I´ve never heard about yet. I finally finished my seminar work and I have a bit of spare time so I decided to publish two reviews on two new products I have from an e-shop Blueberryhill.cz.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review


E-shop Blueberry Hill ponúka prírodnú kozmetiku vo vysokej kvalite, odoslanie produktov do 24 hodín a veľmi precízne a pekné balenie tovaru, ktorý si objednáte. Nie je nič krajšie, ako krásne zabalené produkty, ktoré ste si objednali. Balíček som dostala niekoľko dní po objednaní, dodanie bolo rýchle.

E-shop offers organic and natural cosmetics in a great quality and sending the products up to 24 hours. It also provides a nice minimalistic packaging if you order something. I received the products very soon, a few days after ordering them.

Navia šľahaný telový krém Bezstarostné ráno

Navia šľahaný telový krém Bezstarostné ráno má veľmi pekné, minimalistické balenie, ktorého obsah sa nachádza v sklenenom tégliku, na ktorom sa vyníma pekná ilustrácia flóry. Krém má kvetinovo-citrusovú vôňu, ktorá sa nesie v znamení lahodne sladkej, ale aj sviežo citrusovej arómy. Vďaka obsahu bambuckého masla, mandľového a avokádového oleja do hĺbky hydratuje a regeneruje pokožku. Kvetinová vôňa pelargónie je doplnená o ľahké citrusové tóny vavrínu, antidepresívneho rozmarínu a exotického kvetu ylang ylang. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný aj pre vegánov.

Ľahko vyšľahaný krém má podobu akejsi bielej peny, ktorú potrebujete chvíľu zahriať v dlaniach, aby sa vďaka teplu roztopila a mohli ste ňou telo natierať oveľa ľahšie. Na pokožke zanecháva jemne mastný film, ktorý sa vpíja o čosi dlhšie, avšak zanechá vašu pokožku v týchto chladných dňoch dokonale hydratovanú a zabráni jej vysušovaniu. V zimnom období je moja pokožka tela veľmi suchá, preto si túto vyšľahanú penú neviem vynachváliť. Pokožka je po aplikácii hebká a krásne prevoňaná. Produkt môžete používať aj na podráždenú pokožku. Po aplikácii mám pocit, akoby som sa v tom danom momente ocitla na lúke posiatej kvetmi každého druhu ♥ Moje hodnotenie: 5/5.

Navia body cream Carefree morning has a nice, minimalistic packaging whose content is situated in a glass bottle with a lovely floral illustration. It has a floral and citrus scent, which is both - sweet and fresh in the same time. Thanks to the shea butter, almond and avocado oil it moisturizes and regenerates the skin. Floral scent of geranium is complemented by citrus tones of laurel, antidepressive rosemary and exotic ylang ylang. Thanks to its composition it´s also suited for vegans.

Lightly whipped cream has a shape of a white foam which you have to heat for a bit in your palms for an easier application. It leaves a light oily film on the skin but thanks to it, your skin is greatly moisturized during these cold days. It also prevents from drying the skin. After using your skin is smooth and scented. It´s suitable also for the irritated skin. While applying I can clearly imagine myself walking on a huge meadow with all the kinds of the flowers.

Navia šľahaný telový krém Bezstarostné ráno

Navia šľahaný telový krém Bezstarostné ráno

Krémový deodorant Benátska noc Soaphoria

Krémový deodorant Benátska noc od Soaphoria tvorí v spojení kvetín a levandule účinnú, ale hlavne bezpečnú bariéru proti nepríjemnému zápachu. Jedlá sóda absorbuje pot, zatiaľ čo esenciálne oleje neutralizujú zápach. Nenájdete v ňom alkohol, hliníkové soli ani konzervanty. Vitamín E, kokosový olej, bambucké a kakaové maslo upokoja podráždenú pokožku.

Aj v tomto prípade som "išla naslepo" a vybrala si produkt podľa názvu. Benátska noc znie zaujímavo sama o sebe, tak som bola zvedavá, akú vôňu tento produkt môže mať. Jedná sa o silnejšiu arómu kvetov a levandule, ktorá mi spočiatku prišla ako pánska vôňa, avšak s odstupom času som si na ňu zvykla. Deodorant naberám krúživým pohybom, vďaka ktorému sa tuhá konzistencia premení na poddajnejšiu. Proti zápachu a poteniu bojuje účinne zhruba tri až štyri hodiny, potom je dobré si ho naniesť znova. Vďaka svojmu organickému zloženiu je vhodný aj na podráždenú pokožkuMoje hodnotenie: 4/5.

Cream deodorant Venetian night by Soaphoria is composed of the flowers and lavender what makes an effective and secure protection against the unpleasant odor. Baking soda absorbs a sweat, essential oils neutralizes the odor. You don´t find there any alcohol, aluminium salts and preservatives either. Vitamin E, coconut oil, shea butter and cocoa butter calms the irritated skin.

Even in this case I was choosing the product "blindly", just because for its name. You have to admit its name sounds really interesting. I just wanted to try its scent. It´s a strong floral and lavender aroma which was reminding me a bit of the men products, but in the end, I got used to it. It works against sweat something about three to four hours, after this time it´s good to apply it again. Thanks to its organic composition it´s suited also for the irritated skin ♥

Krémový deodorant Benátska noc Soaphoria

Krémový deodorant Benátska noc Soaphoria

6 comments:

 1. Esraa Bassiouny13:52

  This product looks really great.
  http://societyfix.blogspot.com.eg/

  ReplyDelete
 2. Škoda, že tá benátska noc obsahuje sódu bikarbónu, tá ma dráždila... ale Bezstarostné ráno, to už áno :)


  Zvláštne dievča

  ReplyDelete
 3. Michellee Cheung00:58

  Loved your post! <3
  Would you like to follow each other on GFC? ^^
  Michelle | www.mishcheungx.com

  ReplyDelete
 4. Thank you! ♥
  I already follow you, honey :)

  ReplyDelete
 5. Mňa, nech poklopem, zatiaľ nie :)

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)