Wilfred sypané čaje + G I V E A W A Y

Wilfred sypané čaje

Krásny pondelok vám prajem. Dnešok som začala svojím, takmer každodenným, nazvime to rituálom – ráno som vstala a niekoľko minút som venovala intenzívnemu strečingu. Chcem byť o čosi ohybnejšia a na druhej strane ma krátky strečing po prebudení dostatočne naštartuje do dňa. Žiaden pocit stuhnutého tela, čo je veľmi fajn.

Po strečingu príde na rad príjemnejšia vec – príprava čaju. Som z tých, ktorí jednoducho milujú čaj a sú schopní ho piť aj celý boží deň. Je to vec, a to hlavne na jeseň, bez ktorej si svoje rána či večery neviem predstaviť. Nielenže vám čaj spríjemní chvíľku a navodí pocit relaxu, jeho pitie vám môže pomôcť aj pri začiatočných bolestiach hrdla či dokonca v boji so stresom alebo nespavosťou.

* poskytnuté na recenziu

Pred zhruba mesiacom sa moja zbierka čajov rozrástla o niekoľko nových prírastkov od značky Wilfred. Hneď na úvod uvediem, že sú produkované na Slovensku, čo ma veľmi teší. Majú jedinečnú bylinkovú, kvetinovú a ovocnú chuť a popri ich pití sa mi v myšlienkach vytvorí obraz rozkvitnutej lúky s poľnými kvetmi, chrobáčikmi v tráve, lietajúcimi vtákmi a skrátka všetkým, čo k tomu patrí. Mám pocit, že som sa v tej chvíli preniesla do ticha prírody a že som sa odpútala od každodenného zhonu.


Prvý čaj, ktorý som ochutnala, niesol názov Slovenské raňajky. Jedná sa o ochutený zelený čaj, ktorý obsahuje aj materinu dúšku, zázvor, jazmín, maliny, nevädzu a prírodnú arómu. Jedinečná a nezameniteľná aróma zeleného čaju v spojení so slovenskými ingredienciami = pohladenie nielen zmyslov, ale aj duše.

Wilfred sypané čaje

Wilfred sypané čaje

Druhým bol bylinkový čaj Relax – voňavá a upokojujúca zmes harmančeku, medovky a levandule v spojení so šťavnatým jablkom. Po otvorení vás čaká intenzívna vôňa hlavne harmančeku, no postupne zacítite aj jablko a ďalšie bylinky.

Wilfred sypané čaje

Wilfred sypané čaje

Neponáhľajte sa, nemajte stres, vychutnajte si ráno aké má byť. Jemne citrusové, jemne bylinkové, skrátka jemné. To si môžete prečítať na zadnej strane tretieho čaju s názvom Jemné ráno. Obsahuje citrusovú trávu, ibištek, mätu priepornú, pomarančovú kôru a prírodnú arómu. Aróma je jednoducho svieža, citrusovo-mentolová. Zaručený a príjemný životabudič vhodný na každé ráno.

Wilfred sypané čaje

Wilfred sypané čaje

Posledným čajom, ktorý som mala možnosť ochutnať, bol Rose byTinka Karmažín. Jedná sa o lahodnú bylinkovú zmes akoby stvorenú pre nežné pohlavie. Zloženie pozostáva z citrónovej trávy, harmančeku, verbeny, alchemilky, ruže, nevädze, medovky a listu maliny. Po zaliatí čaju sa vynorí jemná ružovo-harmančeková aróma. Tento čaj pijem najradšej večer alebo pred spaním. Dokáže ma výrazne ukľudniť, upokojiť moje zmysly a dokonale pripraviť na prichádzajúci odpočinok.

Wilfred sypané čaje

Wilfred sypané čaje

Čaje sú jednoducho lahodné. Majú niečo do seba, sú originálne a pre mňa jednoznačne jedinečné. Nesmierne ma teší, že som mala možnosť ochutnať čaro slovenskej prírody aj v takejto forme. Pokiaľ by ste chceli skúsiť svoje šťastie a máte chuť zasúťažiť si, teraz je tá správna príležitosť pre vás. Do giveaway by sme spolu s Wilfred.sk radi venovali dva čaje – Fresh mango a Copacabana beach. Exotické spojenie ovocných chutí, ktoré vás v tomto chladnom počasí prenesú do horúcich letných dní.

Wilfred sypané čaje

Wilfred sypané čaje

P O D M I E N K Y
• sledujte tento blog cez GFC (vľavo v menu, + pripíšte svoje meno)
• zanechajte komentár k tomuto článku: Pijete čaje? Zaujali vás tieto čaje? Aký je váš najobľúbenejší?
• lajknite fejsbúkovú stránku Wilfred
• pripíšte svoj e-mail

B O N U S Y
• sledujte ma na Instagrame, Bloglovine, Google+, Youtube (všetky odkazy nájdete vľavo v menu). Za každý jeden follow si môžete pridať samostatný komentár, no nezabudnite pripísať aj meno, pod ktorým ma na daných platformách sledujete
• sledujte Wilfred čaje na Instagrame


Giveaway potrvá do konca novembra :)