Skin Blossom ~ Prírodné potešenie pre telo

Skin Blossom Krásná každý den

Prajem vám krásny pondelok. Oproti minulému týždňu sa počasie otočilo o závratných 180° a keďže moje telo znáša takéto výkyvy počasia pomerne zle, už som začala pociťovať mierne škrabanie v hrdle a upchaný nos. Pevne verím, že rýchlo vyzdraviem. Nerada by som bola s chorobou odstavená doma - nerada do seba totiž hádžem chemické cukríky a proti chrípke radšej bojujem prírodne. Keď už sme tú prírodu spomenuli, dnes som si pre vás pripravila recenzie na dva produkty britskej značky Skin Blossom.

SB používa na výrobu kozmetiky predovšetkým prírodné organické zložky. Všetky produkty sú schválené organizáciou Soil Association a sú tiež vhodné pre vegánov. Obsahujú 98,85% zložiek prírodného pôvodu a neobsahujú žiadne prísady ako SLS, SLES, ALS, parabény, phenoxyethanol, PEGS, silikóny, umelé vône a farbivá a iné. Medzi produkty, ktoré som vďaka e-shopu Krásná každý den mohla vyskúšať, patrí zvláčňujúce telové mlieko a šampón pre kompletnú starostlivosť o vlasy.

Skin Blossom Krásná každý den

Zvláčňujúce telové mlieko mi zrovna v tom čase, keď som tieto produkty objednávala, v zásobe chýbalo. A niet nad prírodné telové mlieka, povedzme si úprimne. O značke SB som už čo-to počula  a som rada, že sa za posledné roky a mesiace rozšírila aj do povedomia ľudí na Slovensku a v Česku.

- telové mlieko má úžasnú prírodnú rastlinno-pomarančovú vôňu
- má ľahké vodnaté zloženie, do pokožky tela sa absorbuje chvíľu po aplikácii - ideálne pre chladnejšie obdobie, keď sa chcete rýchlo obliecť do teplého
- pokožku zanecháva jemne prevoňanú
- vďaka kakaovému maslu je pokožka jemná a hebká
- obsahuje 83% organických zložiek
- obsahuje mandľový a avokádový olej, ktoré pokožku nielen hydratujú, ale ju aj vyživujú
- po použití zanechá svieži pocit a vďaka svojej vôni zlepší náladu
- nespôsobuje podráždenie, vhodný pre všetky typy pokožky

Skin Blossom Krásná každý den

Šampón pre kompletnú vlasovú starostlivosť prišiel taktiež vhod. Tento výrobok má trošku intenzívnejšiu vôňu ako ten predošlý a vonia ako záhradka plná byliniek a kvetov. Dôkladne vlasy vyčistí aj v malom množstve a vďaka výťažku z kokosových orechov produkuje pri aplikácii aj jemnú penu.

- rozmarín upokojuje vlasovú pokožku, bergamot zasa posilňuje vlasy
- šampón zanechá vlasy čisté, voňavé a lesklé - dokonale ich zbaví mastnoty
- vlasy sa mastia menej (u mňa bol účinok oddialený zhruba o jeden až dva dni, čo je super) vďaka citrusovému mixu
- po umytí sú vlasy oveľa menej zaťažené, vyzerajú zdravšie a  ľahšie, vzdušnejšie :)

* poskytnuté na recenziu