{Makeup Revolution} Amazing Care Lipstick

Makeup Revolution Amazing Care Lipstick

Všetkým prajem krásnu nedeľu. Ako ste ju strávili vy? Ja prevažne v knihách - konkrétne jedna z nich je od Dietra Prokopa - Boj o médiá a tá druhá je zasa od pána profesora Vladimíra Leška - Dejiny filozofie I. Musím sa priznať, že študovanie, či samotné učenie sa za zámerom obohatenia si vlastného poznania ma ešte nikdy predtým nebavilo tak, ako teraz. Možno je to práve tým, že konečne študujem niečo, čo ma naozaj baví a v čom som sa našla.

Hello my little adorable licornes! ~ What are you planning to do this Sunday? I´ve been reading books - the first one is written by Dieter Prokop and another one by a professor Vladimír Leško. The first one is for a subject called The introduction to the History of Media Communication and the second one is for History of philosophy. I have to admit that studying, or better - learning, for my own knowledge enrichment is something that I really like. I have that great feeling when I´ve been doing something for me in that way. Finally for subjects, which I seriously like to study :)

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Ďalšou z mnohých vecí, ktoré ma v poslednej dobe začali baviť, je aj tento Amazing care rúž na pery od značky Makeup Revolution, ktorý sa v mojej zbierke produktov na pery ocitol niekedy behom leta. Rovnako ako paletka Pink Fizz Palette, aj tento produkt nájdete na e-shope Parfémy-Elnino. Predtým ale, než začnem so samotným predstavením a recenziou produktu, by som ešte rada spomenula, že na tomto e-shope môžete nájsť kozmetiku MR za naozaj prijateľné a oveľa nižšie ceny, ako na ostatných internetových obchodoch. To bol len taký malý tip pre tie z vás, ktoré možno po nejakom produkte tejto značky pokukujú. My ženy si predsa v týchto veciach musíme pomáhať, no nie? :)

Another one from a lot of things I´ve been pleased with recently, is an Amazing Care Lipstick made by Makeup Revolution which I had from an e-shop Parfémy-Elnino. It´s the same e-shop where I bought a Pink Fizz Palette from. Before the product description and a review, I would like to share with you also one more information. If you want to buy some MR product, try to look for it on Parfémy-Elnino, where they have lower prices than on the other e-shops. That´s just a little tip because we, women, have to help each other in these things, right? :)

Ešte vás budem trošku napínať a rúž vám ešte neukážem. Tu si môžete pozrieť jeho zloženie ↓
Here you can see the ingredients of this lipstick ↓
Makeup Revolution Amazing Care Lipstick

A teraz už k samotnému produktu. Tento rúž nie je len obyčajným rúžom. Akonáhle si všimnete jeho vzhľad na fotografii nižšie, určite pochopíte, prečo tomu tak je. Mňa jednoznačne zaujal na prvý pohľad - o "želé" rúžoch či balzamoch na pery som už niečo počula, no o rúžoch z vosku nie. Okrem peknej a jemnej farby má obsahovať aj bohaté zloženie, ktoré perám dodá výživu a potrebnú hydratáciu. Takéto vlastnosti sa na jeseň a zimu, keď sú naše pery vystavené chladu a oveľa rýchlejšie vysušované, dokonale zídu.

And now the review of this amazing product. This lipstick isn´t just an ordinary one as you can tell just from the look at the photo below. It cought my attention on the first sight - I´ve heard about a jelly lipsticks or lip balm before, but I haven´t heard about those which are made from the wax. Except the fine colour it should also contain a rich composition thanks to which your lips will be moisturized and nourished. Wonderful product like made for the cold weather.

Makeup Revolution Amazing Care Lipstick

Čo teda môžete od produktu očakávať?
- jemný, prirodzene vyzerajúci, ružovkastý odtieň pier po dobu niekoľkých hodín
- hydratáciu pier v chladnom počasí / vďaka nemu sa nemusíte báť popraskaných pier
- pery sú okrem zafarbenia aj pekne lesklé
- pri opakovanej (niekoľkokrát) aplikácii ale môžete pocítiť "chuť vosku", no nie je to nič hrozné
- obsahuje ricínový olej, ktorý zanechá pery hladké, vláčne a vyživené
- luxusný, nevšedný a originálny dizajn
- v ponuke niekoľko odtieňov

Neváhajte a vyskúšajte tento rúž samy, aby ste aj vy mali svoje #happylips :)

What can you actually expect from this lipstick?
- fine, natural-looking, light pink shade on your lips for a few hours
- moisturizing effect / you don´t have to be afraid of dry lips
- lips are also a bit shiny
- after recurring application you can feel a "wax", but it´s not anything horrible
- it contains a castor oil, which will make your lips smooth and nourished
- luxurious, remarkable and original design
- different shades

Don´t hesitate and try this lipstick yourself, especially if you want to have #happylips as well :)

Makeup Revolution Amazing Care Lipstick