Bione Cosmetics Prírodné telové mlieka

Želám príjemnú, i keď na východnom Slovensku upršanú, sobotu. Dnes by som sa s vami rada podelila o recenziu na telové mlieka od českej značky Bione. Tuším, že som túto značku spomenula na blogu už dávnejšie, každopádne jedná sa o prírodnú kozmetiku. Výrobky Bione neobsahujú žiadne ropné produkty či silikóny, žiadne SLES, SLS a parabény, zvieracie produkty a iné škodlivé látky.
Parfumovanépomocou hypoalergénnych zložiek. Sú k pokožke veľmi šetrné a ponúkajú jej luxusnú starostlivosť v spojení so silou prírody. Obe telové mlieka som zakúpila cez e-shop Notino, kde bola ich akciová cena menej ako 2€, čo je v rámci objemu 500 ml veľmi výhodná cena.

Výživné telové mlieko Hroznové víno má hnedo-oranžovú farbu a neuveriteľne autentickú hroznovú vôňu. Po otvorení som mala pocit, že sa chystám piť istý hroznový nápoj. Ja hroznovú vôňu milujem, čiže som bola úplne nadšená. Obsahuje šťavu z vínneho hrozna, vzácny vínny olej z jadier bobúľ a cenný antioxidačný extrakt z jadier červených bobúľ, ktorý navyše pokožku hojí a má protizápalové účinky.
Jeho zloženie pozostáva aj z allantoinu, panthenolu, glycerínu a vzácneho bambuckého masla, vďaka čomu sa vašej pokožke dostane potrebná hydratácia. Používaním tejto kolekcie podporíte nielen prírodu, ale aj moravských vinárov, čo je veľmi milé ♥


Extra jemné telové mlieko Čokoláda bolo na mojom zozname prianí už niekoľkokrát. Produkt má svetlohnedú farbu, obsahuje kakao, lecitín a kakaové maslo, vďaka čomu blahodárne pôsobí na pokožku. Vyživuje ju, dokonalo ju hydratuje a je to šikovný pomocník aj v rámci starnutiu pokožky. Má skôr intenzívne kakaovú ako čokoládovú vôňu.

- luxusná autentická vôňa
- pokožka prevoňaná niekoľko hodín
- ľahké vodnaté zloženie, rýchlo sa vpíja do pokožky, ideálne na zimu
- zvláčňuje, premasťuje a hydratuje pokožku
- dopĺňa ju o potrebné tuky
- zanecháva hodvábny lesk
- vhodné pre všetky typy pokožky
- nespôsobuje podráždenie, vhodný aj na podráždenú pokožku
- prírodné zloženie, šetrný k pokožke aj prírode