Bione Cosmetics Prírodné telové mlieka

Bione Cosmetics telové mlieko

Prajem príjemnú, i keď na východnom Slovensku upršanú, sobotu. Dnes by som sa s vami rada podelila o recenziu na telové mlieka od českej značky Bione. Tuším, že som túto značku spomenula na blogu už dávnejšie, každopádne jedná sa o prírodnú kozmetiku. Výrobky Bione neobsahujú žiadne ropné produkty či silikóny, žiadne SLES, SLS a parabény, zvieracie produkty a iné škodlivé látky. Parfumovanépomocou hypoalergénnych zložiek. Sú k pokožke veľmi šetrné a ponúkajú jej luxusnú starostlivosť v spojení so silou prírody. Obe telové mlieka som zakúpila cez e-shop Notino.sk, kde bola ich akciová cena menej ako 2€, čo je v rámci objemu 500 ml veľmi výhodná cena.

Výživné telové mlieko Hroznové víno má hnedo-oranžovú farbu a neuveriteľne autentickú hroznovú vôňu. Po otvorení som mala pocit, že sa chystám piť istý hroznový nápoj. Ja hroznovú vôňu milujem, čiže som bola úplne nadšená. Obsahuje šťavu z vínneho hrozna, vzácny vínny olej z jadier bobúľ a cenný antioxidačný extrakt z jadier červených bobúľ, ktorý navyše pokožku hojí a má protizápalové účinky. Jeho zloženie pozostáva aj z allantoinu, panthenolu, glycerínu a vzácneho bambuckého masla, vďaka čomu sa vašej pokožke dostane potrebná hydratácia. Používaním tejto kolekcie podporíte nielen prírodu, ale aj moravských vinárov, čo je veľmi milé ♥


Hello my little licornes ~ Hope you´ve been having a great day. Today I would like to share with you a review on two body lotions made by a czech brand Bione. It´s a natural and bio brand which doesn´t use oil products, silicones, SLES, SLS, parabens, animal products etc. in their products. Products are perfumed with the hypoallergenic ingredients. Sounds amazing, right? They´re skin friendly and they offer your skin luxurious care. I bought them both through the Notino.sk, when they were in a sale - neither 2€ for 500 ml!

Nourishing body lotion Grapes has a brown-orange colour and unbelievable authentic grape scent. I just love the scent of grapes so I was really enjoying using it. The lotion contains a juice from the wine grapes, a rare wine oil from the berries´ kernels and a rare antioxidant extract from the berries´ kernels of red berries - it also heals the skin and has the antiinflammatory effects. Its composition consists of an allantoin, panthenol, glycerin and a shea butter. Thanks to those ingredients the skin is moisturized. By buying these products you don´t support just the nature, you also support the Moravian winemakers, what is really nice ♥

Bione Cosmetics hroznové telové mlieko

Bione Cosmetics hroznové telové mlieko

Telové mlieko však nie je jediné z tejto kolekcie. Luxusnú hroznovú starostlivosť si môžete dopriať aj vďaka týmto produktom ↓

- pleťový krém pre celú rodinu
- hydratačný pleťový krém
- antioxidačné protivráskové sérum
- antioxidačný pleťový krém
- čistiace pleťové mlieko
- pomáda na pery
- regeneračný sprchový gél

From the Grapes collection you can also try these products ↓
- skin cream for a whole family
- moisturizing skin cream
- antioxidant anti-wrinkle serum
- antioxidant skin cream
- cleansing skin lotion
- lip balm
- recuperative shower gel

pleťový krém pre celú rodinu bez parabénov antioxidačné protivráskové sérum bez parabénovregeneračný sprchový gél

Extra jemné telové mlieko Čokoláda bolo na mojom zozname prianí už niekoľkokrát. Produkt má svetlohnedú farbu, obsahuje kakao, lecitín a kakaové maslo, vďaka čomu blahodárne pôsobí na pokožku. Vyživuje ju, dokonalo ju hydratuje a je to šikovný pomocník aj v rámci starnutiu pokožky. Má skôr intenzívne kakaovú ako čokoládovú vôňu.

- luxusná autentická vôňa
- pokožka prevoňaná niekoľko hodín
- ľahké vodnaté zloženie, rýchlo sa vpíja do pokožky, ideálne na zimu
- zvláčňuje, premasťuje a hydratuje pokožku
- dopĺňa ju o potrebné tuky
- zanecháva hodvábny lesk
- vhodné pre všetky typy pokožky
- nespôsobuje podráždenie, vhodný aj na podráždenú pokožku
- prírodné zloženie, šetrný k pokožke aj prírode
- obom produktom nemám čo vytknúť, jednoznačne dávam 5/5

Extra fine body lotion Chocolate was on my wishlist a few times before. It has a light-brown colour and it contains a cocoa, lecitin and a cocoa butter - thanks to these ingredients your skin will be moisturized for hours and provided by an anti-aging effect. It has mostly cocoa scent than a chocolate one.

- luxurious authentic scent
- scented skin for a few hours
- light watery composition, fast soaking into skin, ideal for winter
- moustirize and soften the skin
- adding the necessary (skin) fat
- leaves a silky shine
- suitable for every skin type
- suitable even for the irritated skin
- natural composition, bio cosmetics, fine to skin
- I gave them 5 points from the 5! :)

Bione Cosmetics telové mlieko Čokoláda

Bione Cosmetics telové mlieko Čokoláda

Z kolekcie Čokoláda si môžete zakúpiť taktiež pleťový krém pre celú rodinu a regeneračný balzám na ruky. // Chocolate collection contains a skin cream and a hand balm too.

Bione Cosmetics Chocolate pleťový krém pre celú rodinu Bione Cosmetics Chocolate regeneračný balzam na ruky

4 comments:

 1. Mimie Niiouh22:42

  Wow, the smell must be so good *^*

  ReplyDelete
 2. Zuzka00:05

  Fiha, tak tuto značku vobec nepoznám, ale na tú čokoládu by som sa dala nahovoriť :)

  ReplyDelete
 3. Monica Rae19:20

  Ja momentálne používam telové mlieko od Balei, tam som tiež nenašla silikóny ani parabény čo ma prekvapilo, no myslím si že vyskúšam a niektoré z týchto :) S BIONE cosmetics som už skúsenosť mala no v podobe šampónu a bola som veľmi spokojná :)

  ReplyDelete
 4. Presne tak! U Balei som si tieto veci nevšimla. Aj preto ju rada nakupujem takmer každý týždeň, haha :D

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)