Bione Cosmetics Prírodné telové mlieka

Želám príjemnú, i keď na východnom Slovensku upršanú, sobotu. Dnes by som sa s vami rada podelila o recenziu na telové mlieka od českej značky Bione. Tuším, že som túto značku spomenula na blogu už dávnejšie, každopádne jedná sa o prírodnú kozmetiku. Výrobky Bione neobsahujú žiadne ropné produkty či silikóny, žiadne SLES, SLS a parabény, zvieracie produkty a iné škodlivé látky. Parfumovanépomocou hypoalergénnych zložiek. Sú k pokožke veľmi šetrné a ponúkajú jej luxusnú starostlivosť v spojení so silou prírody. Obe telové mlieka som zakúpila cez e-shop Notino.sk, kde bola ich akciová cena menej ako 2€, čo je v rámci objemu 500 ml veľmi výhodná cena.

Hello my little licornes ~ Hope you´ve been having a great day. Today I would like to share with you a review on two body lotions made by a czech brand Bione. It´s a natural and bio brand which doesn´t use oil products, silicones, SLES, SLS, parabens, animal products etc. in their products. Products are perfumed with the hypoallergenic ingredients. Sounds amazing, right? They´re skin-friendly and they offer your skin luxurious care. I bought them both through Notino, when they were in a sale - neither 2€ for 500 ml!

Výživné telové mlieko Hroznové víno má hnedo-oranžovú farbu a neuveriteľne autentickú hroznovú vôňu. Po otvorení som mala pocit, že sa chystám piť istý hroznový nápoj. Ja hroznovú vôňu milujem, čiže som bola úplne nadšená. Obsahuje šťavu z vínneho hrozna, vzácny vínny olej z jadier bobúľ a cenný antioxidačný extrakt z jadier červených bobúľ, ktorý navyše pokožku hojí a má protizápalové účinky. Jeho zloženie pozostáva aj z allantoinu, panthenolu, glycerínu a vzácneho bambuckého masla, vďaka čomu sa vašej pokožke dostane potrebná hydratácia. Používaním tejto kolekcie podporíte nielen prírodu, ale aj moravských vinárov, čo je veľmi milé ♥

Nourishing body lotion Grapes has a brown-orange colour and unbelievable authentic grape scent. I just love the scent of grapes so I was really enjoying using it. The lotion contains a juice from the wine grapes, a rare wine oil from the berries´ kernels and a rare antioxidant extract from the berries´ kernels of red berries - it also heals the skin and has the anti-inflammatory effects. Its composition consists of an allantoin, panthenol, glycerin and a shea butter. Thanks to those ingredients the skin is moisturized. By buying these products you don´t support just nature, you also support the Moravian winemakers, what is really nice ♥

Telové mlieko však nie je jediné z tejto kolekcie. Luxusnú hroznovú starostlivosť si môžete dopriať aj vďaka týmto produktom ↓

- pleťový krém pre celú rodinu
- hydratačný pleťový krém
- antioxidačné protivráskové sérum
- antioxidačný pleťový krém
- čistiace pleťové mlieko
- pomáda na pery
- regeneračný sprchový gél

From the Grapes collection, you can also try these products ↓
- skin cream for a whole family
- moisturizing skin cream
- antioxidant anti-wrinkle serum
- antioxidant skin cream
- cleansing skin lotion
- lip balm
- recuperative shower gel


Extra jemné telové mlieko Čokoláda bolo na mojom zozname prianí už niekoľkokrát. Produkt má svetlohnedú farbu, obsahuje kakao, lecitín a kakaové maslo, vďaka čomu blahodárne pôsobí na pokožku. Vyživuje ju, dokonalo ju hydratuje a je to šikovný pomocník aj v rámci starnutiu pokožky. Má skôr intenzívne kakaovú ako čokoládovú vôňu.

- luxusná autentická vôňa
- pokožka prevoňaná niekoľko hodín
- ľahké vodnaté zloženie, rýchlo sa vpíja do pokožky, ideálne na zimu
- zvláčňuje, premasťuje a hydratuje pokožku
- dopĺňa ju o potrebné tuky
- zanecháva hodvábny lesk
- vhodné pre všetky typy pokožky
- nespôsobuje podráždenie, vhodný aj na podráždenú pokožku
- prírodné zloženie, šetrný k pokožke aj prírode

Extra fine body lotion Chocolate was on my wishlist a few times before. It has a light-brown colour and it contains a cocoa, lecithin and a cocoa butter - thanks to these ingredients your skin will be moisturized for hours and provided by an anti-ageing effect. It has mostly cocoa scent than a chocolate one.

- luxurious authentic scent
- scented skin for a few hours
- light watery composition, fast soaking into the skin, ideal for winter
- moisturise and soften the skin
- adding the necessary (skin) fat
- leaves a silky shine
- suitable for every skin type
- suitable even for the irritated skin
- natural composition, bio cosmetics, fine to skin

4 comments:

 1. Mimie Niiouh22:42

  Wow, the smell must be so good *^*

  ReplyDelete
 2. Zuzka00:05

  Fiha, tak tuto značku vobec nepoznám, ale na tú čokoládu by som sa dala nahovoriť :)

  ReplyDelete
 3. Monica Rae19:20

  Ja momentálne používam telové mlieko od Balei, tam som tiež nenašla silikóny ani parabény čo ma prekvapilo, no myslím si že vyskúšam a niektoré z týchto :) S BIONE cosmetics som už skúsenosť mala no v podobe šampónu a bola som veľmi spokojná :)

  ReplyDelete
 4. Presne tak! U Balei som si tieto veci nevšimla. Aj preto ju rada nakupujem takmer každý týždeň, haha :D

  ReplyDelete