Let´s get in touch, shall we?


Ružová krabička krásy od Notino.sk

Krásny deň želám. Ako už je iste z pozdravu zrejmé, dnes mám neskutočne dobrú náladu a možno to bude aj práve preto, že sa chystám odhaliť všetko, čo sa ukrývalo v tejto krásnej ružovej krabičke. O tomto prekvapení sme boli informované niekoľko dní dopredu, no žiadna z nás netušila, čo nám vlastne príde.

Okrem instagramového príspevku, a taktiež príspevku na mojom osobnom fb profile, by som sa chcela celému tímu Notino.sk, poďakovať za možnosť spolupráce, ktorá začala pred rokom aj niečo. Aj vďaka tomuto e-shopu som sa v mnohých veciach zdokonalila, objavila nové kozmetické produkty, začala písať viac recenzií. Som nesmierne hrdá na to, že som sa ako blogerka mohla podujať na veľkej veci - zmene samotného názvu e-shopu a dostať ho do povedomia ľudí.

Hello my little licornes petites! I´m in such a happy mood now and it´s probably because that I want to share with you guys this pink box which was full of awesome beauty products. Me and another bloggers as well, we were informed that we´ll get a little surprise in the next days. We were really curious and excited, because we didn´t know, what to expect.


I would like to thank to Notino.sk once more for this package and also that they´ve been collaborating with my blog for such a long time. It´s been something over one year and it´s a real pleasure for me. I´m glad I got this opportunity and I´ve learned a lot of things, I got to know interesting beauty products, I´ve been writing more reviews. And I´m also really happy that I could take a part in this huge change of name of this e-shop.

Vzorky vôní, z ktorých som si obľúbila JOUR od značky Hugo Boss - svieža, elegantná, ženská. Hlava: limetka, kvet grapefruitu / Srdce: zimolez, frézia, konvalinka, biele kvety / Základ: jantár, breza Perfume samples from which is my favourite one definitely the JOUR by Hugo Boss - fresh, elegant, feminine. Head: lime, flower of the grapefruit / Heart: honeysuckle, freesia, lily of the valley, white flowers / Base: amber, birch

Prvým favoritom bola Desire me od Escada, no táto vôňa mi absolútne nesadla. Je na môj vkus príliš silnáHlava: káva, čokoláda, tiramisu / Srdce: orchidea, zimolez, pivonka / Základ: mandarínka Firstly this one was my favourite one but when I actually smelled it, it was such a heavy scent and I didn´t like it. Head: coffee, chocolate, tiramis / Heart: orchid, honeysuckle, peony / Base: tangerineKórejská kozmetika ma vždy poteší najviac, i napriek tomu, že sa jedná o maličkú vzorku. Upokojujúci gél Aloe od Holika Holika je na mojom zozname prianí už dlhšiu dobu a touto vzorkou sa mi len potvrdilo, že tento produkt chcem aj v plnom balení. Má autentickú aloe vôňu - chladivé gélové zloženie - do pokožky sa vpije do piatich sekúnd - zanechá ju hydratovanú a vláčnu - nedráždi pokožku.

Korean cosmetics pleases me the most the whole time. I got a little sample of Holika Holika Soothing Aloe gel 99% which I´ve been having on my wishlist for a long time now. This product has an authentic aloe scent, cooling gel compositing, it soakes into skin after five seconds. It leaves the skin hydrated, smooth and it doesn´t irritate the skin.

Garnier Ambre Solaire 1 Week Glow pravdepodobne taktiež niekomu darujem alebo bude súčasťou budúcej giveaway. Samoopaľovacie produkty som nikdy nepoužívala a svoju pokožku mliečnej farby milujem. I will give a Garnier Ambre Solaire 1 Week Glow to my friends or I will give it to next giveaway because I haven´t been using self tanning products ever and I just love my milky white skin.

Trio pleťových krémov od Vichy si takmer okamžite uchmatla mamina :) Ako som už písala, v poslednom čase dbá na starostlivosť o pleť oveľa viac a ja používam výhradne iba produkty od Biodermy - primárne pre problémy, ktorými moja pleť v minulosti trpela. (Vichy Normaderm Hyaluspot * Idéalia Life Serum * Idéal Soleil Bronze SPF 50) Three little samples of Vichy skin creams "were stolen" by my mum, haha. As I wrote in the other post, my mum´s been taking a serious care about her skin. But I don´t really mind, because I´ve been using just skin care products by Bioderma for a few years now - mostly because I had a bad acne and another skin problems in the past.

 

Mandľové telové mlieko od Weledy vonia veľmi autenticky. Akoby som všade navôkol cítila rozkvitnuté mandľové kvety a plody. Keďže prišlo v takomto malom ružovom balení, rozhodla som sa ho používať ako krém na ruky, ktorý sa vojde do každej kabelky. Almond body lotion for sensitive skin by Weleda came in this adorable pink packaging and because it´s so small, I decided to carry it with myself as a hand cream. In this size, I can carry it in a bag of almost every single shape.

Zubné pasty od Mediblanc používam už niekoľko mesiacov. Sú naozaj super - zubnú sklovinu dokonale vyčistia, sú vhodné aj pre citlivé zuby a navyše ich trošku posilniaI´ve been using Mediblanc toothpaste for a few months now and they´re just great. They clean your enamel perfectly, they´re suitable even for the sensitive teeth and they strengthen them a bit too.

Prvú takúto gumičku som dostala pribalenú ako darček k slovenskému časopisu. Tentoraz som však dostala balenie troch malých ružových gumičiek, ktoré používam takmer neustále. Výborne vlasy držia na mieste, neťahajú a nemotajú ich, ľahko sa dávajú dole. When I once bought a Slovak fashion magazine, there was a big hair tie like this as a gift. This time, I got a packaging of the three little pink hair ties. They hold your hair perfectly on the place, they don´t pull it and you can easily put them off.

Moja vlasová starostlivosť pozostáva zo šampónu na vlasy a oleja, ktorý im dodá potrebnú starostlivosť, výživu a lesk. Sem-tam siahnem po nejakom balzáme alebo maske na vlasy. Laky na vlasy nepoužívam už niekoľko rokov a neplánujem sa k nim vrátiť. Keďže je ale Toni&Guy pomerne známou a kvalitnou značkou, pevne verím, že sa jeho kúpa oplatí. My whole hair care consists of using shampoo and oil. From time to time I also use a hair conditioner or a hair mask. I haven´t been using the hairsprays for a few years and I don´t plan to use them in the future either. But since it´s a brand Toni&Guy I believe it´s a product of great quality.

Orientálny olej na vlasy od Orofluido som si zamilovala hneď, ako som ho uvidela. Stal sa verným pomocníkom v starostlivosti o moje vlasy. Prekypuje neobyčajne sladkou orientálnou vôňou - ja osobne tam cítim vanilku. Vlasy zanechá hebké, hydratované a leskléWith the oriental hair oil Orofluido I fell in love immediately I saw it. It´s a loyal assistant in my hair care routine and it has a remarkable sweet vanilla scent. After using my hair is smooth, moisturized and shiny.

Balzám na vlasy od Klorane je mojím druhým produktom od tejto značky. Má veľmi peknú svetloružovú farbu, ale zato výraznú, ťažkú, akoby pánsku vôňu. Obsahuje chinín a na rozdiel od iných balzámov, tento má vodnatejšiu, menej mastnú konzistenciu, ktorá vlasy až tak veľmi nenamáha a nezaťažuje. Veľmi šikovný pomocník pre hebké, uhladené vlasy, ktoré sa ľahko rozčesávajúHair balm by Klorane is my second product from this brand. It has a nice light pink colour but a significant scent which reminds me of a scent of the products made for men. It contains quinine and unlike the other hair balms, this one has a more watery consistency, which is less oily. It doesn´t burden your hair very much and after using your hair is smooth, sleek and you can comb them more easily.

Tyrkysovú micelárnu pleťovú vodu od Avéne pre citlivú pleť som mala možnosť vyskúšať už pred niekoľkými rokmi. Používala som ju na dôkladné odstránenie zvyškov po líčení a na čistenie pleti. Neuškodila ani mojej mastnej a problematickej pleti. Po aplikácii bola pleť zbavená nečistôt a prebytočného mazu. I tried this turquoise micellar skin water by Avéne long time ago. I was using it for thorough removal of makeup and for a skin cleaning, of course. It didn´t irritate even my problematic and oily skin. After application, my skin was completely clean and it got rid of the excess sebum.

Comments

 1. teaab19:02

  I just love beauty post. I would like to try Vichy creams and hair oil. :D

  ReplyDelete
 2. Markéta Potjahajlová19:50

  Lak na vlasy Tony and Guy je mojí stálicí. Pro moje blond vlásky je jako stvořený a navíc má úžasnou vůni :) Vřele doporučuji :)

  ReplyDelete
 3. Tereza21:07

  Samé nádherné věci ♥ :) Musí být skvělý pocit, účastnit se takových změn jako je název eshopu... :)

  ReplyDelete
 4. Love3009:33

  What an amazing little box! So many things to try. I'd love to know how the aloe vera is. Ree Love30

  ReplyDelete
 5. Všechno vypadá skvěle, zrovna teď používám šampon od Toni&Guy :) A Avéne je moje nejoblíbenější značka :)

  ReplyDelete
 6. Saccharine Soul14:34

  These are amazing high quality products!

  ReplyDelete
 7. Princely Paws15:11

  Loved the review article. There are a couple of products from this list that are of interest to me. Time to go grab them

  ReplyDelete
 8. Carola20:43

  This box looks awesome! Love it. So many products. Vichy is a nice brand. I haven't heard of the toothpaste before. Ohhh and Toni & Guy!!! Totally LOVE that brand. That's awesome.

  ReplyDelete
 9. That's a really big haul of products, many more than I have seen in other beauty boxes.

  ReplyDelete
 10. I like all the products, expected more from the Boss perfume but when I read you haven't liked I am bit disappointed... The hair ties looks really handy since I have the similar hair problems

  ReplyDelete
 11. Dunja21:44

  Such a great box, full of amazing products :D

  http://beinghalcyon.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. What a cute little box full of all those awesome goodies. I am glad that I found your review on Avene's cleanance. I was wondering how it performed.

  ReplyDelete
 13. Haha, yeah. This one was a special one :)

  ReplyDelete
 14. Hmmm, hope we understood each other. I didn´t like the one from Escada :p

  ReplyDelete
 15. Beautiful photos and I love the look of Vichy and the lemongrass. xx

  www.annanuttall.com

  ReplyDelete

Popular Posts