{Makeup Revolution} Pink Fizz Palette

Makeup Revolution Pink Fizz Palette

Krásny deň vám želám. Moja každodenná mejkapová rutina pozostáva zo "statických" produktov akými sú zmatňujúci púder, tiene na obočie, tekuté očné linky, riasenka. Lícenky som kedysi používala v oranžovom odtieni, potom som od toho akosi upustila a teraz som ich začala znova používať. Konkrétne jemne ružovkastú (recenzia), ktorá je taktiež od MR. Ak sa chystám niekam do mesta, na nejaké podujatie alebo mám len proste chuť na malú zmenu, líčenie obmením aj očnými tieňmi. Mám rada neutrálne tóny v zemitých farbách, no nepohrdnem aj niečím výrazným, napríklad ružovým :)

Hello licornes! ~ My everyday makeup routine contains mostly "static" products. It means I use them often - matte powder, eyebrow shadows, liquid eyeliner, mascara. I had been using also blushers, especially in the orange tones, but recently, I´ve started to use a pink one, also by MR. When I go to the city, to bar, to some event or I just want to try something different, I enrich my makeup routine with eyeshadows. I prefer nude earthy ones.

V ružovej farbe odetá je aj táto I Heart Chocolate paletka, ktorá pribudla do mojej zbierky pred nejakými dvoma mesiacmi. Pokukovala som po nej už dlho a keď som si ju už chcela objednať, bola vypredaná. Našťastie som na ňu narazila na Parfémy-Elnino a určite si viete predstaviť, ako sa mi v priebehu sekundy zvýšil počet endorfínov.

I Heart Chocolate palette has a bright pink colour coat and this one is my second one. I had been planning to buy it for a long time but, unfortunately, it was all sold that time. That´s why I´m super glad I found it available on Parfémy-Elnino.

Makeup Revolution Pink Fizz Palette

Okrem sladko vyzerajúceho obalu paletka ponúka niekoľko odtieňov matných, ale aj trblietavých, očných tieňov. Paleta farieb je pestrá - ľahké nude odtiene, jemne ružovkasté, zemité a napríklad aj výraznejšie, ako odtieň France. Z paletky sa po otvorení rinie sladká jahodová vôňa, ktorá pretrváva počas a dokonca aj po aplikácií na viečka. Osobne preferujem odtieň Champers, ktorý používam ako podklad a odtiene Drink, Flute, Toast a Truffle, s ktorými pracujem takmer pri každom použití a tieto nanášam do záhybu oka.

This sweet-looking packaging contains matte but also shimmering shades. Nude ones, light pink ones, earthy ones, but on the other side even the vibrant ones - for example shade "France". After opening the palette, you will immediately scent a sweet strawberry scent. "Champers" shade I use as a base, "Drink", "Flute", "Toast" and "Truffle" for making a transition.

Makeup Revolution Pink Fizz Palette recenzia

- pestrá a sýta pigmentácia
- jemná jahodová vôňa
- matné aj trblietavé odtiene
- štetec a zrkadlo sú súčasťou balenia
- bez porušenia vydržia očné tiene zhruba päť až šesť hodín, potom je potrebné ich naniesť znova
- navzájom sa do seba nezlievajú, držia na mieste (po nanesení štipky mejkapu ako podkladovej bázy na očné viečka)
- vhodné pre každodenné jemné, ale aj výrazné líčenie

- vibrant and varied pigmentation
- light strawberry scent
- matte but also shimmering shades
- double-sided brush and mirror included in the palette
- eyeshadows hold on the eyelids without any damage for approximately five to six hours, after that time it´s needed to apply them again
- suited for everyday or special occasion makeup

Makeup Revolution Pink Fizz Palette recenzia

Zloženie paletky. Vôbec som netušila, žeby sa v nej mohli nachádzať parabény. Ale darmo, musím uznať, že aj na tieto dve "vady", je jednoducho úžasná :)

Ingredients. I hadn´t had any idea about parabens in it before buying, but even with this finding out, I had to admit it´s just a wonderful product :)

* poskytnuté na recenziu

* provided for a review

Makeup Revolution Pink Fizz Palette recenzia

Makeup Revolution Pink Fizz Palette recenzia