Čo som si objednala z Notino.sk?

Kórejská kozmetika

Krásny deň vám prajem. Po krátkej odmlke tu mám opäť článok, ktorý bude súvisieť s kozmetickými produktami. Konkrétne s mojou poslednou beauty objednávkou, ktorú som uskutočnila cez e-shop Notino.sk. Nemôžem si proste pomôcť - kedykoľvek tam zájdem, nájdem tam nespočetne veľa vecí, ktoré by som najradšej ihneď vyskúšala. Hlavne ak sa jedná o zahraničnú kozmetiku, ktorú mnohokrát v kamenných obchodoch ani nemám možnosť nájsť.

V tejto objednávke som opäť siahla po plátenkovej maske na tvár od značky Missha. Tentokrát to bola Real Solution Propolis, ktorá poskytla pleti revitalizačný účinok. Opäť nemám čo vytknúť - pleť bola zvláčnená, oddýchnutá a jemne prevoňaná.

Na fotografii vyššie si môžete všimnúť aj púder pre matný vzhľad pleti, no na ten urobím samostatný článok.


Hello everyone! After a short time I prepared another post with a beauty topic. I would like to share with you my last order which I made through the Notino.sk. Almost every single time I visit that e-shop, I find something what I want to try. Especially when it´s something made by foreign beauty brands, for example by korean ones. This order contained another sheet mask from Real Solution collection by Missha. This one was a Propolis one and it should have given my face a complete revitalizing effect. My skin was moisturized, nourished, relaxed and gently scented.

In the picture above you can also see a matting powder, but I´ll make a review of it another day.


Missha Real Solution Propolis Sheet Mask

Missha Real Solution Propolis Sheet Mask Ingredients

Do zásoby som nakúpila aj sprchový gél s vôňou ruže a jazmínu a šampón na vlasy s vôňou jahôd. Oba produkty sú od značky EP Line, konkrétne tieto sú s tématikou Zelfs. EP Line je značka kozmetiky určená pre tých najmenších.

I bought these two products made by EP Line cosmetics. The one on the left is a shower gel with a rose and jasmine scent and the right one is a shampoo with a strawberry scent. Both of them are from Zelfs collection and made for kids. Their scents are pretty and I don´t mind using kids´ products.

EP Line Cosmetics Zelfs

Keď mi už zostalo iba zopár centíkov, rozhodla som sa zakúpiť aj odličovacie tampóny Cleanic, ktoré sú jedny z najlepších. Za takúto cenu síce nájdete aj oveľa väčšie balenia, avšak tieto sú extra hebké a príjemné na pleť.

Zubná pasta Mediblanc pribudla v mojej objednávke ako darček. Aj táto má bieliaci účinok a obsahuje extrakt z aloe vera. Ružový balzam na pery s vôňou maliny som objednala mamči.

When I had only a few cents I decided to buy these cotton pads by Cleanic. They´re one of the best! They´re soft and gentle to your skin. Mediblanc toothpaste was a gift for my order. Pink lip balm has a raspberry scent and I bought it for my mum ♥

Notino.sk

Notino.sk

Guľôčkové dezodoranty sa stali mojimi vernými pomocníkmi v boji proti poteniu v každom ročnom období. Na e-shope som našla guľôčkový dezodorant Marina od značky Babaria v akcii. Má peknú svetlomodrú farbu, sviežu "morskú" vôňu a nedráždi pokožku. Proti potu bojuje celý deň, nezanecháva škvrny na oblečení a zabraňuje nepríjemnému zápachu.

Roll-ons deodorants are my favourite ones during the every season of the year. I found this one in a sale and I couldn´t resist. It´s a Marina roll-on deodorant made by Babaria. It scents like a fresh sea. It doesn´t leave any marks on your clothing, it prevents odor and it doesn´t irritate the skin. It´s a little blue miracle.

Babaria deodorant

Babaria deodorant

Posledným produktom z tejto objednávky je kefa na vlasy značky Olivia Garden vyrobená z bambusového dreva. Príjemne vonia, dokonalo jemne a hladko prečeše vlasy, neťahá ich. Vhodná aj na rozčesávanie vlhkých vlasov, zmestí sa do každej kabelky a má pekný dizajn na zadnej strane.

The last product which was in this order is a bamboo hairbrush by Olivia Garden. It has a nice wooden smell, lovely design and it combs your hair really gently and smooth. It doesn´t pull them.

Kefa na vlasy Olivia Garden

Kefa na vlasy Olivia Garden

Kefa na vlasy Olivia Garden

Kefa na vlasy Olivia Garden

No a úplne posledným produktom je darčeková sada Collistar Perfect Body. Jednalo sa o kozmetickú sadu na telo, ktorá pozostávala z troch produktov - sprchového krému (na fotografii nižšie), spevňujúceho mlieka a malej čiernej kabelky. Sprchový gél voňal príjemne a sviežo, akoby po čomsi mentolovom. Spevňujúce telové mlieko som darovala E* a tá si ho nesmierne pochvaľovala. Kabelka vyzerá elegantne, môžete si ju vziať do ruky alebo ju nosiť ako crossbody kabelku. Ideálny darček pre nejednu slečnu či pani :)

And the very last product is a Collistar Perfect Body cosmetic kit which I bought months ago. It contained three products - shower cream which had a fresh peppermint scent, firming body lotion which I gave to E* and a small black bag. You can carry it in your hand or wear it like a crossbody one. Perfect gift for Christmas :)