{Ziaja} Gél proti opuchom a krém proti vráskam

Ziaja Anti-puff & Anti-wrinkle eye cream

Pekný deň prajem. Začiatkom augusta mi prišiel e-mail s ďalšou ponukou na testovanie produktov značky Ziaja. Bola som plná očakávaní a nedočkavosti, aké nové produkty na mňa na predajni čakajú. Po balíček som si bola v ten istý deň, ako som šla s maminou k lekárke. V balíčku sa nachádzalo niekoľko produktov a v dnešnom článku sa s vami podelím o svoj názor na tieto dva produkty určené na starostlivosť o očné okolie.

Hello everyone ~ At the beginning of August I got another e-mail with a review opportunity. This e-mail was sent to me by brand Ziaja and I was really surprised and excited about trying new, interesting stuff. One day I had a journey to the city center, because my mom was visiting her doctor, so I seized the opportunity and also visited a Ziaja shop there. In today´s article I would like to share my opinion on two eye products I got.

* poskytnuté na recenziu

* provided for a review


Ziaja Anti-puff eye gel

Očný gél Šalvia proti opuchom som sa rozhodla testovať hlavne preto, že takmer vždy, keď ráno vstanem, či už som sa vyspala výborne alebo nie, mám trošku napuchnuté oči a mierne kruhy pod očami. Tento gél má ľahké zloženie, ktoré po aplikácií poskytne pokožke aj mierne chladiaci efekt a neobsahuje žiadnu parfumáciu, čo je vynikajúce, pretože moje oči sú veľmi citlivé.

Nanášam ho takmer každé ráno na spodné viečko a oblasť, kde sa vyskytujú čierne kruhy, a jemne vmasírujem do pokožky. Vďaka vodnatému zloženiu trvá iba niekoľko sekúnd, pokiaľ sa gél vpije. Po niekoľkých minútach, čo som si stihla zaliať kávu a vykonať rannú hygienu, nebolo po opuchoch pod očami ani chýru ani slychu. Poskytuje tiež okoliu očí hydratáciu, vyhladenie a jemné spevnenie, čo sa hodí určite pleti každého veku. Môžu ho používať aj ľudia, ktorý nosia kontaktné šošovky. Obsahuje provitamín B5 (D-panthenol) a výťažok zo šalvie.

Moje hodnotenie: 5/5

I decided to try this eye gel Sage with anti-puff effect mostly because I my eyes are puffed almost every single morning. Even I had a great sleep or I couldn´t get a wink of sleep. And another things are dark circles under my eyes. This gel has a light composition, watery consistency and it provides your skin a cooling effect during applying. It doesn´t contain any scent or perfume what is great because my eyes are really sensitive.

I´ve been using it almost every single morning and I apply it on my lower lid. It takes something about a few second until the gel completely soakes into skin. After a few minutes, when I was making a morning coffee and doing my morning hygiene, the puffes and dark circles were gone! Beside this effect it also moisturizes and smoothes your skin. It provides also a gentle firming what is great in every age I think. You can use it even if you´re wearing a contact lenses. It contains provitamin B5 and a sage extract.

Zloženie/Ingredients: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxide.

Ziaja Anti-puff eye gel

V ponuke tiež nájdete upokojujúci očný gél a očný krém proti tieňom.

Ziaja Anti-wrinkle eye cream

Očný krém Petržlen s protivráskovým efektom testovala mamina. Krém má rovnako ľahké a vodnaté zloženie, ako jeho šalviový brat, čo je len a len výhodou. Tento už ale obsahuje jemnú petržlenovú parfumáciu. Mamina ho používala každý deň, odkedy som obdržala balíček a vždy si robila srandu, že dúfa, že ráno nebude mať namiesto mihalníc petržlenovú vňať(ku), haha.

Má za úlohu redukovať jemné vrásky a zabraňovať ich tvorbe, čo z časti aj splnil, pretože i napriek tomu, že moja mamina oslávila nedávno svoje štvrté okrúhle narodeniny, jej pokožke sa vrásky pravdepodobne vyhýbajú. Nie nadarmo každý hovorí, že vyzeráme ako sestry ♥ Pokožka je po použití hydratovaná, vyhladená, vypnutejšia a hlavne rozjasnená, vďaka čomu váš pohľad vyzerá oveľa sviežo. Aj tento môžu používať aj ľudia nosiaci kontaktné šošovky. Obsahuje tiež olej z listov petržlenu, provitamín B5 (D-panthenol), vitamín A a vitamín E.

Keďže je mamina viac než len spokojná, dáva mu 5/5 :)

My mom´s been testing another product, eye cream Parsley, with an anti-wrinkle effect. It has as light and watery consistency as the sage one but this one contains also a light parsley scent. My mom´s been using it everyday since I got the package. She was kidding of loosing her eyelashes because of outgrowing parsley leaves, haha.

Its main task is to reduce gentle wrinkles and to prevent their creating what it actually meets, but even despite of my mom´s age, she doesn´t have almost any wrinkles. Even others are saying that we look more like sisters, haha. The skin is moisturized, firmed, smoothed and brighter after using. Your sight looks more fresh. This one is also made for people who´re wearing contact lenses. It contains an oil from parsley leaves, provitamin B5, vitamin A and E.

Zloženie/Ingredients: Aqua (Water), PPG-15 Stearyl Ether, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glycerin, Steareth-2, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panthenol, Dimethicone, Propylene Glycol, Steareth-21, Tocopheryl Acetate, Petroselinum Crispum (Parsley) Leaf Oil, Retinyl Palmitate, Glyceryl Caprylate, Stearic Acid, Carbomer, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Sodium Hydroxide.

Ziaja Anti-wrinkle eye cream

19 comments:

 1. Makytka01113:09

  Ty krémy vypadají opravdu skvěle. :) Celkem si mě navnadila k jejich koupi ♥ moc pěkný článek. :) www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Tak to mám radosť :)
  A ďakujem ♥

  ReplyDelete
 3. Klaudy B17:23

  Očný gél proti opuchom som mala a bola som s ním taktiež moc spokojná :) Petržlenový krém som kúpila mamine :)

  ReplyDelete
 4. Veronique Beauty21:12

  O různých přípravcích této značky jsem slyšela již hodně, ale tyto krémy jsou pro mě novinkou. Určitě bych ráda vyzkoušela ten na napuchlé oční okolí. Také na to dost trpím :/
  http://www.veroniquebeauty.cz

  ReplyDelete
 5. The World of makeup00:55

  Jejich krémy pod oči jsou velmi chválené, a já jsem dřív už i nějaký zkusila a byla jsem nadšená :-)

  ReplyDelete
 6. Rozmýšľam, či neskúsim aj tie ďalšie. Uvidíme :)

  ReplyDelete
 7. Už sa mi pomaly míňa :( Ale je to asi jediný krém, ktorý mi takmer okamžite proti opuchom pomohol :)

  ReplyDelete
 8. Markéta Potjahajlová01:33

  Značku Ziaja jsem zatím nezkoušela. Ale co není, muže klidně být. Zatím gel mám, ale mám v plánu si koupit jiný. Děkuji za tip :)

  ReplyDelete
 9. Neha 14wow14:25

  Beautiful post hun...xoxo, Neha

  http://www.theinstylejournal.com/

  ReplyDelete
 10. heidi williams23:39

  Enjoyed the review. Sounds interesting, I have to admit that I am old fashioned in the way I still swear by frozen teabags for eye swelling and Coconut Oil for wrinkles but maybe I will look into this.

  ReplyDelete
 11. Kimberly Caines01:00

  Wow, although I doubt these are available in the U.S., I love that I'm not the only one taking care of the skin around their eyes. I apply eye cream daily and have since my teens (can you say obsessed...) Lovely post. Thank you for sharing.

  ReplyDelete
 12. Laveena Sengar10:30

  Iv been looking for one of these for a long time. Lovely post

  ReplyDelete
 13. Blair Villanueva14:16

  of all the skincare, my favorites are eye-creams and anti-aging selections. I always think of long-term so I believe these products are awesome :)

  ReplyDelete
 14. I´m not sure if Ziaja is available there :( But yeah, since I´ve started to use it, I can´t stop, haha.

  ReplyDelete
 15. Thank you ♥ In the past I also tried these tricks :)

  ReplyDelete
 16. Priyanka Singh09:09

  Personally I would like to use Ziaza Anti puff eye gel as I'm having the same issue.

  ReplyDelete
 17. Eye creams are really important! I love the one against dark circles! I can really relate either I sleep or I don't.

  ReplyDelete
 18. Carola K20:39

  I always use an eye cream! I feel so much better when I do and I can see the difference. It's great that you tested these products. I like that it has a cooling effect. I love that this helps against dark circles!

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)