Nobilis Tilia | Krém proti vráskam Rosa Canina

Nobilis Tilia Krém proti vráskam Rosa Canina

Krásny deň prajem. Kvet, ktorý dokáže potešiť nejedno oko a pohladiť nejeden zmysel. Kvet, v ktorom sa ukrýva krása, vášeň, nežnosť, ale aj sila. Kvet, ktorý má viacero blahodárnych účinkov na pleť, akými sú napríklad redukcia opuchov očí, rozjasnenie pleti, upokojenie podráždenej a zapálenej pokožky. Takýmito a ďalšími inými slovami by sme vedeli opísať niečo, čo rastie aj v našich končinách - ružu.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Produkt, o ktorom bude dnešná recenzia, je prírodný bylinný krém proti vráskam s extraktom z Rosa Canina. Už zo samotného názvu je určite jasné, že produkt nebol určený na testovanie mne, ale mojej mamine. Jej krédom v starostlivosti o pleť by mohlo byť, že krémov a sér (od slova sérum) na pleť nie je nikdy dosť. Darmo, svojej pleti dopraje potrebnú výživu a dostatočnú starostlivosť.

Bylinný krém s bulharskou ružou by mal mať zjemňujúce a regeneračné účinky na zrelú a ochabnutú pleť a obmedzovať tiež tvorbu vrások. Je dostupný na e-shope Návrat k prírode, kde nájdete aj iné prírodné krémy s odlišnými účinkami.

Hello my little lovely unicorns! Today I would like to share with you guys a new product, which I got from a Návrat k prírode e-shop and which I actually got for my mum. It´s a natural herbal skin cream with a Rosa Canina extract. Roses are famous because of their eye-catching beauty and effects they provide to skin. For example, illuminating effect, soothing the irritated and inflammationed skin, reducing the eye puffs and many others. 

As I mentioned in a previous article, my mum´s skin isn´t affected with many "serious" wrinkles but recently, she has been taking care about her skin very well and much more, than in the past. Sometimes I just think that she´s started to collect skin products, haha.

Herbal cream, with a bulgarian rose extract, should have softening and regenerative effects. It should be used mostly by mature and flabby skin but even for everyone else, who just love using rose products.

Nobilis Tilia Krém proti vráskam Rosa Canina

Krém má hustú konzistenciu krémovej farby. Ihneď po otvorení tégliku sa na vás vrhne silná a autentická vôňa ruže, čo má za príčinu archývny ružový olej OTTO. Už teraz ale s maminou vieme, že by sme si ho určite zakúpili na chladnejšie obdobie, hlavne na zimu. Po nanesení na pleť je potrebné ho niekoľko sekúnd dôkladne masírovať, kým sa trošku vpije, no i napriek jemnej masáži zanechá na pleti jemnú vrstvu. Hydratuje a vyživuje pleť po celý deň, zanecháva ju jemnú, prevoňanú, žiarivú s matným leskom. Po niekoľkých týždňoch používania je pleť pružnejšia, akoby omladnutá. Nie nadarmo sa ruži pripisujú skrášľovacie a omladzujúce účinky. Okrem toho, že vynikajúco poslúži tvári, poteší aj zmysly tým, že svojou vôňou navodí príjemnú a pozitívnu energiuMamčine hodnotenie: 5/5.

Its consistency is rather thick and immediately after opening it, you will smell the scent of the rose. Very authentic and pretty thanks to a rose oil OTTO. For its consistency, my mum recommends to use it more during the cold months, especially in the winter. It takes a few seconds of masssaging it to soak into skin, but even after a light massage, you will feel a thin layer on your skin. Except of moisturizing, nourishing and illuminating, your skin will be also smooth, lightly scented and after using it for a few weeks, it will look also younger! With its scent it also brings a happiness to your ordinary day.

Zloženie/Ingredients: Glycerin, PPG-15 Stearyl Ether, Aqua, Polyaminopropyl Biguanide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Panthenol, Phenoxyethanol, CI 45430, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Sodium Stearoyl Lactylate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Zmes éterických olejov, , Citral*, Citronelol*, Farnesol*, Geraniol*. *- z prírodných éterických olejov.


Nobilis Tilia Krém proti vráskam Rosa Canina