MOODmatcher ~ Rúž, ktorý mení farbu

MOODmatcher recenzia

Krásny deň želám. Posledné dni mám naozaj pocit, že počasie si z nás robí srandu. Jeden deň sú tropické horúčavy, nemožno sa pomaly ani nadýchnuť pre vlhký vzduch a pokojne by ste mohli chodiť povonku v plavkách. Na druhý sa zasa ochladí o celých desať stupňov, nehovoriac o nárazovom vetre a daždi. Neviem ako je to u vás, ale na moju náladu počasie dosť vplýva a takéto výkyvy mi už naozaj lezú na nervy. Ale čo ďalšie "súvisí" a odvíja sa od mojej nálady je tiež farba balzamu na pery MOODmatcher Luxe. Pre mňa to bola ešte donedávna úplne neznáma vec, neznámy kozmetický produkt, i napriek tomu, že som už dlhšie vedela, že takéto produkty existujú.

Hello everyone! ♥ Recently I´ve got a feeling, that the weather is seriously kidding is. One day you can expect tropical heatwaves, you can´t even normally breath because of the wet air and you can go out just in the swimwear. The next day, the weather completely changes. It´s cold, minus 10 ten degrees, just a normal little hurricane and rainy. Is it even normal?! I don´t think so .. It also affects my mood during the day and I´ve found it really annoying, to not to know, what to expect from the next day´s weather. But another thing, which affects my mood, is also a colour of my new, colour-changing lipstick, MOODmatcher Luxe. It was a completely strange thing for me, even I knew there were some lipsticks like this one.

* poskytnuté na recenziu

* provided for a review

MOODmatcher Luxe je balzam na pery, ktorý ihneď po aplikácii mení farbu. Nielenže vaše pery ochráni pred popraskaním a hydratuje ich po dobu niekoľkých hodín, zanechá ich tiež pekne nafarbené a sladko, ovocne, prevoňané. Čo sa týka aplikácie, čím menej ho nanesiete, tým svetlejší a jemnejší odtieň dosiahnete. Ak ho nanesiete na pery viac, farba bude tmavšia, sýtejšia, výraznejšia.

Po novom ho nájdete už aj na e-shope Parfums.sk, kde si ten svoj môžete vybrať z niekoľkých farieb - svetlomodrej, zelenej, žltej, oranžovej, ružovej a červenej. Paleta farieb je naozaj pestrá a môžete si z jednotlivých kúskov vyskladať takpovediac dúhu. Každý odtieň má odlišnú farbu a na perách sa správa úplne inak. Ja som mala možnosť vyskúšať žltý, ktorého farba je krásna sýta ružová, ktorá je naozaj výrazná.

MOODmatcher Luxe is a lip balm which changes its colour right after application. It protects your lips from drying out, it moisturizes them for a few hours and it also leaves them nicely painted and sweet, fruity, scented. If you apply it once or twice, the colour will be lighter and if you apply it more times, the colour will be darker, more pigmented, more vibrant.

Now, you can also find it available on Parfums.sk, from where you can choose it in a few different colours - light blue, green, yellow, orange, pink and red. The colour palette is really bright and you can make your own personal MOODmatcher rainbow, haha. Every single colour has its own shade, so every single one of them is original. I tried a yellow one, which has a nice, bright, vibrant, pink colour.

Prvýkrát som ho vyskúšala na výlete v Kežmarku. Cesta trvá z Košíc nejaké 2-3 hodinky, už si to presne nepamätám. Rúž som si naniesla ráno pred odchodom, no ešte po exkurzii hradu som mala na perách peknú ružovú farbu. Pokiaľ pijete či konzumujete niečo v menšom množstve, nemusíte sa báť, žeby vám z pier zmizol. Farebné ostanú naozaj dlho, minimálne šesť až osem hodín. To som si odskúšala sama v robote, a je to naozaj tak. Samozrejme, sem-tam som si naniesla novú vrstvu, veď ktorá žena by nemala rada ten pocit pri aplikovaní rúžu. Bolo to približne jeden či dvakrát. Odkedy som ho však prvýkrát skúsila, má v mojej kabelke právoplatné miesto :)

Moje hodnotenie: 6/5.


The first time I tried it I was on a trip to Kežmarok. You could also see a post about this tip on this blog. The journey took us something about 3 to 4 hours there from Košice. I had applied this lipstick before we started our jorney and I didn´t have to apply it even when the excursion was about to finish. I still had a pretty pink colour on my lips. If you eat or drink, you don´t have to be afraid of smudging your lipstick away. Your lips will stay painted even after 8 hours! Believe me, I use it during the work. Of course, I apply it again from time to time, maybe 1 or 2 times in 8 hours, so I think, it´s not very much. Who wouldn´t enjoy the feeling of appling the lipstick? Since the day I used it for the first time, it has a rightful place in my handbag :)

MOODmatcher recenzia