Missha Sheet Masks, Bioderma & Babaria

Missha plátenkové maskyKrásny deň želám. Dnes by som sa s vami rada podelila o pár produktov, ktoré mi prišli ešte v polovici júna. Všetky produkty nájdete na e-shope Notino, kde nakupujem veľmi rada a s ktorým som nesmierne spokojná. Prvé dva produkty, ktoré by som vám rada predstavila, sú plátenkové masky na tvár, obe od kórejskej značky Missha.
Teraz som si objednala Pure Source Aloe, masku s hydratačným a vyhladzujúcim účinkom.  Nie nadarmo má rastlina aloe v kozmetike svoje právoplatné miesto. Medzi jej hlavné účinky patrí vyhladenie pleti, zbavenie jemných vrások, hydratačný účinok, pomoc v boji proti akné a mnohé ďalšie.

Missha plátenkové maskyVôňa bola jemne rastlinná, svieža. Pred aplikovaním som si pleť dôkladne vyčistila. Po aplikácii som pocítila akoby chladivý efekt, čo bolo v tomto tropickom počasí naozaj iba plus. Nechala som ju pôsobiť 20 minút a počkala, kým sa tekutina z masky vpije do pokožky. 
Balíček s tekutinou som si nechala, pretože obsahoval ešte niekoľko mililitrov. Pri ďalších použitiach som tekutinu naniesla na odličovací tampónik a párkrát ním prešla po tvári. Výsledkom bola vypnutejšia a hydratovaná, zvláčnená pleť, ktorá bola vďaka vyhladzujúcemu účinku taktiež hebká.

Missha plátenkové maskyDruhou maskou bola Real Solution Tencel Sheet Mask Collagen. Táto mala zasa poskytnúť pleti kompletnú starostlivosť. Na vôňu si už presne nepamätám, ale ako každá iná ani táto ju nemohla mať zlú. Použitie bolo rovnaké ako v prvom prípade a účinky takmer také isté. Okrem toho, že táto poskytovala hydratáciu a zjemnenie, pomohla pleti aj v pružnosti.


Bioderma Sébium H2O recenziaTretím produktom je micelárna voda Sébium H2O pre mastnú pleť od značky Bioderma. Potrebovala som doplniť zásoby a v tom čase som v lekárňach nevidela žiadne zvýhodnené balíčky jej 500 mililitrovej sestry. Objednala som si teda túto, v malom balení, ktorá je ideálna aj v prípade, že sa niekam chystáte cestovať. Pokiaľ by ste mali záujem, o tejto micelárnej vode som písala už dávnejšie.
I napriek tomu, že balíček obsahoval ešte iné veci, niektoré z nich poputovali ako darčeky a niektoré som už zjedla, haha. Posledným produktom, ktorý vám dnes predstavím, je olivový sprchový a kúpeľový gél od značky Babaria. Obsahuje 0% parabénovnebol testovaný na zvieratkách a je vyrábaný v Španielsku.
Keď som ho objednávala, 600 ml balenie bolo v akcii. Tuším, že ani nie za 2€. Vonia neskutočne príjemne, ako nejaká luxusná aviváž. Viem, že to nie je zrovna pekné prirovnanie, ale keby ste si "čuchli", určite ani vy neodoláte :) Má vodnatejšiu konzistenciu, rýchlo sa rozotiera po pokožke, je vhodný aj na podráždenú pokožku. Vaše telo zanechá prevoňané a hebké.